Şimdi Ara

Asphalt 7: Heat yolunu Android'e çevirdi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
5.275
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Mobil oyun segmentinin lider firmalarından Gameloft, Android kullanıcılarını heyecanlandıracak bir haber verdi. 

Asphalt 6 oyunu, Android oyunları içerisinde ilk 5 veya 10 listeleri arasında yerini daima koruyor. Serinin devamı ise Asphalt 7: Heat olacak ve heyecanla bekleniyor.

Firma Galaxy SIII lansmanının ardından gönderdiği tweet'de lansman esnasında yeni oyunun görsellerinin kullanıldığını belirtti ve takipçilerine bunu farkedip farkedemediklerini sordu.

Haberimizdeki görsel tanıtım esnasında kullanılmış ancak elbette kimse buna odaklanmadı.

Android için en iyi yarış oyunu sayılan Asphalt serisinin devamında daha iyi grafikler, yoğun yarışlar ve Need for Speed: Hot Pursuit tarzında oyun stili olacağı tahmin ediliyor.

Lansman esnasında görselin kullanılması nedeniyle modelde önyüklü olarak yeni oyunun da kullanıcılarla buluşması bekleniyor.

N.O.V.A. 3 ve Men in Black ile birlikte bu yaz Gameloft oyunları dolu zamanlar geçireceğimiz anlaşılıyor.

• Ben fark etmiştim
  • Ben farketmiştim. Hatta telefonun görüntüsünü TV'ye vererek oynuyorlardı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sonerrap

inşallah symbianada gelir tek istedigim bu

Symbian^3'e de gelecektir bence.
  • Symbian kullanmama rağmen bastım eksiyi en yakın zaman da Galaxy Wonder'a geçeceğim.
  • uygulama ve oyun kategorilerini birbirinden ayırabilirseniz daha faideli olur kanımca...
  • quote:

Orijinalden alıntı: EknCn

Symbian kullanmama rağmen bastım eksiyi en yakın zaman da Galaxy Wondera geçeceğim.

Adreno 205 ile zor oynanır bu oyun zannımca.
  • mobilde en iyi yarış oyunlarından biri gerçekten ve yerini hak ediyor.
  • Sayın donanımhaber sadece on satır ile haberi cok kısa gecmissiniz yanı hos tweet kaynaklı amahttp://tapbyte.com/gameloft-reveals-asphalt-7-heat/ su sitenın haberine bakın birde sizin haberimiz adamlar galaxy olayından ss koymus sızın ıcın cok zor degıl bence cogunuz akıcı bir sekılde ingilizce biliyosunuzdur diye dusunuyorum daha detaylı bir haber yapsanız.Video oynatıcısını birde degıstırsenız sizin gibi teknolıjı sitesinde goze batıyor bu site becdeTurkıye tekno haber sitelerinin en kapsamlısı forum zaten almıs ayrı bir dunya oldu saatlerim bazen geciyor aractan fotograflar konularına ama bu haberi vasat buldum cunku hazır gorseller var insanlar neye benzedegını görmelı sonucta asphalt en tarıhsel finansman mobil arac yarısı konusunda ea nın need for speed neyse mobilde muadılı bence(oyun ıcerigi yada oynayıs degıl sadece kult olma bakımından)

Mesela gameloft ios ve androıd diye baslık atmıs bunuda yansıtabiliriz iphone sahipleri bosuna aramasın gelıyomu yda gelmıyomu diye belkıde ılk onlara gelebilir gelenekten sonucta :)

bu arada Bu haberide gecebilirsiniz Adroıd e Flıpboard geldı ıos olan arkadaslar bilen haber okumada cok hos bir uygulama ipadımden biliyorum saatler geciriyorum basında nexus a gelırse super olur.

ımla yanlısı varsa ozurdılerim simdiden.
  • Android kullanicilari yasadi
  • Tegra 3 rocks!
  • quote:

Orijinalden alıntı: hayranim

Android kullanicilari yasadi

yok yok yaşamadı arkadaşım bende ardroid kullanıyorum ama açmıyor bu oyunların hiç birini orta ve alt segment telefonlar... ( telefonum = Gio )
  • adreno220-1gb ram-1.2 ghz dula core -720 p ekran ile pusuda bekliyorum,

Ins asphalt2 kadar zevk verir ,ne oynardim 2008 de s60v3 lu n73 te heygidi asphalt
  • Umarım Android 4 ve Tegra 3 destekler bu oyun. Oyun oynamak için HTC One X aldım Gamleoft'un hiçbir oyunu desteklenmiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: forumiphone

Sayın donanımhaber sadece on satır ile haberi cok kısa gecmissiniz yanı hos tweet kaynaklı amahttp://tapbyte.com/gameloft-reveals-asphalt-7-heat/ su sitenın haberine bakın birde sizin haberimiz adamlar galaxy olayından ss koymus sızın ıcın cok zor degıl bence cogunuz akıcı bir sekılde ingilizce biliyosunuzdur diye dusunuyorum daha detaylı bir haber yapsanız.Video oynatıcısını birde degıstırsenız sizin gibi teknolıjı sitesinde goze batıyor bu site becdeTurkıye tekno haber sitelerinin en kapsamlısı forum zaten almıs ayrı bir dunya oldu saatlerim bazen geciyor aractan fotograflar konularına ama bu haberi vasat buldum cunku hazır gorseller var insanlar neye benzedegını görmelı sonucta asphalt en tarıhsel finansman mobil arac yarısı konusunda ea nın need for speed neyse mobilde muadılı bence(oyun ıcerigi yada oynayıs degıl sadece kult olma bakımından)

Mesela gameloft ios ve androıd diye baslık atmıs bunuda yansıtabiliriz iphone sahipleri bosuna aramasın gelıyomu yda gelmıyomu diye belkıde ılk onlara gelebilir gelenekten sonucta :)

bu arada Bu haberide gecebilirsiniz Adroıd e Flıpboard geldı ıos olan arkadaslar bilen haber okumada cok hos bir uygulama ipadımden biliyorum saatler geciriyorum basında nexus a gelırse super olur.

ımla yanlısı varsa ozurdılerim simdiden.

Ne yazmissin oyle yahu ordan oraya atlamissin bisi anlasilmiyor yazindan mubarek
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bl00dyHell

Umarım Android 4 ve Tegra 3 destekler bu oyun. Oyun oynamak için HTC One X aldım Gamleoft'un hiçbir oyunu desteklenmiyor.

oyun konusunda en cok destek adreno ve power vr serisi gpularda bilginize..
  • quote:

Orijinalden alıntı: napolyon94

adreno220-1gb ram-1.2 ghz dula core -720 p ekran ile pusuda bekliyorum,

Ins asphalt2 kadar zevk verir ,ne oynardim 2008 de s60v3 lu n73 te heygidi asphalt

Toplama mi senin cihaz saka bir yana hangi cihazdan bahsediyorsun dostum lg nitro hd mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gameloft asphalt serisini fenomene dönüstürdü beklemedeyiz

bu arada atrix 3 duyurulsa iyi olacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: alibotan

quote:

Orijinalden alıntı: napolyon94

adreno220-1gb ram-1.2 ghz dula core -720 p ekran ile pusuda bekliyorum,

Toplama mi senin cihaz saka bir yana hangi cihazdan bahsediyorsun dostum lg nitro hd mi?

Allah'ta seni güldürsün..
  • 512 MB Ram Adreno205 1ghz(overclock) işlemci

Asphalt 6 yı bitirdim. Asphalt 7 yi bekliyorum.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.