Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S3 ANA KONU/SSS/Tüm Sorularınızın Çözümü/Destek/Oyun-Program <-- [KULÜP] (277. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.675
Cevap
129
Favori
451.036
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 275276277278279
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: DARKBLUE82

Ben kartta herhangi bir sıkıntı yaşamadım. 4Gb lık 720p videoları takılma olmadan rahatlıkla izliyorum. Bununla da kalmayıp video izlerken aniden videonun ortasına atlama yapıyorum. Bilgisayarda izlesem bundan çok takılır. Dün flac dosyalarını da deneme şansım oldu. Hiç bir sıkıntı yok. Sizin probleminiz de ilginç... Neredeyse yapılabilecek herşeyi yapmışsınız. Bende dediğiniz gibi takılma ya da kesintiler yalnızca bluetooth kulaklık ile müzik dinlerken oluyor. Yanlışlıkla kulaklık ile telefon arasına bir engel koyunca( insan gibi) ses kesiliyor. Kendi dahili hafızanızın yazım ve okuma hızlarını hiç test ettiniz mi?

Ben bu takılma sorununu Kernel update ıle aştım, siyah kernel 1.6.8 geçtim, sonra sıkıntı olmadı Allah'dan.

quote:

Orijinalden alıntı: theja

Bende dahili hafızada yaklaşık 850 şarkı var,rom falan da yüklü değil,telefonun kendi orjinal yazılımı yüklü ve hiç böyle bir sıkıntı yaşamadım,sizdeki yazılımla ilgilidir belki

Hallettik dostum kernelle sagolasin.

• quote:

Orijinalden alıntı: meymo

quote:

Orijinalden alıntı: Backstreet

quote:

Orijinalden alıntı: switel

quote:

Orijinalden alıntı: Gangbangster

quote:

Orijinalden alıntı: skid_row

Selam arkadaşlar sizlere bir sorum olucaktı acaba sizin cihazlarınızda arka kapakta hoparlörün olduğu bölüm ve kulaklık soketinin oralara hafif baskı uyguladığınızda çıt çıt diye ses çıkıyormu veya arka kapaktan böyle sesler çıkıyormu ?

Ben de çıkıyor

bende cikmiyor

Bende de çıkıyor,sanki boşluk varmış gibi...

Edit : Telefonu Türkcell Tim'den aldım...İlk sahibiyim..

aynen bendede var o cıtırtı fakat hoparlörün olduğu bölümle ses acma tuşunun 1 cm üzerine doğru olan kısımda yurtdışından aldım sıfır telefon mavi renk ilk zamanlarda yoktu kılıf kullanmıyorum dead trigger oynarken abandım ondanmı oldu diye düşünüyordum ama değilmiş demekki

Hmm cevaplarınız için teşekkür ederim arkadaşlar.
    Sayenizde şuan anlamış bulunuyorum ki telefonumda her hangi bir sorun yok
    Bu seste sanırım zamanla plastiğin esnemesinden kaynaklanıyor çünki telefonu düşürmedimde abanmadımda
    Bu arada farklı bir arka kapak taktığımda ses falan gidiyor bilginize

• quote:

Orijinalden alıntı: gstmr

quote:

Orijinalden alıntı: ciddiyim la

quote:

Orijinalden alıntı: gstmr

Allahını seven bu telefona adobe flash player nasıl yükleyeceğimi söylesin apk yi attım telefona kurdum menüye flash player settings diye birşey geldi tıklıyorum ona bağlanmıyor tarayıcıda kilit işareti çıkıyor:S

Tamam kurmussun işte o menudekini oynama. Çalışıyor mu bir kontrol et bakalım.

Malesef açmıyor videoları:( orjinal tarayıcıyı kullanıyorum onla alakalımı yoksa?

