Şimdi Ara

‘Phantasy Star Online 2’ ile her zaman her yerde MMORPG

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
1
Favori
4.110
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Sega tarafından geliştirilmekte olan MMORPG türündeki ‘Phantasy Star Online 2’ hakkında yeni detaylar geçtiğimiz günlerde açıklandı.

‘Phantasy Star Online 2’ PC, PS Vita, Android ve iOS platformları için Free to Play olarak MMORPG severlerin beğenisine sunulacak. Oyun içi eşya satışlarına da yer verilecek olan Phantasy Star Online 2’de bu satışların oyunun dengesini bozmadan yapılacağı belirtildi. PC ve PS Vita’nın sunucularının aynı olacağı oyunda mobil versiyonlar bu iki platforma göre daha basit bir yapıya sahip olacak.

PC için tam sürümü yaz ayları içerisinde beklenen Phantasy Star Online 2’nin mobil versiyonlarının kış ayları içerisinde, PS Vita sürümünün ise 2013 yılı bahar aylarında çıkış yapacağı belirtiliyor.

• Bu saatte haber koyulur gidin yatın iyi insanlar gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: dede17

Bu saatte haber koyulur gidin yatın iyi insanlar gibi

Çok içten bir yorum olmuş
  • fantazi de fantazi yeter be artık uçan ışıklı japon çin mmorpg larından bıktım!
  • Oyun free to play konu açıp kendini boşuna yormasaydın teşke...
  • quote:

Orijinalden alıntı: leke900

Oyun free to play konu açıp kendini boşuna yormasaydın teşke...

Free to Play oyunlarin gunumuzde nerde oldugunu bilmiyorsun heralde?

Keske sen boyle bir post atip bosuna yorulmasaydin!
  • quote:

Orijinalden alıntı: BiG_mAsTeR

quote:

Orijinalden alıntı: leke900

Oyun free to play konu açıp kendini boşuna yormasaydın teşke...

Free to Play oyunlarin gunumuzde nerde oldugunu bilmiyorsun heralde?

Keske sen boyle bir post atip bosuna yorulmasaydin!

• quote:

Orijinalden alıntı: KarpuzAbi

fantazi de fantazi yeter be artık uçan ışıklı japon çin mmorpg larından bıktım!

Gülümsettin
  • Bu oyundada para akar.
  • Hadi bari megaman digimon ışıklı kılıçlar falan filan yapıyorsun da birkere de olsun ekose etekli koca gözlü asyalı kız olmasın be bikere de gözünü seviyim mmoprg üreticisi
  • Pocket legends ve order and chaos dan baska android icin mmorpg varmi? Ios da da conquer var ayrica
  • Donanımhabermi

oyunhabermi
    telefonhabermi
    ekran kartı habermi çözemedim

koskoca donanım sitesi daha Ivy Bridge incelemesi yapamıyo
  • Androidciler vs iphone cular güzel olacak
  • msjm blnsn

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu F2p lerdeki eşya satışı olayından tiksiniyorum. War Inc oynuyorum parası olanlar biz fakirleri delik deşik ediyor. Tamam gerçek dünya aynen böyle ama eşit şartlar istiyoruz :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: JohnLord

Donanımhabermioyunhabermitelefonhabermiekran kartı habermi çözemedimkoskoca donanım sitesi daha Ivy Bridge incelemesi yapamıyo

Sanırım Vatan ın %25 indirimini bekliyorlar.
  • Çıksın çıksın derste iyi zaman geçirir bu Temple Runner oynamaktan bıkkınlık geldi derslerde.
  • Hic bi online oyundan knighttan aldigim zevki alamadim hileler oyunu mahvetti :( ins aradigimi bunda bulurum.
  • Ah şu oyun için satın alımlar, bunlarda olmasa Free to Play oyunlarının karları harcadıkları masrafın ya aynısı olucak yada yetmeyecek kadar biraz üstünde :)
  • cabal'ımsı bişey olmuş.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.