Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S3 ANA KONU/SSS/Tüm Sorularınızın Çözümü/Destek/Oyun-Program <-- [KULÜP] (280. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.675
Cevap
129
Favori
450.987
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 278279280281282
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu kilit ekranında ekrana basılı tutunca su sesi ve dalgalar birden fazla çıkmıyor muydu? basılı tutuyorum yine 1 tane çıkıyor ayarı var mı bunun
  • arkadaşlar sinirden gebermek üzereyim ...ya bende steve jobs un walter isaacson tarafından yazılmış türkçe kitabı var ya arkadaş türkçe olarak ararsan 10 tane epub dosyası var...internette inanmassınız bi tane epub dosyası bulamdım ingilizcesinin ...içimden küfrediyorum 2 saattir böle bişeyi nasıl bulamam özelikle ingilizcesi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi frmdnnmhbr323 -- 18 Ekim 2012; 15:29:02 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yusuftaner

quote:

Orijinalden alıntı: mask6060

quote:

quote:

quote:

quote:

http://www.apkmania.co/2012/10/tomtom-navigation-v10-apk.html?m=1#more
    Tomtom türkiye hayırlı Olsun :)

tomtom nasıl yüklenir acaba bu sitede 25mb lık bir apk var.haritalar nasıl yükleniyor acaba

apk yi kurun telefona ve çalıştırın ,Türkiye haritasını kendisi download edecek internetten. (275mb)

teşekkürler...

Tom Tom apk yı kurdum haritayı yüklemek için wifi açıp uygumayı açtığımda birkaç saniye siyah ekranda bekliyor sonra Tom Tom durduruldu uyarısı ile kapıyor sorun sizce ne olabilir....

açıkcası net bir fikrim yok /mnt/sdcard içinde tomtom adında bir klasör olması lazım bu dosyanın boyutu bende 286,07Mb gözüküyor sizde nasıl? Biraz can sıkıcı olacak ama isterseniz mevcut apk yi ve indirilen dosyaları silin ve tekrar yükleyerek deneyin. Belki dosya indirimi sırasında bir kopukluk vs... olmuş olabilir bazı dosyalar düzgün inmemiş olabilir...

/mnt/sdcard içinde tomtom adlı klasör gözükmüyor.yüklendi diyor ama tomtom adına uygulama simgesinden başka bir şey gözükmüyor.acaba benim apk da mı bir sorun var.benim indirdiğim apk 23.942.841 bayt gözüküyor .sizdekinin boyutu nedir.birde telefonunuz rootlumu benimki rootsuz ilgisi olurmu bilmiyorum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: -b0Ni

bu kilit ekranında ekrana basılı tutunca su sesi ve dalgalar birden fazla çıkmıyor muydu? basılı tutuyorum yine 1 tane çıkıyor ayarı var mı bunun

Android 4.1 Jelly Beani mi yüklediniz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: buludag89

quote:

bu kilit ekranında ekrana basılı tutunca su sesi ve dalgalar birden fazla çıkmıyor muydu? basılı tutuyorum yine 1 tane çıkıyor ayarı var mı bunun

evet DLI8 test sürümü var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

ICS deki gibi kilit ekranında parmağınızı bi kaç saniye basılı tutup çekince hızlı hızlı damlayıp ses çıkartması yok artık maalesef :S
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

http://www.apkmania.co/2012/10/tomtom-navigation-v10-apk.html?m=1#more
    Tomtom türkiye hayırlı Olsun :)

tomtom nasıl yüklenir acaba bu sitede 25mb lık bir apk var.haritalar nasıl yükleniyor acaba

apk yi kurun telefona ve çalıştırın ,Türkiye haritasını kendisi download edecek internetten. (275mb)

teşekkürler...

Tom Tom apk yı kurdum haritayı yüklemek için wifi açıp uygumayı açtığımda birkaç saniye siyah ekranda bekliyor sonra Tom Tom durduruldu uyarısı ile kapıyor sorun sizce ne olabilir....

açıkcası net bir fikrim yok /mnt/sdcard içinde tomtom adında bir klasör olması lazım bu dosyanın boyutu bende 286,07Mb gözüküyor sizde nasıl? Biraz can sıkıcı olacak ama isterseniz mevcut apk yi ve indirilen dosyaları silin ve tekrar yükleyerek deneyin. Belki dosya indirimi sırasında bir kopukluk vs... olmuş olabilir bazı dosyalar düzgün inmemiş olabilir...

/mnt/sdcard içinde tomtom adlı klasör gözükmüyor.yüklendi diyor ama tomtom adına uygulama simgesinden başka bir şey gözükmüyor.acaba benim apk da mı bir sorun var.benim indirdiğim apk 23.942.841 bayt gözüküyor .sizdekinin boyutu nedir.birde telefonunuz rootlumu benimki rootsuz ilgisi olurmu bilmiyorum...

Aynen benim kurduğum apk dosyasıda aynı boyutta. Bence tekrar kurun programı...
  • quote:

quote:

quote:

quote:

ICS deki gibi kilit ekranında parmağınızı bi kaç saniye basılı tutup çekince hızlı hızlı damlayıp ses çıkartması yok artık maalesef :S

O beni de rahatsız etti. Can sıkıntısına bire birdi

• quote:

Orijinalden alıntı: Firaristt

quote:

quote:

quote:

quote:

saçmalığa bak. yükleyecektim iyiki yüklememişim
  • Herkese iyi akşamlar s3 ile tam uyumlu bluetooth kulaklık önerisine ihtiyacım var kimin aradığını gösteren bluetooth kulaklık varmidir acaba ? Araç içindeyken telefon büyük olduğu icin konuşmak zor oluyor bu sebepten blutooth kulaklik almam gerekli .

• ingiltere resmi 4.1.1 i yükleyen oldu mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: General Kafa

quote:

Orijinalden alıntı: Firaristt

quote:

quote:

quote:

quote:

saçmalığa bak. yükleyecektim iyiki yüklememişim

valla 4.1 deki dokunma hızını animasyonları efektleri görünce devede kulak kalır ;)
  • quote:

Orijinalden alıntı: lazukan

ingiltere resmi 4.1.1 i yükleyen oldu mu?

daha çıkmadı ki resmi sürüm ingiltere
  • Galaxy S3'te bir romu kurduktan sonra en azından 1-2gün kullanmak lazım. Zira 1-2gün kullanmadan rom oturmuyor ve yavaşlık, fazla pil tüketimi, fps atlaması, MS gibi sorunlar olabiliyor. 3.-4.gün ise canavar gibi tam performansını gösteriyor romlar...Bir iki saat bir romu denemek için kesinlikle yeterli değil. En az 2gün kullanmak lazım...
  • xdlj1 i deneyen var mı ??
  • quote:

quote:

çıktı :D
  • DLIH ve DLJ1 bu iki romuda kullandum j1 de wifi kopmaları oldu hız olarak aynılar amam 4.04 ten daha hızlı .
  • arkadaşlar telefonumun hangi ülke üretimi olduğunu nasıl öğrenirim ? bide kulaklığım bozuldu kulaklık önerir misiniz ?
  • quote:

quote:

pardon gördüğüm sürüm ingilteredeki 3gh operatoru için çıkarılmış sürümmüş
  • quote:

Orijinalden alıntı: PomPom

arkadaşlar telefonumun hangi ülke üretimi olduğunu nasıl öğrenirim ? bide kulaklığım bozuldu kulaklık önerir misiniz ?

Kulaklık garanti kapsamında değil mi? Sonuçta telefonun bir parçası?
  • 
Sayfa: önceki 278279280281282
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.