Şimdi Ara

92/3 Askere Gidecekler! (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
525
Cevap
7
Favori
62.275
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • facebooktaki 92/3 tertipler sayfasından 2-3 kişi öğrenmiş arkadaşlar sisteme yavaş yavaş giriliyomuş..çıkarsa çıkar çıkmassa zaten gitmem 6 ayıma sebep oldu ne plan yapabiliyorum ne bişey çıkmazsa ekimde aof 3.sınıtfan devam etcem otomatk tekrar tecil oluo zaten
  • saat kaç oldu açıklanmadı
  • facebook'taki grupta açıklananlar olmuş..
  • yok ya kimseye açıklanmamış adamlar sapıtmış paris eğitim taburumu olur beklemekten beyinler isulanmış
  • bugun geçti artık tahmin etmiyorum bosuna sabırsızlandırıyorlar insanları
  • Tam p.c tertip olduk...
  • Bende aradım 1-2 hafta içinde belliolur listeler gelmedi dedi askerlük şubesi.
  • her şube farklı söylüyor birisi ayın 5.inde birisi pazartesi birisi 1-2 hafta içerisinden asal ise cumaya kadar
  • quote:

Orijinalden alıntı: zitgti

Bende aradım 1-2 hafta içinde belliolur listeler gelmedi dedi askerlük şubesi.

e-devlet'in bilgi işlemiyle görüştüm arkadaşlar, saat 4-5 arası yayınlancakmış, şuanda yükleme yapılıyormuş..
  • Ben alıştım Aralıktan beri bekliyorum heralde bu aralık 4 b giderim :) Bir tavsiye fazla ümit baglamayın..
  • @zitgti peki 2012 de sizin kendi askerlik şubeniz hangi celp döneminde gönderiyor ?
  • şubat gönderdi.
  • keşke dilekçe yazsaydınız. ben mayısta giitim bozdurmaya tecili haziranda gittim şubeye dilekçe vermek istiyorum diye ordaki bayan baktı sen zaten gidiyorsun ismin listede dilekçeye gerek yok dedi. gidemezsem demekki basların dan sağmak için söylediler
  • bende martta tecil bozdurdum mayısta giderim diye cıkmadı.. benimde kütüğüm nevşehir kozaklı oda bu yıl şubatta yollamış seneyede mayısta yolluyo sanırım kütüğün celb döneminde alınma ihtimali daha yüksekmiş arkadaşlar..
  • dilekçe diye bişey yok onlar kalktı.Aralık 15 i gibi tekrar muayne olup tecili bozdurdum.Almadımı almıyor sistemin işi askerlik şubesi hiçbişeye karışamıyor sadece rezerve olarak gösterebiliyor seni ankara karar veriyor.nasıl bi kararsa random bilgisayar üzerinden oldugunu söylüyorlar.Şans işi..Yada Kader desek daha dogru..
  • agustosta sizi alırlar asker ihtiyacı var çünkü
  • quote:

Orijinalden alıntı: passat41

agustosta sizi alırlar asker ihtiyacı var çünkü

ne asker ihtiyacı kardeşim ? şu anda normal celb dönemimde 92 doğumlu gidicek yükümlü sayısı sadece agustosta 117 bin sen neyden bahsediosun.. önce yaşı gelenleri alırlar normal celbi gelenleri sonra yaşı gecenleri sevk isteyenleri tecil bozduranları alırlar ağustostada cıkmazsa zaten kasımda gitmem okula kayıt olcam benmi düşüncem o kadarınıda 6 ayıma sebep oldu stres üstüne stres...
  • e-devlet'i aradım şimdi bizim bir bilgimiz yok msb güncelleme yapıyor dedi.
  • desene biz de en az 1 sene bekleriz
  • olabilir belli olmaz askeriyenin işi.bu arada sitede güncelleme var galiba açılmıyo sayfa heralde ondan sonra açıklanır.
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.