- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
e postama yeni sifre talibim gelmiyor acil yardım
Bu konudaki kullanıcılar:

4
Cevap
2059
Tıklama
Sayfa: [1]
Giriş

55 Mesaj
4 Mayıs 2012; 0:17:04 
Bu mesajla ilgili şikayetinizi bu icon a tıklayarak yapabilirsiniz. Şikayet PM

Arkadaşlar Yeni Şifre Talep Ediyorum.Ama E-Posta Adresime Metin2 Yeni Şifre Talebi Link Gelmiyor.Her Şeyi Denedim.Yinede Olmuyor.Son Çarem Burası.Yardımlarınızı Bekliyorum.

NOT: Güvenli Gönderenler Falan Her Seyi Denedim.Ama Yok olmuyor.

265 Mesaj
4 Mayıs 2012; 7:51:49 

Kardesim ya Kayıt oldugun msn farklıdır yada msn adresini yanlıs giriyorsundur bunun dısında senın carını calmıs olabılırler msn adresınıde degıstırmıs olabılırler eger boyleyse hayır ısler dıceksın cara
Buna gelen 1 yanıtı gör.

55 Mesaj
4 Mayıs 2012; 9:43:45 

Nerdeyse 5 ay oldu. Çalsalar cokdan calarlardı.itemleri

465 Mesaj
5 Mayıs 2012; 16:01:24 

quote:

Orijinalden alıntı: sertstyle

Kardesim ya Kayıt oldugun msn farklıdır yada msn adresini yanlıs giriyorsundur bunun dısında senın carını calmıs olabılırler msn adresınıde degıstırmıs olabılırler eger boyleyse hayır ısler dıceksın cara

arkadaşım arkadaş siteden şifre sıfırlamayı istiyor ama msn ye gelmilyormuş anladığım kadaryla msn çalınmış olsa zatn isteyemez e posta adresi yanlış der kardeşm support.metin2.org dan yöneticilere ticket at düzeltirler
Buna gelen 1 yanıtı gör.

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
5 Mayıs 2012; 20:00:04 

quote:

Orijinalden alıntı: pc.eLves

arkadaşım arkadaş siteden şifre sıfırlamayı istiyor ama msn ye gelmilyormuş anladığım kadaryla msn çalınmış olsa zatn isteyemez e posta adresi yanlış der kardeşm support.metin2.org dan yöneticilere ticket at düzeltirler

+1
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Free to Play - MMO] » Metin 2 » e postama yeni sifre talibim gelmiyor acil yardım
Sayfa: [1]

Foruma Git
Bölümde Ara

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.250