Şimdi Ara

Continuum (2012 - 2015) (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
499
Cevap
7
Favori
19.952
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Pozitron~

Sonunda 2x01 gelmiş.

• Unutmuşum diziyi, bugün torrentlere bakarken gördüm 2. sezonun başladığını. Bu kadar uzun ara mı verilir yahu.
  • Sırf hatun için başlamıştım ilk 5 bölümü izleyip bırakmıştım belki yine başlarım yorumlara bakılırsa iyi bitmiş gibi görünüyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben de yeni başladım diziye dün bitirdim 1.sezonu yarın da yeni bölümü izlerim artık umarım güzel başlamıştır
  • İlk sezonun son bölümlerini unutmuşum bende, 2x01in ilk 10-15 dakikası tam bağıntı kuramadım geçen sezonla o yüzden. Yavaş yavaş jeton düşmeye başladı sonra :)
  • içi boş bir bölümdü 40-50 dakika boyunca anlattığı hiçbirşey yoktu sokakta durup öylesine çekilmiş 40-50 dakikalık bir video kesiti daha fazla içerik sunardı bence
  • 1. sezon baya baymıştı izlemem herhalde bu sezonu
  • Başlıktaki yeni mesajları görünce hemen listeye aldım. Bakalım nasıl bir başlangıc yapmıslar bu sezona.
  • 2. sezon çokta iyi başlamadı bana kalırsa.
  • Evet pekte birşey olmadı.Bakalım umarım heyecanlanır.
  • Durgun bölümdü. Böyle giderse 2.sezonu bile tamamlayamaz. Ne bir hareket var ne de entrika. Diziyi unutmuştum bende. Kim kimi niye kovalıyor ne oluyor anlayamadan bölüm bitti zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: caiz2005

Durgun bölümdü. Böyle giderse 2.sezonu bile tamamlayamaz. Ne bir hareket var ne de entrika. Diziyi unutmuştum bende. Kim kimi niye kovalıyor ne oluyor anlayamadan bölüm bitti zaten.

Forumdaki dizi izleyenler hemen diziler hakkında hüküm veriyor ''tutmaz, iptal olur, 2.sezonu göremeyiz vs'' %90-%95i de zaten haksız çıkıyor.
  • Bu ikinci sezon ve haliyle beklenti içinde oluyoruz. İlk sezonda aman aman bölümler yapmadılar. İkinci sezon onayı alması bile mucizeyken sezonu girişi iyi olmadı. Eğer böyle giderse keserler diziyi. Genelde diziler ilk birkaç bölümde izleyiciyi yakalayabilirse başarılı olaraktan götürebiliyor. Sonradan açılıpta tutulan dizi sayısı ben bilmiyorum olsa da çok azdır.
  • Haklısın.
    Sadece senin için demiyorum zaten adamlar daha dizinin duyurusu yapılıyor konusunu okuyorlar hemen tutmaz diyorlar ona kızıyorum.
  • 2.bölüm

birince bölüme göre daha çok şey oldu gibi ortalık bayağı kızıştı,inspector un en sonunda gardinera patlaması iyi oldu.Kiera nın da dediği gibi büyük olasılıkla bilgi sızdıran gardinerdır başkasıda olabilir ama.Alec de yolunu buldu bu arada o pc almak isteyen adamın orada tam ne oldu anlamadım olayı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ciclista -- 30 Nisan 2013; 1:40:48 >
  • Dizi bilimkurgudan çok terörist grupla polisin çatısmasına döndü ki bu aladan onlarca çok daha iyi kaliteli yapım varken bunu izlemek abes kaçıyor.Madem bilimkurgu tabanlı dizi yapıyoruz diye çekiyorsunuz insan biraz daha fazla bilimkurgu öğesi ekler diziye.Tek gördüğümüz Cameron'un kıyafeti,kendiliğinden şarj olan defilatör ve bilgisayarda gösterilen e-posta videoları vs.

Buna bilimkurgu diyorlarsa BSG,Star Wars,Star Trek,Fringe,FireFly falan bilimkurgundan öte diziler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ciclista

2.bölüm

birince bölüme göre daha çok şey oldu gibi ortalık bayağı kızıştı,inspector un en sonunda gardinera patlaması iyi oldu.Kiera nın da dediği gibi büyük olasılıkla bilgi sızdıran gardinerdır başkasıda olabilir ama.Alec de yolunu buldu bu arada o pc almak isteyen adamın orada tam ne oldu anlamadım olayı.

bilgisayar alma sahnesinde çocuk bu bilgisayar intel işlemci 1 tb hdd içerir diyordu adam da ben ram li bilgisayar istiyorum diyordu neyse çocukda bunun ram i 8 gb gayet yeterli dedi sonra adam da terabayt mı büyük gigabayt dedi çoocuk da 1 tb 1000 gb deyince adamda 1 tb ram istedi sonra da adamın oğlu da yerleri batırıp adam da çocuktan temizlemesini isteyince çocuk dark side a geçti... ben yazarken sinir oldum

• quote:

Orijinalden alıntı: Led Zeppelin

quote:

2.bölüm

bilgisayar alma sahnesinde çocuk bu bilgisayar intel işlemci 1 tb hdd içerir diyordu adam da ben ram li bilgisayar istiyorum diyordu neyse çocukda bunun ram i 8 gb gayet yeterli dedi sonra adam da terabayt mı büyük gigabayt dedi çoocuk da 1 tb 1000 gb deyince adamda 1 tb ram istedi sonra da adamın oğlu da yerleri batırıp adam da çocuktan temizlemesini isteyince çocuk dark side a geçti... ben yazarken sinir oldum

Tamam şimdi oldu çocuk yediremedi tabi kendine.Demekki neymiş future is cannot be changed acaba mı?

• quote:

quote:

quote:

2.bölüm

Tamam şimdi oldu çocuk yediremedi tabi kendine.Demekki neymiş future is cannot be changed acaba mı?

bence de gelecek değiştirilemez hocam. çünkü önceki bölümlerde gelecekten gelenlerin büyük anneleri , anneleri vs. ölmüştü ama adamlara birşey olmamıştı yine aynı şekilde bozulmadan devam edecek gibi gelecek... geleceği ileriye açılan farklı kapılar gibi görmek yerine bütün olarak kabul ediyor dizi ve hiçbirşey bu bütünlüğü bozamıyor neyse uykum gelmiş şimdi farkettim saçmalamaya başladım iyice
    iyi geceler iyi forumlar herkese

• quote:

quote:

quote:

quote:

2.bölüm

bence de gelecek değiştirilemez hocam. çünkü önceki bölümlerde gelecekten gelenlerin büyük anneleri , anneleri vs. ölmüştü ama adamlara birşey olmamıştı yine aynı şekilde bozulmadan devam edecek gibi gelecek... geleceği ileriye açılan farklı kapılar gibi görmek yerine bütün olarak kabul ediyor dizi ve hiçbirşey bu bütünlüğü bozamıyor neyse uykum gelmiş şimdi farkettim saçmalamaya başladım iyice
    iyi geceler iyi forumlar herkese

İyi dedin iyi

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.