Hangi siteden video izlemeyi deniyorsun. Bazı siteler sadece masa üstü görünümünde çalışıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: mask6060

quote:

Orijinalden alıntı: yusuftaner

quote:

quote:

http://www.apkmania.co/2012/10/tomtom-navigation-v10-apk.html?m=1#more
    Tomtom türkiye hayırlı Olsun :)

tomtom nasıl yüklenir acaba bu sitede 25mb lık bir apk var.haritalar nasıl yükleniyor acaba

apk yi kurun telefona ve çalıştırın ,Türkiye haritasını kendisi download edecek internetten. (275mb)

teşekkürler...

Tom Tom apk yı kurdum haritayı yüklemek için wifi açıp uygumayı açtığımda birkaç saniye siyah ekranda bekliyor sonra Tom Tom durduruldu uyarısı ile kapıyor sorun sizce ne olabilir....

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

http://www.apkmania.co/2012/10/tomtom-navigation-v10-apk.html?m=1#more
    Tomtom türkiye hayırlı Olsun :)

tomtom nasıl yüklenir acaba bu sitede 25mb lık bir apk var.haritalar nasıl yükleniyor acaba

apk yi kurun telefona ve çalıştırın ,Türkiye haritasını kendisi download edecek internetten. (275mb)

teşekkürler...

Tom Tom apk yı kurdum haritayı yüklemek için wifi açıp uygumayı açtığımda birkaç saniye siyah ekranda bekliyor sonra Tom Tom durduruldu uyarısı ile kapıyor sorun sizce ne olabilir....

açıkcası net bir fikrim yok /mnt/sdcard içinde tomtom adında bir klasör olması lazım bu dosyanın boyutu bende 286,07Mb gözüküyor sizde nasıl? Biraz can sıkıcı olacak ama isterseniz mevcut apk yi ve indirilen dosyaları silin ve tekrar yükleyerek deneyin. Belki dosya indirimi sırasında bir kopukluk vs... olmuş olabilir bazı dosyalar düzgün inmemiş olabilir...

• Bu sabah 25 Mb'lık bir stabilite güncellemesi geldi telefona yükledim. Acaba Jb habercisi midir.
  • crome da flash player yüklememe rağmen video dosyalarını açamıyorum.(örnek - ekolay.net de videolu haberler)

varmı bir çözümü ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: eahmet

crome da flash player yüklememe rağmen video dosyalarını açamıyorum.(örnek - ekolay.net de videolu haberler)

varmı bir çözümü ?

belki onlarca kez yazıldı, chrome da flash desteği YOK.
  • Exchange hizmeti nedir arkadaşlar sabaha kadar yüzde yirmi şarjı yemiş

• quote:

Orijinalden alıntı: oranj

quote:

crome da flash player yüklememe rağmen video dosyalarını açamıyorum.(örnek - ekolay.net de videolu haberler)

varmı bir çözümü ?

çözün nedir ?

dolphin mi kullanmak ?
  • quote:

quote:

quote:

varmı bir çözümü ?

çözün nedir ?

dolphin mi kullanmak ?

bence stoktan hariç bir browser kullanılcaksa kesinlikle dolphindir kardeşim.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

varmı bir çözümü ?

çözün nedir ?

dolphin mi kullanmak ?

bence stoktan hariç bir browser kullanılcaksa kesinlikle dolphindir kardeşim.

bence birde bunu deneyin :
    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mx.browser&hl=tr

• quote:

Orijinalden alıntı: ENGNYLDZ

quote:

Orijinalden alıntı: Asetil Co A

quote:

Orijinalden alıntı: DriLL3R

Arkadaşlar dropbox ile ilgili bir sorum olacak:

Şimdi ben dropbox hesabıma 3-5 tane resim attım. Bunları telefona indirmek istiyorum. Resmi açınca export ordan da galeri seçiyorum ama kaydetmiyor sanırım bu sadece açmak için.

