Şimdi Ara

Continuum (2012 - 2015) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
499
Cevap
7
Favori
19.952
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bölüm bugün çıkmış ama daha yeni Game of Thrones izledim. Yarına dizim yok. Yarını bekleyeceğim mecburen.

• Güzel bir bölüm daha.Kiera ekibe katıldı bakalım ne olacak ilerki bölümlerde.Dizi sonuna kadar geleceğe gidemeyecekleri kesin.Burda birşeyleri değiştirmesi lazım sonunda dediği gibi orada kalmasına değecek bence.
  • Güzel bir dizi umarım bozmazlar... GoT bitti izleyecek bir şeyler lazımdı

• Polis gücüne katılması bence iyi olmadı ama dizi gayet güzel gidiyor.
  • ben beğendim, güzel bir giriş oldu dizi için ikinci bölümü de birazdan izleyeceğim, fakat sanırım dizinin devamında güzel kızımızın teknolojik elbisesi dışında "bilim-kurgu" kategorisinde pek bir şey göremeyeceğiz gibi, daha çok aksiyon olacak ama izlenir mi izlenir.
  • Umarım iptal edilme ya da 2. sezonun çekilmemesi gibi bir durumla karşılaşmayız. 2 bölümdür güzel gidiyor.
  • Güzel bir dizi, konuda hızlı ilerlenmesi çok iyi.
    StarGate'ten tanıdık yüzler görmek de hoş.

Ancak her Bilimkurgu dizisi gibi bu da iptal edilmeye mahkum olacak.
  • şimdi bitirdim 1.bölümü

ilk 5-10 dakika sıkıcı geldi izlemesemmi dedim hatta 1-2 sefer koltuktan doğruldum kapatayım diye ama sonradan düzeldi... bölümün sonuda güzel oldu

izleyecek 1 tane dahi dizimin kalmadığı şu ara iyi oldu..sıkılmadan izleyeceğim
  • 2. Bölümde iyiydi. Nasıl bir dizi olacağını zaman gösterecek.
  • İlk bölümü müthişti. Umarım Touch gibi bozmaz,Awake gibi bitmez.
  • İkinci bölüm de iyiydi.
  • Kanada'lı dostlar bu işten iyi anlıyorlar. Tırt Amerikan bilimkurguları gibi olmaz.

İlk bölümde pek çok Stargate oyuncusu gördüm.
  • 2. bölüm fena değildi.
  • İkinci bolum daha guzeldi. Heyecan ve aksiyon hic kesilmiyor. 24 dizisinden sonra ilk kez boyle bir yapim izliyorum. Umarim bozmazlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben ilk 2 bölümünü de izledim ve çok beğendim.Keşke her gün yeni bölüm gelse...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Erwin

Kanada'lı dostlar bu işten iyi anlıyorlar. Tırt Amerikan bilimkurguları gibi olmaz.

İlk bölümde pek çok Stargate oyuncusu gördüm.

Ben şimdiye kadar üç kişi gördüm.
    Birisi Bra'tac. Diğeri de Lucius Alliance'tan bir eleman, SGU'da vardı. Hani sarışın medic'e sarkan Ayrıca o eleman SG-1'da falan figüran olarak da oynuyordu.
    Üçüncüsü de, SGU'daki hatun. Bitkilerle uğraşan o idi sanırım, bilim adamlarından biri buna yanıktı hafiften

Daha da görmedim.

• Bir aksilik çıkmazsa ilk sezon kaç bölümden oluşacak?
  • Sanırım 10 bölüm olacak.
    Bir baktım da, ilk bölümün reyting'i 1 milyonu bile aşamamış.
  • Yerini saglamlastiran tonla dizi varken bunun tutunabilecegini pek sanmiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: JCB

Sanırım 10 bölüm olacak.
    Bir baktım da, ilk bölümün reyting'i 1 milyonu bile aşamamış.

Reytingler yüzünden gidici galiba dizi.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.