Şimdi Ara

W715i servise yolladım X8 verecekler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
1
Favori
1.471
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Vodafoneden almış oldum SE w715 tuşlarından ötürü garanti kapsamında servise yolladım bugün internetten baktığımda Yapılan işlemler: Telefonunuz Model degisimi yapilmistir(E15I) yazısını gördüm ve x8 i araştırmaya başladım,,, x8 kullananların çoğu telefondan memnun gibi gözüküyor, İşin açıkçası 8yıllık SE kullanıcısı olarak javadan bıkmış biri olarak androidle tanışacağım için mutluyum fakat benim aklıma takılan şey x8 in dokunmatik ekran olması ve klavyenin bulunmaması,,

Bu bahsettiğim olaydan ötürü teleservice i aradım ve ben o cihazı istemiyorum onun yerine klayvesi olan ve fiyat olarak aralarında pek fark olmayan xperia x10 mini istiyorum dedim ,, bu değişimi biz yapmıyoruz firma yapıyor bunun için tüketici haklarına başvurmanız gerekiyor dediler ,,, Sizce x10 mini için tüketici haklarına gideyim mi ? uğraştığıma değer mi :) bir de aynı şekilde serviste telefon model değişimi olan ve bu modeli kabul etmeyip farklı bir model talep eden yahut fatura bedelini isteyen var mı aranızda ya da etrafınızda :)

• Sony ile görüşmeyi denedin mi? Sony'den habersiz böyle işlere girişmeye gerek yok. Belki orta yolu bulursunuz ufak bir görüşmeden sonra.
  • Bi arkadaş Aino Yolladı Onada Active Vericekler
  • quote:

Orijinalden alıntı: jay jay justified

Sony ile görüşmeyi denedin mi? Sony'den habersiz böyle işlere girişmeye gerek yok. Belki orta yolu bulursunuz ufak bir görüşmeden sonra.

Mesajınızı görünce Sony ile görüştüm,, sony yetkili servis telefonunuza karşılık 2 tane seçenek var bunlardan birisi size yollanacak olan x8 diğeri ise Wt19i dediler bunun üzerine teleservice i tekrar aradım ve x8 yerine Wt19i istiyorum dedim ; stoklarda Wt19i yok o yüzden seçme hakkınız yok dediler,,, Az önce çarşıya çıktım ve X8 i elime alıp inceledim çok büyük ve hantal geldi :(
  • WT19i olmaması çok kötü olmuş. Kesinlikle çok iyi bir seçim olurdu. Şu durumda yapılabilecek fazla bir şey yok. Önerdikleri ürünler muadil veya daha üst modeller. X8'i alıp, sonra satarak bir şeyler yapabilirsin belki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: .::Orochi::.

Bi arkadaş Aino Yolladı Onada Active Vericekler

yuh
  • quote:

WT19i olmaması çok kötü olmuş. Kesinlikle çok iyi bir seçim olurdu. Şu durumda yapılabilecek fazla bir şey yok. Önerdikleri ürünler muadil veya daha üst modeller. X8'i alıp, sonra satarak bir şeyler yapabilirsin belki.

WT19i yi inceleyince gerçekten çok üzüldüm keşke o gelseydi,, Dediğiniz gibi telefon gelince satmayı ya da takas yapmayı düşünebilirim ama x8i öyle ahım şahım bir fiyata satamam heralde,
  • Piyasasına bakın, sonuçta sıfır telefon olacak ve takaslık olacak. Satış olarak biraz daha düşük fiyat olur ama ikinci el telefon satmakla arasında fark olur.

Sıfırı 400 lira civarında. 350-400'den gider diye düşünüyorum alıcısına göre.
  • quote:

Piyasasına bakın, sonuçta sıfır telefon olacak ve takaslık olacak. Satış olarak biraz daha düşük fiyat olur ama ikinci el telefon satmakla arasında fark olur.