Save to SD card seçeneği var. Telefonumda sd kart yok ancak default olarak mnt/sdcard klasörü olarak gözüküyormuş. Ben şimdi galeride resimler gözükecek şekilde indirmek istiyorum hangi klasöre indirmem lazım bu resimleri veya rastgele bir yere indirip galeride gözükmesini sağllayabilir miyim ??

Dediginiz islemi hic yapmadim. Fakat sdcard diye gordugunuz telefonun kendi hafizasi oluyor

Yükleme yeri olarak sd kartı seçtiğinizde fotoğrafınız galeride gozukecektir.

DCİM/CAMERA, seçerseniz galerinizde resmi gorursunuz

• quote:

Orijinalden alıntı: re_death

selam arkadaşlar şöyle bi baktım konulara göremedim varsada gözden kaçıyo bukadar sayfanın içinde

ekran kapalıyken kilitmodundayken whatsapp, twiiter,facebook, foursquare gibi uygulamaların gelen bildirilerinde ses bildiri sesi çıkmıyo bunu nasıl ayarlıyabilirim
    birde iphone gibi kilit ekranındayken bildiri gelince ekrana direk gözükmesi varmı gelen bildiriler direk bildiri ekranına düşüyo açmak sorunda kalıyorum önemsizlere bakmadan direk geçmek için ekrana düşse güzel olur :)

iphone notification kurabilirsin marketten
  • quote:

Orijinalden alıntı: X-Slim

Klavyedeki titresimsi tarzi uyariyi nasil ve nerden kapatiyoruz?

Ayarlar/ses/dokunmalı geri bildirim (kapalı olacak)

• quote:

Orijinalden alıntı: ingazi

quote:

Orijinalden alıntı: WienerBlut.

quote:

Orijinalden alıntı: ingazi

Arkadaşlar kafama birşey takıldı. Bu gün zifiri karanlıkta oyun oynarken yükleme ekranında simsiyah ekranda bir süre bekledi. biraz geçtikten
    siyahları nispeten daha gri aralarında siyah benekler gördüm. ışığı yaktım odanın ekran simsiyah. söndürdüm ışığı zifiri karanlıkta ekranda gene beneklenme gördüm. ama bu arada telefona dokunmadım. acaba amoled ekranın bi özelliğimidir? bileniniz var mı ?

Aynen bütün amoled ekranlarda olan bir şey

Garanti falanlık bir durum yok değil mi?
    ayrıca şöyle bir başlık gördüm ''http://forum.donanimhaber.com/m_62645206/tm.htm ''
    sanırım dediğiniz gibi amoled ekrandan. siyahı o kadar kusursuz veriyor ki bir açık olmaması şaşırtmıştı beni doğrusu.

Bende 1.5 cmlik çizgi var. Benek iyiymiş

• Jelly Bean geldi geliyor
  • İspanyajb cçıkmışkullanan var mi arkadaslar

• quote:

Orijinalden alıntı: bdogmaz

İspanyajb cçıkmışkullanan var mi arkadaslar

İsveç sürümüyle bire bir aynı... Pda dosyaları aynı olduktan sonra neden sorma ihtiyacı duyuyorsunuz ki? Sonuçta aynı rom...

• quote:

Orijinalden alıntı: Backstreet

quote:

Orijinalden alıntı: switel

quote:

Orijinalden alıntı: Gangbangster

quote:

Orijinalden alıntı: skid_row

Selam arkadaşlar sizlere bir sorum olucaktı acaba sizin cihazlarınızda arka kapakta hoparlörün olduğu bölüm ve kulaklık soketinin oralara hafif baskı uyguladığınızda çıt çıt diye ses çıkıyormu veya arka kapaktan böyle sesler çıkıyormu ?

Ben de çıkıyor

bende cikmiyor

Bende de çıkıyor,sanki boşluk varmış gibi...

Edit : Telefonu Türkcell Tim'den aldım...İlk sahibiyim..

bende de var aynı sorun

• 
Sayfa: önceki 275276277278279
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.