Şimdi Ara

Spider-Man 3 (2007)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
227
Cevap
1
Favori
96.648
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çizgi roman dünyasından beyazperdeye transfer olan ''Örümcek Adam-Spider Man'', yeni macerasında kırmızı-mavi kostümünü değiştirdi. Ünlü kahraman, üçüncü macerasında siyah kostümüyle kamera karşısına geçecek.

Filmin yapımcısı Sony Pictures'ın internet sitesindeki habere
    göre, damdan dama atlayan, pencerelere ve gökdelenlere tırmanan ünlü
    kahraman, siyahlara büründü.

Sitede verilen ''Örümcek Adam''ın siyah kostümlü fotoğrafının
    altında, ''Eğer bunun siyah-beyaz bir fotoğraf olduğunu sanıyorsanız
    yanılıyorsunuz. Yakından bakın, o yeni macerasında siyah giyecek''
    denildi. Yeni filmin afişinde siyah kostümlü ''Örümcek Adam'' yağmur
    altında görülürken, botları, kollukları ve dizliklerinin de siyah
    olduğu göze çarpıyor.

Tobey Maguire'ın ''Örümcek Adam''a dönüşen Peter Parker'ı
    canlandırdığı filmin, 2 Mayıs 2007 tarihinde gösterime girmesi
    planlanıyor.

Ünlü çizgi seriden sinemaya aktarılan ''Örümcek Adam'', Mayıs
    2002'de izleyiciyle buluşmuş ve ABD'de gişe rekoru için önemli bir
    veri kabul edilen ''En İyi Haftasonu İzlenme Rekoru''nu elde etmişti.
    Film, tüm dünyada 800 milyon doların üzerinde hasılat yapmıştı.

Serinin ikinci halkası, 2004 yılında gösterime girmiş ve yine gişe
    rekoru kırmıştı. Her iki filmin de yönetmenliğini Sam Raimi üstlenmiş,
    Maguire'a kız arkadaşı Mary Jane Watson rolünde ünlü aktris Kirsten
    Dunst eşlik etmişti.

Spider-Man 3 (2007)

Heyecanla bekliyorum.. Çok güzel görünüyo resim ya!

Fragman - Yüksek Çözünürlük - HD
    Fragman - Large
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Keisinlikle gidecem

O benim çocukluk kahramanım

O benim aşkım (k.Dunst)

• UUUUF 1 SENE ŞİMDİ GEÇERMİ YAHU BU YAZI ÜZERİNE ..HEPTEN MERAKLANDIK ŞİMDİ..
  • forever spider man
    ama neden siyah olmuş bide açıklama olsa tamam daha karizma ama benim hayalim hep o mavi kırmızı kostümle zıplayıp hoplamak gökdelen tepesinde
    eğer abuk sabuk bi nedeni varsa çok saçma bence...
  • daha iyi olmuş..
  • quote:

Orjinalden alıntı: fbozzy

forever spider man
    ama neden siyah olmuş bide açıklama olsa tamam daha karizma ama benim hayalim hep o mavi kırmızı kostümle zıplayıp hoplamak gökdelen tepesinde
    eğer abuk sabuk bi nedeni varsa çok saçma bence...

bence sen hiç konuşma örümcek adam hakkında
    venom desem ;??????
    siyah kostum örümcek adamın orginalinde vardır

• iyi olmuş iyi, merakla bekliyoruz

@fbozzycim harbi sen çok seviyorsun bu örümceğiyi biliyorum da, neden?
  • filmin ilk bölümünü, dersaneye giderken Eskişehir'de lise platoniğimle izlemiştm film hakkında bişey gördüğümde ilk aklıma gelen bu

örümcek adamın siyah olması artık birine bağlı olmasından olabilir mi? Hayatı kararmış adamcazn.

Şaka bi yana bence çok karizma olmuş siyah olunca..
  • ooo kesinlikle venom geliyor... vay be, umarım bu sefer sağlam yaparlar filmi. venomu harcamasalar bari...
  • 1. filmi izledim beğenmedim
    2. filmi izledim beğenmedim
    bu filmi de muhtemelen beğenmeyeceğim
    çizgi filminin hemen her bölümünü izledim beğenmeme nedeni ise çizgi romana bağlı kalmamaları
    2. filmde örümcek adamın suratını görmeyen kalmadı

ayrıca başroldeki herifede hiç sevmiyorum çok tipsiz çizgi romandaki peter parker öyle mi
  • offf cok varmis daha
    inş. bekledigimize deger
  • Siyah kostümün nedeni filmde venom ve simbiyot muhabbetinin işlenecek olması.