350-400 arası gidecekse tüketici haklarıyla hiç uğraşmam sonuçta w715i 350 liraya almıştım :) telefon bi elime geçsin tekrardan düşünürüm artık, x8 başlığına bi bakayım belki almak isteyenler vardır ,, İlgilendiğiniz için teşekkür ederim iyi akşamlar
  • Rica ederim, iyi akşamlar.
  • Bence WT19i'nin peşini bırakmayın.
    Israr edin, WT19i donanımı güçlü ve güzel cihaz, daha epey götürür.
    Getirsinler stoklara, köküne kıran mı girmiş cihazın?
    Hem bu sizin hakkınız her türlü yola başvurabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: EKE58

Bence WT19i'nin peşini bırakmayın.

Israr ettim zaten yasal haklarınızı kullanabilirsiniz diyorlar illaki işi tüketici haklarına taşımak gerekiyor,, ama şu da var tüketici haklarına gidip diğer telefonu istiyorum dediğim takdirde al sana 350 lira derlerse kötü olacak
  • quote:

Piyasasına bakın, sonuçta sıfır telefon olacak ve takaslık olacak. Satış olarak biraz daha düşük fiyat olur ama ikinci el telefon satmakla arasında fark olur.

tabii o X8 i kapalı kutu verirlerse 350den gider . sadece cihazı yollarlarsa (ki böyle yapacaklar ) o cihazın ederi 300 olur bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: ufukacn_9988

quote:

Orijinalden alıntı: EKE58

Bence WT19i'nin peşini bırakmayın.

Israr ettim zaten yasal haklarınızı kullanabilirsiniz diyorlar illaki işi tüketici haklarına taşımak gerekiyor,, ama şu da var tüketici haklarına gidip diğer telefonu istiyorum dediğim takdirde al sana 350 lira derlerse kötü olacak

O da var tabi.Tüketici hakları konusuna hakim birilerine danışmak lazım.
    Aslında fazla performans delisi bir insan değilseniz, X8 de kullanılabilir nihayetinde.Çok sevdiğim bir söz vardır "yeni yenidir", kutusunu ilk açmak, jelatinini sökmek ayrı keyiftir.X8 de size bunları yaşatabilir kanısındayım :) Ya da alıp açmadan satılabilir de.Size kalmış bir konu.
    Aslında bu teknoloji dünyası garip neo v telefonum var iki ay oldu, ulan acaba lg p970 mi alsaydım diye düşünüyorum :) İnsan işte en iyisini de alsa kötüsünü de alsa aklı hep seçmediğinde kalıyor.

• Hocam WT19I sakın bırakmayin peşini. Kendim de kullaniyorum çok güçlü gercekten.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Why So Serious

Hocam WT19I sakın bırakmayin peşini. Kendim de kullaniyorum çok güçlü gercekten.

wt19 u inceledikçe içim gitmeye başladı, yarın tekrar arayacağım teleservice i bakalım ne diyecekler, eğer x8 i yollarlarsa da tüketici haklarına gideceğim
  • quote:

quote:

Hocam WT19I sakın bırakmayin peşini. Kendim de kullaniyorum çok güçlü gercekten.

wt19 u inceledikçe içim gitmeye başladı, yarın tekrar arayacağım teleservice i bakalım ne diyecekler, eğer x8 i yollarlarsa da tüketici haklarına gideceğim

stokta olmama olayı doğruysa sizi aylarca bekletebilirler ama yine de bir deneyin.
  • quote:

quote:

naptın hocam ? ne dediler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hirotaro

quote:

quote:

naptın hocam ? ne dediler

Telefonu hala yola çıkartmadılar, faturayı da telefonla birlikte istemişlerdi o yüzden tüketici haklarına dilekçe yazmadım daha,,, bu süre içersinde sony e hem mail attım hem de şikayetvar dan durumu bildirdim bakalım yardımcı olacaklar mı :) olmadıkları takdirde telefon geldiğinde gidip faturamı ve servisin değişim belgesini alıp (telefonu almayacağım) tüketici haklarına dilekçe yazacağım

• Milletin telefonlarına Active , LWW , X8 veriyolar arkadaş. İki tane W995 yolladım ikisinin de yerine yine W995 geldi şansa bak. .sanki benim için stokta bulundurmuşlar.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.