Şimdi Ara

Bilkom yeni iPad fiyatlarını açıkladı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
188
Cevap
0
Favori
14.308
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Apple firmasının Türkiye distribütörü Bilkom, yarın satışa çıkacak yeni iPad fiyatlarını resmi olarak açıkladı.

Dolar kuruna göre değişiklik gösteren modellerin fiyatları sitede bugün şu şekilde:

Yeni iPad 16GB WiFi : 1,202.13 TL

Yeni iPad 32GB WiFi : 1,492.79 TL

Yeni iPad 64GB WiFi : 1,741.94 TL

Yeni iPad 16GB WiFi+3G : 1,513.56 TL

Yeni iPad 32GB WiFi+3G : 1,783.46 TL

Yeni iPad 64GB WiFi+3G : 2,032.61 TL

Yapı Kredi bankası kredi kartlarına vadesiz 12 taksit yapılırken EFT/Havale için yüzde 2 indirim uygulanıyor. İlk etapta; Apple Premium Reseller Mağazaları ile birlikte Bimeks, Darty, Electroworld, Mediamarkt, Saturn, Teknosa ve Vatan mağazalarında satışa sunulacak yeni iPad'lerin tüm modellerini uygun ödeme seçenekleri ile bulabilmek mümkün.

• Fiyatlar uygun gibi??
  • 16 gb +3g li olan iyimiş hakketen ha daha ucuz olamazmıydı olurdu da ipad 2 yle hemen hemen aynı fiyat
  • Fiyatlar gerçekten iyi gözüküyor. Acaba bir şey mi var diye düşünmeden de edemiyorum. Bilkom nereden geçirsem diye düşünürdü genelde hayret...
  • Harbiden de ucuz 3Gsizler.
  • Fiyatlar iyiymis

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bunlar ilk cıkıs fiyatları yakında kampanya falan cıkarsa fiyatların biraz daha asagı ineceğini dusunuyorum..
  • Türkiye adamdan sayılmıyor ta 2 ay sonra geliyor sizde aa cok ucuz diyorsunuz :D koşun alın hemen ayrıca hiçte ucuz degil satış fiyatı zaten 499 dolar TL ye cevirirsen 878 TL eder kdv ile birlikte 1036.17 TL bilkomun bi ipad den karı 170 TL :D
  • Fiyatlar hiçte ucuz değil ucuz demeden önce yurt dışı fiyatlara bakında ne biçim kazıklar yiyoruz görün singapur dan 800 küsür tlye ipad2 almıştım bide vergiyi geri aldım
  • Diyelimki fransaya gittim.Şuan 64 GB wifi için Apple store fiyatı 694€ kura göre 1600 tl eder +KDV eklersek 1850 tl oluyor bardağın biraz da dolu kısmına bakın

Bu arada fiyatı bana göre çok ortada yapmışlar ne ucuz ne pahalı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eski fiyatlara göre daha uygun.
  • fiyatlar pahalı demeden avrupa fiyatlarına bi bakın
  • 64 Gb wifi-3g almayı düşünüyorum. Bu fiyata almak mantıklımı daha düşük fiyata bulunabilirmi ?
  • Kendi sitesinde öyle mi bilmiyorum ama 3g değil 4g yazmalari lazim
  • ya arkadaşım tamam yurt dışında daha uygunda adamlarında hakkını yemeyin şimdi ipad 2 le 16 3g li model teknosada yanlış hatırlamıyorsam 1700 civarındaydı yani daha uygun türkiye çapında
  • fiyatlar oldukça iyi, Türkiye şartlarında garantilisi ucuza bulunmuyor,
    Abd'ye göre kıyaslarsan, hiç bir apple ürününü alamazsın,
    Abd de sözleşmeli iphone 3gs fiyatı, 0 usd, yani 3gs bedava.Ülkemizde alsan 700-1000 tl,ye bulursun. 3gs, 8gb sıfır modeli için konuşuyorum.
    Ülkemizde her şey pahalı, bu hesapla hiç bir şey alamazsın,
    Arabalarda yurt dışı fiyatının 2-3 katı, arabada alma, benzin de alma, sigarada alma, motorsiklet de alma, anca bisiklet alırsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: inanc13

Türkiye adamdan sayılmıyor ta 2 ay sonra geliyor sizde aa cok ucuz diyorsunuz :D koşun alın hemen ayrıca hiçte ucuz degil satış fiyatı zaten 499 dolar TL ye cevirirsen 878 TL eder kdv ile birlikte 1036.17 TL bilkomun bi ipad den karı 170 TL :D

Bilkom 499 dolardan almaz daha uyguna alır. Bilkom son kullanıcı değil. Karıda haliyle fazla olucak. Babasının hayrına satmıyor sonuçta.
  • quote:

Orijinalden alıntı: inanc13

Türkiye adamdan sayılmıyor ta 2 ay sonra geliyor sizde aa cok ucuz diyorsunuz :D koşun alın hemen ayrıca hiçte ucuz degil satış fiyatı zaten 499 dolar TL ye cevirirsen 878 TL eder kdv ile birlikte 1036.17 TL bilkomun bi ipad den karı 170 TL :D

kaç 170 tl bilkom 499a değil 399un altına getiriyodur :)
  • Operatörlerin kazığından kurtulmuş mu oluyoruz şimdi
  • quote:

Orijinalden alıntı: 50.cal

fiyatlar pahalı demeden avrupa fiyatlarına bi bakın

iyi guzel de biz millet olarak böyle kabullendikçe herşeyi daha pahalı almaya mahkum kalmaz mıyız ? Algımız bozulmuş artık neden avrupadan daha
    pahalı alalım ki anormal şeyleri normal görmeye başladık iyice, Saygılar
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.