Şimdi Ara

Muhabbet Kuşum Isırıyor (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
71
Cevap
2
Favori
56.918
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar muhabbet kuşum vefat ettiği için yeni kuş aldım.Erkek ve 5 aylık.Yanlız komik bir sorun var Kuş tüneğin üstünde bişey ararmış gibi sağasola gidiyor. Neden olabilir? Teşekkürler...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dışarı çıkmak istiyor. benim kuşumda öyleydi dışarı çıkmak isteyince yan yan sağa sola gidip geliyordu.
  • Yapmayı bıraktı hocam.Yanına yeni bir eş aldık mutlu mutlu oturuyolar

• Krandei kullanıcısına yanıt
    Hocam peki Bu eğitimi Daldarını daha önce alışmış kuş'a uygulasak iş'e yarar mı ısırganlığı konusunda azalma olur mu yani en azından acaip bir agrasiflik ve kızgınlık söz konusu dişi muhabbette,ayrıca dal darı olmadığı zamanlar çıldırıyor zorla vermek zorunda kalıyorum gibi birşey oluyor alıştı doğrusu ona ama o klik eğitimi fena değil gibi şimdi ona alıştıktan sonra klik ile daldarı eğitimi ne kadar doğru olur :/
  • Krandei kullanıcısına yanıt
    çok güzel bilgiler vermissin tesekkur etmeden geçmek istemedim

• quote:

Orijinalden alıntı: Sanki Bana Pele

Işığı kapat öyle sal. Sadece pc ışığı olsun odada. Bu sayede kuşun sadece bilgisayar önünde durur. Sende işlerine devam et bu arada. O eline gelmeye başlar yavaş yavaş. Ben böyle alıştırdım kendime :)

Ne alaka ? Kuş bir hareketle korksa nereye çarptığı nereye düştüğü belli olmayacak .
  • Korkutma o zaman.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar eğer bunu başka bir konuya yazmam gerekiyorsa özür dilerim ama nasıl olduğunu bilmiyorum arkadaşlar benim muhabbet kuşum elini gövdesine tutunca ele geliyor. ama akşamları ısırıyor. yine geliyor ama ısırıyor. kuşum el şıklatmasıyla doğruyu ve yanlışı anladı. kuşuma akşamları çekirdek veriyorum ve içini değil kabuğunu yiyor ve kırılasana kadar uğraşıyor ardından yüksek yerlere çıkıp öpücük yapıyor ötüyor felan arada sırada kafasını sallıyor :DDD kuş hergün vuruyor guru guru gubara :D her neyse sonra elimize almaya çalışsak hemmen birinin kafasına uçuyo orada duruyor kuşum mutlumu yoksa alışmayamı çalışıyor anlamadım bazenleri yanımda tutuyorum uyuyor yanımda.

Kuşum Erkek. 5 aylık
  • Ayni benimki ama geceleri seytan oluyolar valla dokunma:D

• benimkide kafesi açar açmaz kafama konuyor... hayvanın dünya üzerinde en sevdiği yer kafamın üstü saatlerce kalkmaz
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.