trend micro titanium internet security 2012 yardım?
1 Cevap747 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

4 Mesaj
4 Mayıs 2012; 13:08:30 

Merhaba arkadaşlar,bu antivirüs yazılımını orjinal olarak satın aldım.Programı kurduktan 3 gün sonra şöyle bir uyarı çıktı:
"Koruma güncel değil,korumaya devam etmek için internete bağlanmanız gerekiyor.bu bilgisayarı internete bağladıktan sonra doğrulaya tıklayın"
doğrulaya tıklıyorum bir başka uyarı çıkıyor."güncellemeleri kontrol etmek için internete bağlı olmalısınız"
-win xp kullanıyorum
-orjinal antivirüs(lisanslı)
sorunu birtürlü anlayamadım internet bağlantım açık,bütün programlar internet bağlantısını kullanabiliyor .
yazılımı sildim yeniden yükledim fakat başlangıçta sorun yokken,2 gün sonra aynı hatayı alıyorum.
başka antivirüs programları yükledim onlarda hiçbir sorun yaşamadım.Bir fikriniz varmı acaba?

"Söz konusu olan Vatansa,gerisi teferruattır"

1 Mesaj
15 Haziran 2012; 12:57:17 

Merhaba, sorun kurulum dosyanızda olabilir. Öncelikle programı http://hemendestekal.co...load&downloaditemid=157 adresinden indireceğiniz program ile uninstall edin bilgisayarınızı yeniden başlatın. Program Files altında Trend Micro ile ilgili klasör kalmışsa tamamen silin. Lisanslı paketinizi www.helyumyuklemeler.com adresinden indirerek kurulumu yapın, probleminiz çözülecektir. Kolay gelsin...

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [İşletim Sistemleri ve Yazılımlar] » Yazılım Genel » trend micro titanium internet security 2012 yardım?
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.107