Şimdi Ara

Windows Phone'lu Samsung SGH-i667 Mandel görüntülendi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
4.745
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•  
    Samsung'un, elimize ulaşan son bilgilere göre 2012 yılı içerisinde Windows Phone işletim sistemli üç yeni model tanıtmayı planladığını ve bu modellerden birisinin SGH-i667 ''Mandel'' olacağını sizlerle paylaşmıştık. Kısa bir süre önce SGH-i667'ye ait olduğu ileri sürülen ilk fotoğraf internette yayımlandı.

Beyaz renk seçeneğine sahip olan SGH-i667'nin dört band GSM şebekesi ve LTE (Long Term Evolution) alt yapısı desteği, Wi-Fi 802.11n bağlantısı, Bluetooth, 4.3-inç boyutunda ve 480 x 800 piksel (WVGA) çözünürlüğünde dokunmatik ekran, 8 GB dahili flash bellek gibi teknik özelliklerle geleceği belirtiliyor. ABD pazarına AT&T aracılığıyla giriş yapacağı dile getirilen akıllı telefonun, 2012'nin ikinci yarısından itibaren boy göstermesi beklenmekte.

• S3 e cok benziyor
  • s3 'e çok benzemiş mi nedir? :)
  • S3'den daha guzel
  • S3 ün makyajsız hali..
    S3 terk :)

Bu özelliklerle yıkar geçer ortalığı...
  • Samsung daha öncede buna benzer yol izlemişti. Focus s ve galaxy s2 birbirine oldukça benziyordu. Gerçek olması muhtemel.
  • Ön tarafıda görülseymiş daha net yorumlar yapılabilirdi ürün hakkında.Arka tarafı pek iyi gelmedi tasarım olarak.
  • s3 te buda ghalaxy mininin oklava ile açılmış hali gibi
  • Bir Android kullanıcı olarak Windows Phone'a ilgi duyuyorum bana arayüzü çok çekici geliyor, sade estetik ve güzel.
    Telefon üreticileride yeteri kadar destek verdiği zaman İOS ve Android ile rakabet edebilir.
  • galaxy mini kullanan biri olarak benzemis beyaz renk telefonlar hosuma gidiyor.
  • Gelecek windowslu telefonlarda bana göre. Android nereye gidiyor anlamadım her telefon dehşet özelliklerle çıkıyor bunun sonu nedir?

Ayrıca kullanıcılar bir yerden sonra stabilite isteyecektir. Ve windowsun hem pc hem tablet hem mobilde kullanılacak olması büyük avantaj sağlayabilir.
  • Çözünürlük niçin hep aynı ? Nokia'da da böyle..
  • quote:

Orijinalden alıntı: createemir

Çözünürlük niçin hep aynı ? Nokia'da da böyle..

Microsoft amca sağolsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • samsung kendi isletim sistemi ustune calismalar yapsa daha guzel olur.androidle guzel .bada ile kullandim ama kendi sistemine destegi yok.wp ile nasil olur ilerleyen zamanlarda gorecegiz.
  • s3 e arkası cok benzıyor S3 olmasın neden on yuzu değilde arka yüzü gösteriyorlar asılsız haber.
  • tasarımı s3 ten çok daha güzel
  • Bende diyorum ki S3 e değil de S e benziyor.. Arkadaşlar eline S3 alan var mı da böyle konuşuyorsunuz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bayraak

Bende diyorum ki S3 e değil de S e benziyor.. Arkadaşlar eline S3 alan var mı da böyle konuşuyorsunuz ?

almamıza gerek yok tanıtımını ızlemedın mı arkadasım.
    arka taraf oldugu gıbı S3
  • Söz konusu işletim sistemi windows olunca haberlerde bile işlemci pek merak edilmiyor :))
  • Hep aynı şeyler sadece kasaları değişik.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.