Şimdi Ara

92/3 Askere Gidecekler! (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
525
Cevap
7
Favori
62.275
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • S.a Beyler Kütahya Hava er Eğitim Tugay Komutanlığı ( MerKez) düşün arkadaslar varmı ??
  • Ispartaya Düşecek Arkadaslar ve Manisa İnş.. Batı Çıkar dicem ama Zorr Sanırım Abim acemi Birliği Ispartaya Düştü Çok aşırır Sevkiyat var die Manisa Kırkağaca gönderdiler ordan hopp Şırnak Ben okuodum Kardeşim şuan askerde onunda acemi açıklandıve ıspartaya düştü çok sinir olduk neyse dedik sans usta birliği güsel yere düşer dedik abim nede olsa şırnakta yaptı yeni geldi dedik bide baktık kardeşimide Şınarğa gönderdiler itiraz ettik ama abin yapıp gelmiş dediler fayda olmaz dediler şuan askerde 3 ayıvar bende okulumu bitirdim 2 yıllık üni.. bende kutahyaya çıktım havacı demem o ki ısparta manisa çok piss yerler oraya gidicekseniz tamamen doğuya gidicem die şartlandırın kendinizi %10 belki batı çıkar sansınıza inş.. denglerin size
  • Hava Er. MV. Özelliği : P.KT.ÇAVŞ nedir ne değildir bilen var mi ne olacagim ben simdi :D
  • amasya yokmu ?
  • ceycey41 bende kocaelidenim neresindensin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İzmir narlıdere piyade düşen varmı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 02.08.2012

92/3 burdurr nasıl biyerdir acabaaa
    quote:

Orijinalden alıntı: MaxeS35

3'ÜNCÜ P.EĞT.TUG. 58'İNCİ P.EĞT.A.K.LIĞI/MERKEZ

Şehir Yazmıyo ama büyük ihtimalle burdur 2. gurubum eylulde gidicem herkeze hayırlı olsun

quote:

Orijinalden alıntı: holdey

quote:

Orijinalden alıntı: MaxeS35

3'ÜNCÜ P.EĞT.TUG. 58'İNCİ P.EĞT.A.K.LIĞI/MERKEZ

Şehir Yazmıyo ama büyük ihtimalle burdur 2. gurubum eylulde gidicem herkeze hayırlı olsun

bende aynı yere gidiyorum 2.gruptanım askeriye burdur'un içindeymiş yazılanlara göre çok rahatmış
    yaşıyıp göreceğiz

beyler aynı yerdeyiz.. burdurda ben eylülde gidicem

• quote:

Orijinalden alıntı: Schneeflocke

İzmir narlıdere piyade düşen varmı ?

Narlıdere ulaştırmaa Samsundan
  • Bizden çok kısa dönem var forumda..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cane®

Bizden çok kısa dönem var forumda..

POŞET ORDUSU GELİYO

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oocoo -- 11 Ağustos 2012; 2:33:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gnx

Hadi bakalım inş. hayırlısı ile gider hayırlısı ile geliriz hepimiz :D:D:D

HV.ER EĞT.TUG.K.LIĞI/KÜTAHYA MERKEZ

ne suçun günahın vardı
    çetlis i ezberlemeye başlarsan iyi olur şimdiden
  • Sülüsümü aldım 27 Ağustos teslim yazıyor zarfı açmayın dediler merak ediyorum içinde ne var
  • quote:

Orijinalden alıntı: ReservoirDogs

Sülüsümü aldım 27 Ağustos teslim yazıyor zarfı açmayın dediler merak ediyorum içinde ne var

acma bence

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drift34 -- 11 Ağustos 2012; 11:50:31 >
  • bilet gelir , biz gideriz sadece 99
  • 26 sında teslim hayırlı teskereler
  • Sevk tarihi 24 yazıyor nasıl 26 sı teslim oluyor? 2 gün daha mı eklemişler? Bir de sülüsü açsak bir şey olur mu?
  • quote:

Sevk tarihi 24 yazıyor nasıl 26 sı teslim oluyor? 2 gün daha mı eklemişler? Bir de sülüsü açsak bir şey olur mu?

Açma bence pek bişey yazdığı yok zaten
  • quote:

Sevk tarihi 24 yazıyor nasıl 26 sı teslim oluyor? 2 gün daha mı eklemişler? Bir de sülüsü açsak bir şey olur mu?

aç bişey olmaz zaten gittiğin yerde kendi ellerinle açacan.
  • son bahar gelir dökülür yapraklar torun gelir dede uçaaarrR
  • 92/3 kardeslerım ıspartaya dusenlere yardımcı olabılırım bende ısparta ıl jandarmadayım 91/4

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.