Şimdi Ara

Uygulama Haber 06 Mayıs: 'Yeni çıkan uygulamalar, oyunlar gelişmeler hepsi burada''

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
11.220
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Uygulama Haber programımızın 3. bölümünde yine sizler için mobil dünyadaki oyun ve uygulamalara dair gelişmeleri sizler için değerlendiriyoruz. Bu haftaki bölümümüzde akıllı telefon ve tabletlerinizde kullanabileceğiniz ve keyifle oynayacağınız oyunları tanıtıyoruz.

• NOVA 3'ün benchmark tool'u çıksa çok iyi olur, çünkü android için adam gibi bir GPU benchmark programı yok. Olanlarda PowerVR SGX530 ve Adreno 200 zamanında çıkan uygulamalar, yeni GPU'ları test edemiyorlar. 60 FPS limitine takılıyor.
  • Google drive'ın kimse dosyaları nasıl sakladığından bahsetmiyor. Dropbox'ta dosyalar aes256 bit şifrelenmiş şekilde saklanıyor ya google drive'da? Bence bunu tartışalım.
  • ağzınıza sağlık iyi iş çıkarıyorsunuz gerçekten,benim teklifim şu.ios ve android cihazlara yönelik kücük bir proğram yapmanız.cepten sizi takip etsek uygulama olarak daha iyi olacak sanki,reklamsa yine açılışta bir reklam felan koyarsınız.
  • 1 ocak 2100 :D:D:D hayırlı olsun ... Video'da AÇILMIYOR.. Bekliyoruz eminim çok tatlı bir sohbet bizi bekliyor...
  • Faydalı bir proğram, devamını da bekleriz.
  • teşekkürler dh artık hayatımda teknoloji bakımından nerdeyse liderliğe erişti sizi çalışmalarınızdan dolayı tebrik ediyorum umarım yaptığınız haberlerin incelemelerin programların kalitesi hiç düşmez

bu programdada gene en az 4 uygulama indirdim tekrar teşekkürler...
  • Death Rally, gerçekten güzel bir oyun amaç, gelişim çok iyi ama, çok oynamış ve gelişmiş bir insanla daha yeni başlamış bir insanın aynı tarışta bulunması biraz adeletsizlik olur :) Ve Android için ücretsiz olması güzel..
    Angry Bırds haberi için ise 50milyonu geçmesi gerçekten güzel ve başarılı bir yapım olduğunu gösteriyor, ve bir çizgi film veya animasyon larının olması dizi şeklinde olamsı bence gerçekten çok güzel olur, kuşlarımızın asıl senaryosu zaten basit ama güzel, bir Cartoon Network'de TRT Çocuk'da görmek güzel olur :):)
    Google Drive'ı yorumlamak isterim bence çok kaliteli ve güzel bir hi,zmet bende kullanıyorum ve genelde hareket halinde oluyorum arkadaşlar okul, akrabalar çok işime yarıyor..
  • Onlive deskop u hemen tabletime yükledim fakat bağlantı hatası veriyor giriş yapamıyorum |:
  • Elinize sağlık arkadaşlar Devamını bekliyoruz
  • önceden en beğenilen 2 yorum yukarıda çıkardı artık çıkmıyor neden ?
  • herşey bi kenara da bu tablet ve telefonlarda gerçekten fps, futbol vs. gerçekten zevkli oynanıyormu? tuşları hissetmemek sıkıntı olmuyormu?

fps dediğin bırak game pad'i ben klavye mouse olmadan oynayamıyorum da :)
  • Herzaman teknolojiye dağir alışveriş ve bilgi ihtiyacına yada düşüncelerim içinde çıkmazlara düşsem açıyorum izliyorum tamam bu diyorum alıyorum ve pişman olmuyorum. (:
    Teşekkürler DonanımHaber.
  • Ekran üzerindeki sanal jostick ile oynanan oyunlarda bir türlü haz alamadım, death rally'i indirdim, indirmemle kaldırmam bir oldu.
  • sanal tus ve yon verme ile ne kadar zevkli olabilirki
  • Çok güzel program olmuş ağzınıza sağlık
  • Google Drive'ı bende kullanıyorum gerçektende çok güzel her şeyini yanında taşıyabiliyorsun(resim,müzik,video vb) artık flash diskmiş bilmem neymiş hiç gerek kalmadı şu teknoloji artık nereye kadar gidecek kimse kestiremez oldu.)
  • android de aynı oyunları beleşe veriyorlar ios takiler para ödüyor ben olsam kendimi enayi gibi hissederim...
  • islash ı yüklemeye calışırken böyle bi hata alıyorum

Bu öğe cihazınızın bulunduğu ülkede yüklenemez.

telefon galaxy gio ??
  • 10 numara program yapmışsınız tümünü sıkılmadan izledim.
    çok keyifliydi teşekkürler
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.