Şimdi Ara

Blades of Time Video İnceleme

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
11.576
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Blades of Time, God of War ve Alice Madness Returns benzeri oynanışıyla konsollardan sonra PC oyuncularıyla buluşuyor.

• Oyun hoşuma gitti keşke çok büyük eksikleri olmasaydı.
  • hem normal hem hard da bitirdim . şimdi outbreak oynuyorum .sardı .
  • Karakter ve mekan tasarımı, kılıçlar vs iyi olmuş ama, keşke oyun üzerinde daha çok uğraşılsaymış. Renk filtreleri ve düşmanlar hakikaten çok kötü olmuş. Keşke bu tür yapımları GoW kalitesinde görebilsek, oynarken senaryoda kendimizi kaybetsek...
  • Ben Prince of Persia serisine çok benzettim. Video incelemesi içinde çok tesekkürler gece gece iyi geldi....
  • ben xbox ta oynadım başlarda beğenmedim ve bıraktım ama incelemeden sonra, bir daha düşündüm :D
  • Oynayıp oynamama arasında çok kararsızım, iyi oldu bu inceleme, izleyeceğim teşekkürler.
  • Normal bir yapım, Türe bir yenilik getirmiyor,Yapay zeka kötü,Hatalar çok.Aynı insandan 3-4 tane birden geliyor... Genel olarak 6 yı geçmemesi gerekirdi Bence. Biraz bol keseden vermişsiniz.
  • Kılıcı kurdele gibi sallamasına ve metrelerce zıplamasına 2. bölüme kadar dayanabildim. Sıradan basit bir oyun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bence oyuna haksızlık yapılmış oyun güzel bayada eğlenceli oyunu bitirmiş biri olarak söylüyorum DMC deki dante de kılıcı kurdele gibi sallıyor ama o sallayınca oyun oluyor. 8.0 veya 8.5 olabilir banagöre
  • star wars kinect incelemesi gelicekmi
  • pc de grafikleri kötü oynatmıyo kendini
  • Beyler grafikleri çok inceleyen oldumu. Karaktere uğraşmışar ful. Doğal olarak bende ondan gözümü alamadım :)
  • gökhan abi sen insanların ne dediğini umursama!
    bazı kendini bilmezler gökhan yılmaz'ın konuştuğunu anlayamıyoruz dedi diye amma kasmışsın kendini
    KOYVER GİTSİN...
  • Böyle bir kıza Ayumi ismi verilir mi yuhh.Hem sarışın hem ayumu.O devirlerde millet ayakkabı bulamaz bizimki topukluyla dolaşıyor modayı da takip ediyor.
  • Oyunu gördüğümde bakmamıştım bile nasıl bir şey olduğuna. İncelemeyi izleyince hoşuma gitti oynayacağım :D
  • ben bu oyunu oynayıp bitirdim ve beni en çok etkileyen kızın çarpık çarpık koşmasıydı sanki her adımda o topuklu yüzünden bileği inciniyomuşcasına bi hissiyat veriyodu :) oyuna sıkıntıdan başladım zaten 2 günde de bitti tabi extra bi kaç şey açılsada tekrar oynama ihtiyacı fuymadım :) oyun ,ses falan filan yönünden kötü olabilir ama inanın kendini oynatıyor oyüzden hani oyunsuzluk çeken varsa önerebilirim :)
  • 2:35 "Öyle bir konuşuyor, öyle bir vurgu yapıyor ki sanki sesler oyundan değilde başka bir yerden geliyor."
  • Bİ OYUN BÖYLE ANLATILIR. DEVAM ET DOĞRU İÇERİKLERLE DOĞRU MESELELERE PARMAK BASMIŞSIN.KATILDIM HEPSİNE. HER OYUNA YAPIVERMEN DİLEĞİYLE BÖYLE İNCELEMELERİ
  • silahla nişan alırken hızlı gitmek gibi saçmalığı nası yapmışlar :D
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.