@notrino
    çizgi filmlerin bütün bölümlerini izlemedim. Ama çoğunda spider-man'in hikayeleri ile çelişen bir yer yoktu diye hatırlıyorum.
  • vay be yakışmış siyahlar spaydırıma sabırsızlıkla bekliyorum valla
  • quote:

Orjinalden alıntı: notrino

ayrıca başroldeki herifede hiç sevmiyorum çok tipsiz çizgi romandaki peter parker öyle mi

evet yaa.. başroldeki adam çok toy duruyor, hiç yakışmıyor o güzelim role ama filmin kendisi güzel olunca kim giyse o kostümü bir hava geliyor
  • Filmi güzel yapıyorlar gerçekten. Ama bazı sahnelerin bilgisayar ürünü olduğu çok belli
    Biraz daha (doğal görüntü vermek için) uğraşılmalı bence.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Draugnar

Siyah kostümün nedeni filmde venom ve simbiyot muhabbetinin işlenecek olması.

@notrino
    çizgi filmlerin bütün bölümlerini izlemedim. Ama çoğunda spider-man'in hikayeleri ile çelişen bir yer yoktu diye hatırlıyorum.

çizgi filmlerin tüm bölümlerini birkaç kez izlemişimdir, az da olsa çizgi roman okumuşluğumdur da vardır
    yanlışım varsa düzeltin
    mary jane in john jameson ile hiçbir ilişkisi yoktu hatta john jameson sadece alien costume bölümünde bahsediliyordu
    peter parker sadece çok kısa bir dönem hary osbourne ile aynı odayı paylaşmışlardı bunun dışında halasından asla ayrılmadı dr.octopus oscorp için değil hardyler için çalışıyordu ama filmde hardylerden bahsedilmiyor
    örümcek adamın kim olduğunu sadece mary jane biliyordu onlada evleniyorlardı zaten 2. filmde ise bayağı bi insan gördü

bunlar 2. filmde yakaladıklarım yanlışım varsa düzeltin
    hollywood filmden daha çok para kazanabilmek için filme dramatikleştiriyor ve kafalarına göre değişiklikler yapıyorlar

• 2007 ye daha çok var.
  • quote:

Orjinalden alıntı: notrino

quote:

Orjinalden alıntı: Draugnar

Siyah kostümün nedeni filmde venom ve simbiyot muhabbetinin işlenecek olması.

@notrino

çizgi filmlerin tüm bölümlerini birkaç kez izlemişimdir, az da olsa çizgi roman okumuşluğumdur da vardır
    yanlışım varsa düzeltin
    mary jane in john jameson ile hiçbir ilişkisi yoktu hatta john jameson sadece alien costume bölümünde bahsediliyordu
    peter parker sadece çok kısa bir dönem hary osbourne ile aynı odayı paylaşmışlardı bunun dışında halasından asla ayrılmadı dr.octopus oscorp için değil hardyler için çalışıyordu ama filmde hardylerden bahsedilmiyor
    örümcek adamın kim olduğunu sadece mary jane biliyordu onlada evleniyorlardı zaten 2. filmde ise bayağı bi insan gördü

bunlar 2. filmde yakaladıklarım yanlışım varsa düzeltin
    hollywood filmden daha çok para kazanabilmek için filme dramatikleştiriyor ve kafalarına göre değişiklikler yapıyorlar

Filmlerde o kadar değişiklik yapmak normal. Birebir yapmak her zaman kolay olmuyor.
    Zaten spider' in hikayesi o kadar karmaşık ki yeni bi değişiklik daha eklenince insan şaşırmıyor.

Bu arada spider-man'in gerçek kimliğini mary jane'den başka bir sürü insan biliyor.
    Venom, Fury, Avengers, may hala vs vs.. Hatta bazı sayılarda "bu maskeyi niye takıyorum ki neredeyse herkes kim olduğumu biliyor" gibi espriler yapıyor.

• böyle daha karizmatik olmuş
  • kostüm süper yaf
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.