Şimdi Ara

CİTROEN BERLİNGO MU ? \ PEUGEOT PARTNER MI ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
61
Cevap
0
Favori
92.529
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • HER İKİ ARABAYI KULLANAN ARKADAŞLARA SORUYORUM , HANGİSİNİ TAVSİYE EDERSİNİZ.

• hiçbirini... Git Ford a bak...
  • valla illa birini seç diyorsaan peugeot al.ama başka bir markaya yönel.ford connect ,paran varsa caddy.
  • 2001 Partner 1,9D 71ps dayımda vardı. Birkaç yıl kullandı. Ben de çok bindim, gezdim onunla. Kullanımı rahat bir araç. Yalnız konforlu değil. Ayrıca Berlingo'dansa yerli Partner'i tavsiye ederim. 2,0HDI 90ps olaınını bir ara düşünüyorduk ama olmadı. Güzel araçlardır
  • katılıyorum....paran varsa caddy
    quote:

Orjinalden alıntı: mygokhan

valla illa birini seç diyorsaan peugeot al.ama başka bir markaya yönel.ford connect ,paran varsa caddy.
  • Ben partner derim eğer binek olarak kullanacaksanız panaromik tavan ve tavan barları gibi opsiyonları var. Berlingo'da bu opsiyonlar yok bildiğim kadarıyla.
  • Abi bence git doblo al ama sen daha ii bilirsin en iyisi kendi istediğin yorumumu sorar san ikiside aynı araba
  • berlingomu partnermi dersen ikiside. çünkü hiç ama hiç bi farkı yok. hangisini daha uyguna düşürürsen onu al.
  • berlingo=partner ancak yaygınlık açısından peugeot partner tercih edilir...

diger alternatif istersende fiatı kurtaran ve Türkiyede üretilen ödüllü
    Doblo....

hürmetler
  • öncelikle soru yanlış
    hangi partner veya berlingo diye sormak lazım
    senin için belirleyici olan hangisinin servisi sana yakın
    ikiside aynı sadece öndeki armaları farklıdır...peugeot 2.0hdi combi van tavsiye ederim..felaket gidiyor ve sağlam..peugeot servisi de daha ucuz citroenden.. haa sen berlingo alacam diyorsan bana pm at..kıyakyapayım
  • sana kral bi tavsiyede buluniyiim mi içlerinde en iyi caddy ama çok pahalı ama sen git fiat doblo ya bak ben ce hepsine 1000 basar ford fakan hikaye fiat ı al rahat et kesin memnun kalırsın çok rahat ve kullanışlı araba... hele bide 1.9 mutijet var ki sorma gitsin tadın da n yenmiyo walla ben clio ile kapıştım clio arkadan tokatı yedi yani hemde seri bi araba gercekten düşünüyorsan doblo al
  • az dur, yeni partner yakinda vitrinlerde. bi internette google-image'da tara derim new partner veya nouvelle partner gibi.
    gecenlerde rastlamistim bir haberde.

Ugur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ugurBJK -- 28 Şubat 2006; 15:29:33 >
  • ikisininde isimlerinden başka hiçbirşeyleri değişik değil birbirlerinden illa da bunlardan birini alacaksan git yerli partner al derim böylece para tamamen avrupa'ya gitmekten kurtulur
  • CADDY
  • bu iki arabanın herşeyi aynı arkadaşlarında belirttiği gibi tıpatıp aynı hatta bi kere aynı fabrikada üretildiğini duymuştum bi de berlingo bildiğim daha geniş ve ölçüleri biraz daha büyük bence paran varsa 30-31 milyara partner adventure al derim ayrıca iki arabanın da dizel seçenekleri aynı yani 2.0 hdi ve 1.9 d dediğim gibi ben adventure derim o olmazsa ikisi de olabilir bi fark yok yalnız bu iki kasa da 2003 te çıktı nerdeyse 3 sene oldu yani bi arkadaşın dediği gibi kasa değiştirme yakındır seneye yenileri çıkarsa pişman olma biraz bekle derim ikinci el düşünüyosan al
  • yaw geçen gün arkadaşım bana berlingoların 2004 ve sonrası modellerin artık boğaziçi köprüsüne girmeleri yasak dedi.ben öyle şey olmaz dedim ama onlar hiç kullanmıyor o köprüyü sırf bu yüzden ve bunu da aracı satan bayii söylemiş!
  • quote:

Orjinalden alıntı: ugurBJK

az dur, yeni partner yakinda vitrinlerde. bi internette google-image'da tara derim new partner veya nouvelle partner gibi.
    gecenlerde rastlamistim bir haberde.

Ugur

bu araç üretime büyük ihtimal ispanyada başlar.
    üretime başladıktan 1 sene sonra falan da bizim karsana düşer..

yani bunu bekleyen biraz fazla bekleyebilir.

ben karsanda staj yapmıştım.
    o dandik fabrikadan bu denli güzel arabalar nasıl çıkıyor anlayamamıştım

berlingo - partner ortak proje..

otohaberin testinde citroeni daha önde göstermiş.

şu var ki partner yerli,berlingo yabancı..

tercih sizin..

• ama eğer van olarak değil de,arkaları camlı,koltuklu alınacak olursa partnerin Türkiye şartlarına daha uyumlu yumuşak süspansiyon koyması konfor olarak en büyük artısı.
  • +1
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.