Şimdi Ara

1vs1 en iyi hero sizce? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
420
Cevap
6
Favori
72.645
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Billy Ray

quote:

Orijinalden alıntı: Eleutherioss

quote:

Orijinalden alıntı: DH | equ*

quote:

lichbane hextech ve rylai tamamlamış akali mainim de olduğu için w r q e base atk arada toplam 3 sn bile etmez adam ne oluyo diyemeden yerde :)

R nin zaten aa sı var, q r e diye girsen yeter.

Arkadaşa katılıyorum.Q yap R ile atla E yi vur sonra W bas ve bir sonraki komboya hazırlan . Genelde o ikinci kombo kısmı olmuyor :)

ben illa da bu komboyu yapın demedim ki item dizdikten sonra ben akaliyle 2 kişinin arasına atladığım için w yi ilk adamların üstüne atıyorum. Yani hep bu komboya gerek yok 1 v 1 de sizin fikrinize katılıyorum

1 . Kombodan sonra Wyu azıcık ileri atarsan (kendini de içeri alacak şekilde tabiki) slow atarsın rakipe . Ama team fightta W yu biraz erken atmanı tavsiye ederim .

• fizz ve cassiopeia diyorum
  • Ad sion
  • volibear - tank hemde 1vs2 bile alırsın belki iyi kasıp zorlarsan karşıdaki de çok iyi değilse bide spells kullanarak 3kişi alabilirsin diye tahmin ediyorum abartmak gibi olmasın, ben kötü oynarım yeni başladım ama biraz geçti 2-3kill almıştım pvpde 2sini alıyodum denmezde vuruyodum canlarını azaltıyodum kazanırdım yani gitseydim daha ama çekildim başlarda öyle oluyo onlarda vurup çekiliyodu, en sonunda daldım daldım kule vardı kaçtım giderken kill geldi en başlarda tavsiye edilen itemlarla, bide gangplank ultiyide açarsın kritik bide 2-3 kişi alırsın bence
  • Jax.E'ye basarsın adama zıplarsın çakarsın stunu.Sonra tak,tak,tak,tak ve bitti.Tabi her zaman böyle olmuyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Enbima Yonezu

Jax.E'ye basarsın adama zıplarsın çakarsın stunu.Sonra tak,tak,tak,tak ve bitti.Tabi her zaman böyle olmuyor

Aynen kardeş 1vs1 de kazandigim çok oldu. %80 jax ile 1vs1 de aliyorum. Sadece tanklar zorluyo onlarda zaten ya turrete yada arkadaslarina kaciyo. Jax oynadigim gunden beri oyunu sevmeye basladim
  • Tabiki soraka
  • Olaf shaco sion ww shaco fiora nasus fizz vayne caitlyn teemo
    Malzahar tırt neden mi quicksilver <3 onun kadar olmasa da banshee
  • Fiora 1v1 OP
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: DH | equ*

quote:

lichbane hextech ve rylai tamamlamış akali mainim de olduğu için w r q e base atk arada toplam 3 sn bile etmez adam ne oluyo diyemeden yerde :)

R nin zaten aa sı var, q r e diye girsen yeter.

Arkadaşa katılıyorum.Q yap R ile atla E yi vur sonra W bas ve bir sonraki komboya hazırlan . Genelde o ikinci kombo kısmı olmuyor :)

ben illa da bu komboyu yapın demedim ki item dizdikten sonra ben akaliyle 2 kişinin arasına atladığım için w yi ilk adamların üstüne atıyorum. Yani hep bu komboya gerek yok 1 v 1 de sizin fikrinize katılıyorum

1 . Kombodan sonra Wyu azıcık ileri atarsan (kendini de içeri alacak şekilde tabiki) slow atarsın rakipe . Ama team fightta W yu biraz erken atmanı tavsiye ederim .

ben de teşekkür ederim

• sizler neyin kafasını yaşıyorsunuz sionu ben 2 skinle aldığımı hatırlyorum annie full hp geliyordu bir ulti atıyordum gidiyordu :D
    bahsetiğim hero ise veigar teketek te alamayacığı hero yoktur ulti 2000 k healtini götürüyordu en az w 750 q ise 570 oluyor en az w ile 1500 q ile 1000 wurduum oluyor
    2.olarakta ne morde ne yi ne tryn ne de başka bir hero
    xin zhao aldınmı healtin hep full kalır hemde saniyde yatırırsın pasifi war life steal gerekmiyor fakat infinity phantom al azda kas bn q,w,e,r kullanmıyorum kim gelirse gelsin sağ tıkla anında alıyorum bn hiçbir zaman 16. lewelden sonra skill ulti kullanmadım full normal atak
    ikisinden başka birtane daha isterseniz onuda jax derim
  • quote:

Orijinalden alıntı: aaaallllpppp

sizler neyin kafasını yaşıyorsunuz sionu ben 2 skinle aldığımı hatırlyorum annie full hp geliyordu bir ulti atıyordum gidiyordu :D
    bahsetiğim hero ise veigar teketek te alamayacığı hero yoktur ulti 2000 k healtini götürüyordu en az w 750 q ise 570 oluyor en az w ile 1500 q ile 1000 wurduum oluyor
    2.olarakta ne morde ne yi ne tryn ne de başka bir hero
    xin zhao aldınmı healtin hep full kalır hemde saniyde yatırırsın pasifi war life steal gerekmiyor fakat infinity phantom al azda kas bn q,w,e,r kullanmıyorum kim gelirse gelsin sağ tıkla anında alıyorum bn hiçbir zaman 16. lewelden sonra skill ulti kullanmadım full normal atak
    ikisinden başka birtane daha isterseniz onuda jax derim

Tamam.
    Fiora - Tryndamere - Yi - Sion - Xin takım kurduk.
    Q - W - E - R Filan basmıyoruz, kim gelirse sağ tıkla anında kesiyoruz.
    Geçen karşımıza M5 çıktı, ezdik yani. O derece.

• Olaf bence. Kafa kafaya girdiginde bide baltani yerden alirsan tadindan yenmez. Kacmali kovalamali dovuste irelia ve rivenda guzel seyler yapar gibi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Riven'da iyi olur
  • Soraka çok güçlü olabiliyor aslında doğru kullanılırsa. Evet evet.
  • Bu sion bu kadarmı iyi ya almayı düşünmeye başladım gerçi karşıma hiç iyi oynayan sion gelmedi ama
  • AP : fizz gragas
    Hybird : akali jax
    Ad : WW olaf
  • Sion
    Jax
    Tryndamere
    Warwick.

@dante87 bütük ihtimal hiç ranked girmeyen tiplerdensin Ya da sadece normal giren, veya leveli 30 olmnayan birisi. Sion her minion öldürdüğünde 3 heal kazanıyor. Bu yzüden oyun sonunda hiç heal itemi aladam rahatça 3-3,5 k arası heal sahibi oluyor. Son levelde ultiside zaten 1 vuruşta tümcanı doldurcak şekilde lifesteal veriyor. Eğer birisi stun, exhaust gibi şeyler atmazsa 5 vs 1 de penta bile alabilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Demacia -- 1 Ağustos 2012; 16:25:00 >
  • Olaf ww

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.