Şimdi Ara

Samsung Galaxy SIII modeli için S-Pebble MP3 çalar aksesuarı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
5.529
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Samsung Galaxy SIII modeli için S-Pebble MP3 çalar aksesuarı

Samsung'un yeni amiral gemisi Galaxy SIII için pek çok hizmetin yanında özel aksesuarlar da sergilendi. Bunlardan birisi S-Pebble MP3 çalar aksesuarı. 

S-Pebble sadece bir aksesuar olarak görev yapıyor. 4GB hafızası ve 17 saat kullanım süresi bulunuyor. Kulak içi kulaklıklara sahip S-Pebble, microUSB'den 3.5mm jak girişi dönüştürücüsü ile telefona bağlanarak şarj oluyor ve müzikleri senkronize ediyor. Ancak bilgisayardan senkronize veya şarj imkanı yok. Cihazı standart bir MP3 çalar gibi kullanabiliyorsunuz.

Bluetooth, WiFi, GPS, adım ölçer gibi herhangi bir kablosuz özellik bulunmuyor. Galaxy SIII ile aynı renklerde piyasaya çıkacak model hakkında satış bilgisi bulunmuyor.

• kutudan çıkar mı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erci501 -- 4 Mayıs 2012; 9:11:18 >
  • Aksesuarlar kutudan çıkarsa artik 3-4 bin tl ye alırız telefonu
  • Telefonun zaten kendine ait bair mp3 çaları varken böyle bir şeye niye gerek duysun ki kullanıcı? Telefondan bağımsız çalışır orası ayrı ama bu telefon olmadan çalışmıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eagle Claw

Telefonun zaten kendine ait bair mp3 çaları varken böyle bir şeye niye gerek duysun ki kullanıcı? Telefondan bağımsız çalışır orası ayrı ama bu telefon olmadan çalışmıyor.

Aksesuarın amacı telefonu cebinizden çıkarmadan kontrol edebilmek.(Dünden beri yapılan telefon çok büyük eleştirilerine)
    Tasarımıda etkileyici bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bcekener

quote:

Orijinalden alıntı: Eagle ClawTelefonun zaten kendine ait bair mp3 çaları varken böyle bir şeye niye gerek duysun ki kullanıcı? Telefondan bağımsız çalışır orası ayrı ama bu telefon olmadan çalışmıyor.
    Aksesuarın amacı telefonu cebinizden çıkarmadan kontrol edebilmek.(Dünden beri yapılan telefon çok büyük eleştirilerine)Tasarımıda etkileyici bence.

O zaman niye 4gb hafızası var? Neden bir bluetooth kulaklık değil?

Ben anlamadım bu aksesuarı. Çok gereksiz göündü gözüme. neden telefona kulaklık takmak varken yanımda bir zımbırtı daha taşıyayım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mutercim

quote:

Orijinalden alıntı: bcekener

quote:

Orijinalden alıntı: Eagle ClawTelefonun zaten kendine ait bair mp3 çaları varken böyle bir şeye niye gerek duysun ki kullanıcı? Telefondan bağımsız çalışır orası ayrı ama bu telefon olmadan çalışmıyor.
    Aksesuarın amacı telefonu cebinizden çıkarmadan kontrol edebilmek.(Dünden beri yapılan telefon çok büyük eleştirilerine)Tasarımıda etkileyici bence.

O zaman niye 4gb hafızası var? Neden bir bluetooth kulaklık değil?

Ben anlamadım bu aksesuarı. Çok gereksiz göündü gözüme. neden telefona kulaklık takmak varken yanımda bir zımbırtı daha taşıyayım?

Bence telefondan bagımsız , 17 saat batarya performansı var dıyor , ipod shuffle ıle falan benzetılmıshttp://www.techinvestornews.com/Mobile/Latest-Mobile-News/samsung-s-pebble-mp3-player-that-links-to-the-galaxy-s-iii

Şahsen cok hosuma gitti ama telefondan bagımsız calısmıyorsa dedıklerıne katılıyorum neyse anlarız 1 2 gune.

• Samsung Galaxy S3 joined by iPod nano-rivalling S Pebble

Böyle bır baslık varken telefona bagımlı oldugunu dusunmek sacma olur , ipod nano , iphone dan bagımsız calısmıyor da bız mı bılmıyoruz

Bu cıhaz da bagımsız.
  • peki bunun S3 ile ne alakası var
  • Güzelmiş...
  • Bunum amaci muhtemelen telefonun sarjini bitirmemek ve sirf mp3 icin kalas gibi telefonu aradan cekmektir. Bir de s3 ile senkronize oldugu icin arsivi s3te tutarsiniz ve ihtiyaciniz olan sarkilari s3ten kismen kisitli hafizaya aktarip kullanirsiniz. Az bellekli bi mp3 calardan iyi verim alirsiniz. Cok mu mantikli derseniz degil ama almak da mantiksiz degil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: napolyon94

peki bunun S3 ile ne alakası var

Galaxy S3'e özel üretildi.
  • gereksiz bir aksesuar bence
    zaten telefonların şarjları az gidiyor birde mp3layerimı şarj ediyim , onu geçtim niye telefondaki şarkıları buna aktarıp dinleyimki direk telefondan dinlerim bence dedigim gibi gereksiz bir ürün...
  • Her yeni şeye ne gerek var diyorsunuz ama erseler hemen alırsınız bırkaın artık şu tavırları istemeyen kullanmaz kullananlara engel olmayın ne çıksa muhalefet oluyor millet birşeyide sevin sevmiyen saygı göstersin.
  • Zaten adı üstünde aksesuar...
  • Luzumsuz
  • gayet guzel dusunulmus bi ayrinti bende note ile kullanmak icin ipod nano 6 almistim ama telefon ile bunun bi takim olmasi cok daha hos duracaktir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fazlasıyla şık ve lüx.:)
    Ama SIII'e yakışır bir aksesuar, tercih meselesi bu tür aksesuar çözümleri kimine gerekli kimine gereksiz herkezin düşüncesi kendine..
  • quote:

Orijinalden alıntı: seas79

Zaten adı üstünde aksesuar...

''lüzumsuz'' aksesuar.
    Tamam özgün olmaya çalışıyorlarda,düşünüp taşınıp piyasaya sürseler daha iyi; mesela kablosuz kulaklıklarla birlikte sunsalar...
  • Teşekkürler
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.