Şimdi Ara

Continuum (2012 - 2015) (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
498
Cevap
7
Favori
19.952
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 6. bölümü izledim, iyi gidiyor şimdilik ama mükemmel diyemem. Bakalım neler olacak ileriki bölümlerde...
  • Yeni bölüm çıktı indirdim izleyince editlerim.
    ps:kimse takip etmiyor heralde konu aşağılarda kalmış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pozitron~

Yeni bölüm çıktı indirdim izleyince editlerim.
    ps:kimse takip etmiyor heralde konu aşağılarda kalmış.

Kolay kolay sıkılmam ama 6. bölümü yarısında kapattım hala da izlemedim.

• Dizi iyi gidiyor hoşta artık her olayda liber8'in parmağının olması sıktı.Ülkede başka olay olmuyor sanki hep bunlar.
  • 6 ve 7. bölümleri daha izlemedim. Bakayım dizi ilerleme kaydetmiş mi.
  • 7 bölüm gayet güzeldi iyice karmaşa ve heyecan sarıyor fakat yinede fazla bişey beklememek lazım
  • 6. bölümü şimdi izledim.

Özgürlükçüler yanlarına eleman çekmiş oldu. Bu kötüye işaret.
  • İlk iki bölümünü izledim şimdilik izlenimlerim olumlu. Bu dizide ileride iptal olmasın bari.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cpt. Miller -- 21 Temmuz 2012; 22:07:54 >
  • beyler önerirmisiniz
  • Valla fena değil, devam ediyoruz işte. Şu erkek başrol oyuncusunda bir değişikliğe gitseler çok iyi olur aslında. Cidden adam girdiği sahnede atmosfer bozuluyor. Yapımcılar bir ayar çeker diye bekliyorum. Ayrıca ilk sezondan aksiyon veya tüm olayları bir anda çözmemizi beklemiyorum, zaten öyle saçma oluyor. Özellikle 5. bölüm beni çok sardı, devamı da iyi gelecek gibi. Ayrıca Terminator gibi 1-2 sezon daha devam ederse tekrar geleceğe gitmeleri çok büyük olasılık. Zaten Fringe'den filan daha çok o dizinin havası var.
  • 2. bölümden sonra daha izlemedim hoşuma gitmedi
  • sezon finali ne zaman ve gelecek sezon onayı aldı mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: soranger

sezon finali ne zaman ve gelecek sezon onayı aldı mı?

sezon finali 5 ağustosta 10. bölümde.onay konusunda ise bilgim yok.büyük ihtimal devam edecektir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: logann

quote:

sezon finali 5 ağustosta 10. bölümde.onay konusunda ise bilgim yok.büyük ihtimal devam edecektir.

bilgi için sağol.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: logann

quote:

bilgi için sağol.

Rica ederim ne demek.
  • 7 bölüm olması hayal kırıklığı oldu :(
  • 8.ci bölüm cok güzeldi yanliz sonunu anlayamadim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Müthiş bir bölümdü. Alec Sadler 2012.Read me first. 2012de tasarlamış heralde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pozitron~ -- 24 Temmuz 2012; 15:10:07 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pozitron~

Müthiş bir bölümdü. Alec Sadler 2012.Read me first. 2012de tasarlamış heralde.

Geçmişe mesaj falan mı yazmış acaba Ya da önceden de Kiera gelmişti 2012'deyken bu da kendine mesaj yazdı

• Sadece 7 bölüm sanmıştım 10 bölüm olacağını öğrenmek ilaç oldu :D

Diğer bölümün resminde Alec'in bulunduğu ahır yakılmış her yer birbirine girmiş bir vaziyette. Büyük ihtimal 2012de kendine bıraktığı not bununla ilgili olacak. Kendine kaçmasını falan söylüyecek. Kıyafeti Liber8 ele geçirirse. Bilgisayarları, kıyafeti vb. kaçırabilirlerse Son 2 bölüm...
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.