Şimdi Ara

Continuum (2012 - 2015) (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
498
Cevap
7
Favori
19.952
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bana biraz sönük bi sezon finali gibi geldi ya. Ne bileyim değişikti yani. Açıkçası ben bişeyler daha beklerdim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: quasimodo32

Sezon 13 bölümden oluşuyor, yani son bölüm değildi,

Bu bölümde(2x9) Kiera hayatının hatasını yapmış oldu, hem kendini frenleyemeyerek ilk defa çığrından çıktı, hem de tarihsel olayları etkiledi, durgun ama ilginç bir bölümdü.

Tvcountdown'da gelecek bölüm tarihini göremeyince öyle düşündüm.
  • Kemal* kullanıcısına yanıt
    Sezon finali olmaması lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: steven_stiffler

Sezon finali olmaması lazım.

Benim hatam o zaman özür diliyorum
  • Bakalım 13 bölümmüş bu sezon 3. sezonda daha bi arttırırlar bekli bölüm sayısını Onun dışında ortalama sayılabilecek bi bölümdü umarım Garza'yı öldürmez senaristler bidaki sezonda görürüz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aegon Targaryen -- 16 Temmuz 2013; 20:41:28 >
  • Dizi çok güzelleşmeye başladı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aegon Targaryen

Bakalım 13 bölümmüş bu sezon 3. sezonda daha bi arttırırlar bekli bölüm sayısını Onun dışında ortalama sayılabilecek bi bölümdü umarım Garza'yı öldürmez senaristler bidaki sezonda görürüz

Travis garanti kurtarır onu.

• Travis koruyucuya takti onun pesine dusucek bence en son dunya kucuk dedi bitti

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aegon Targaryen

Travis koruyucuya takti onun pesine dusucek bence en son dunya kucuk dedi bitti

O teknoloji olunca dunya kucuk geliyor tabi x)

• Aynen

• Ne kadar geç çeviriyor divxdekiler
  • Son bölüm heyecanlıydı.

Bellekte Escher in eline geçti

Bakalım Kiera geleceğe tekrar dönecek mi.
  • şimdiden 3.sezon konusunu buldular gibi...sağlam bölümdü..

• Eee zaman makinesi tamamlandı, ne olacak şimdi? Bu arada bu Escher ne ayak acaba amacı ne?
  • Martine nasıl bi grup yapıcaklar merak ediyorum Lucasında durumunu merak ediyorum bakalım nasıl devam edicek
  • Güzel bölümdü. Kızın üzülmesine üzüldüm.

• Vay canına son bölüm nefes kesiciydi!

Emily(mia) ne aptal kızmış ya pisi pisine gitti.Yalnız Alec in bakışı korkuttu beni fena şeyler yapacak gibi bakalım neler olacak.Traviste suit i kaptı zaten
  • son bölüm iyiydi..farklı bi boyuta gectıler..haftaya sezon finalı ve baya hareketli olabilir..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi reko -- 30 Temmuz 2013; 20:04:34 >

• Şu Emily vuruldu geberdiya içimin yağları eridi yemin ediyorum ne nalet bi kızdı başka oyuncumu bulamamışlar arkadaş
  • 1.sezon bitti ama benim kafam allak bullak oldu arkadaslar :D cogu yeri anlamadim acikcasi

• 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.