Şimdi Ara

Company of Heroes 2 (2013) [ANA KONU] (280. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.593
Cevap
45
Favori
230.789
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 278279280281282
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Blackkan

Yardımınız için teşekkürler. Benim anlamadığım sistemim hangi ayarlarda optimum fps verecek onu bilemiyorum. Hangi ayarı kıssam bilemiyorum. Mesela başka bir oyun düşünün. Ultra ayarlarda oynuyorsunuz ve oyun gayet akıcı. Ama nvidia geforce experience de bakıyorsunuz ki oyunun optimum ayarı olarak medium-low ayarları seçiyor. Bunu anlayamıyorum ben. CoH2 nin kendi optimum ayarlarını yaptığımda ise grafikler resmen çöpe dönüşüyor. Ondan sonra bir şey yükseltiyorum akıcılıktan bir şey kaybedilmiyor ama uyarı veriyor -şuanki ayarlarınız optimum ayarlardan daha yukarıda- diye. Ne yapayım ben şimdi ?

sistem nedir ?
  • quote:

Yardımınız için teşekkürler. Benim anlamadığım sistemim hangi ayarlarda optimum fps verecek onu bilemiyorum. Hangi ayarı kıssam bilemiyorum. Mesela başka bir oyun düşünün. Ultra ayarlarda oynuyorsunuz ve oyun gayet akıcı. Ama nvidia geforce experience de bakıyorsunuz ki oyunun optimum ayarı olarak medium-low ayarları seçiyor. Bunu anlayamıyorum ben. CoH2 nin kendi optimum ayarlarını yaptığımda ise grafikler resmen çöpe dönüşüyor. Ondan sonra bir şey yükseltiyorum akıcılıktan bir şey kaybedilmiyor ama uyarı veriyor -şuanki ayarlarınız optimum ayarlardan daha yukarıda- diye. Ne yapayım ben şimdi ?

Aslında sorun oyunun ekran kartına değil işlemciye yüklenmesiyle ilgili.....Ekran kartının çok iyi olması yetmiyor yani kısacası.
  • quote:

Gölgeleri kapatabilirsiniz onlar çok kastırır. Bir de yansıma efektlerini kapatabilirsiniz. Benim bildiğim en çok kastıran ayarlar bunlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-63DBB8E76 -- 30 Ocak 2016; 18:28:46 >
  • Blackkan kullanıcısına yanıt
    Çözünürlüğü max ve %100 yapın. AA kapalı yapın. diğer tüm ayarları en düşük ayara getirin. En ideali bu ayar. FPS iyi olursa texture ile image quailty i birer kademe yükseltebilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: furkan3191

quote:

sistem nedir ?

Sistem: nvidia gtx950m 2gb 128bit
    i5 4210m 2.60ghz-3.660ghz
    8gb ram laptop.

@ilonsahiden Hocam sanırım dediğiniz gibi yinede siniri bozuluyor insanın.

@ictopbasli Dediğiniz metin belgesine girdim ve value değerlerini düşürüyorum bakalım özellikle shadow u düşürüyorum teşekkürler Ayrıca yansıma efekti ne olarak geçiyor bu belgede?

@pplhntr Öyle yapınca kasma olmuyor ama oyun coh 1 den daha kötü grafiklere düşüyor bu seferde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Blackkan -- 1 Şubat 2016; 22:42:29 >

reflections
  • Teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • BÜyük monitörde yüksek çözünürlükte onyamadığınız sürece texturenin mediumdan sonrasını pek ayırt edemezsiniz. En azından bende pek edilmiyor ama ramlere büyük yük bindiriyor özellikle maç başlarken oluşan laglara büyük sebep. Görselliğe en büyük etki image quality bir çok görseli toplu halde ayarlıyor eğer değiştirirsen o configten yaptığın bir çok ayarı etkisiz hale getirirsin. Laptop işlemcilerinden pek anlamıyorum ama işlemcin sağlam dğeilse bu oyunu 1v1den gayrısını unut.
    dediğim gibi grafik kalitesi ve fps seni tatmin edecek bi dengeye ulaşana kadar birer kademe image quality ve texture arttırarak dene.
  • Make War Not Love'un üçüncüsü yapılıyor ama yanlış anlamadıysam bu sefer kazanan kesime ücretsiz oyun/dlc dağıtılacakmış. Doğru mudur?

http://www.companyofheroes.com/blog/2016/02/01/make-war-not-love-3-a-bloody-valentine?utm_source=coh2&utm_medium=in-game&utm_campaign=cloudui020116
  • USF Tactical support Company satın alacağım ama sayfasını bulamadım bulan paylaşırsa sevinirim
  • captantipod C kullanıcısına yanıt
    Oyunun içinden almalısın ana menüde store yazan yerden.
  • Renegade Havoc R kullanıcısına yanıt
    tamam teşekkürler
  • Arkadaşlar sizce bu oyunun en güçlü tankı hangisi?

Pershing Tank için ne diyorsunuz? En az Tiger kadar güçlü sanki?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ateş ve güneş

Arkadaşlar sizce bu oyunun en güçlü tankı hangisi?

Pantherle aynı gibi,tabi piyadeye daha iyi vuruyor
  • Arkadaşlar oyun dlc leriyle birlikte 12 şubata kadar indirimde. British forces ile western front armies double pack i birlikte 13 tl ye aldım.
  • quote:

oyunun bence en iyi tankı okw pantheri 5vete kadar gidiyor üstüne makinalı ekleniyor. Ve vet bonusları muhteşem.
  • quote:

quote:

oyunun bence en iyi tankı okw pantheri 5vete kadar gidiyor üstüne makinalı ekleniyor. Ve vet bonusları muhteşem.

Abi Pershing'de makinalı ekleme yok ama piyadeye epey iyi vuruyor. Sanırım HP'si Panther'den daha fazla çünkü epey geç patlıyor.
  • ateş ve güneş kullanıcısına yanıt
    En güçlü tank, sahibi tarafından en iyi kontrol edilen tanktır demiş bir büyük.

Geçen bi arkadaş T34'le 2 Tiger almıştı, videosunu da buraya koymuştu. ;)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-63DBB8E76 -- 5 Şubat 2016; 22:39:21 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

Abi Pershing'de makinalı ekleme yok ama piyadeye epey iyi vuruyor. Sanırım HP'si Panther'den daha fazla çünkü epey geç patlıyor.

pantherin hızı,hızlanması,menzilii, taret hızı daha yüksek ve daha ucuz. Yani biraz uğraştın mı pershingi alırsın. Piyadeye karşı çok da etkili değil ama bir jackson gibi de çaresiz değil.

• 
Sayfa: önceki 278279280281282
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.