Şimdi Ara

Company of Heroes 2 (2013) [ANA KONU] (277. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
6.593
Cevap
45
Favori
230.788
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 275276277278279
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • COH2 sever arkadaşlar düzenli bilgi birikimi ve tartışmalar.... turnuva vs organizasyonlar için
    sitemize davetlisiniz
    http://cohturkiye.com/
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilonsahiden

quote:

Orijinalden alıntı: ateş ve güneş

quote:

Orijinalden alıntı: w_wallace

quote:

Soviet Tank Hunter komutanını aldım, resmen çer çöp, gitti 8tl :(

Bu arada stem adım: Benim Adım Kerim

Eklerseniz birlikte atarız maç.

@w_wallace

ben de bulmama ya da atma olmuyor hiç. gayet sorunsuz çalışıyor.

Bir komutana verilmez 8 lira,o fiyata ben oyun alıyorum :) (%75-80 indirime giren çok güzel oyunlar oluyor)

neyse, nerdeyse herkesin bir kez yaptığı bir hatayı yapmış oldun işte :)

Abi ilk ve son hatamdı, zaten en iyi komutanlar default komutanlar, diğerlerinin numarası da sağladığı bir artı da yok.

Bu arada bana şimdiye kadar 3 komutan düştü maçlardan sonra. Şansına mı geliyor bunlar?

evet default olarak geliyorlar herhalde en çok oynadığın fact a daha çok geliyor...
    Ben benzer bir hata yapıp indirimde 2 komutan almıştım 4 tl ye nadiren birisini kullanıyorum .... :)

Yok abi Sovyetlerle oynadım, iki Alman ve bir OKW komutanı düştü :(

• quote:

quote:

quote:

@w_wallace

Bir komutana verilmez 8 lira,o fiyata ben oyun alıyorum :) (%75-80 indirime giren çok güzel oyunlar oluyor)

neyse, nerdeyse herkesin bir kez yaptığı bir hatayı yapmış oldun işte :)

Abi ilk ve son hatamdı, zaten en iyi komutanlar default komutanlar, diğerlerinin numarası da sağladığı bir artı da yok.

Bu arada bana şimdiye kadar 3 komutan düştü maçlardan sonra. Şansına mı geliyor bunlar?

steam geri ödemeyle dlcleri geri verebiliyorsan hiç durma geri ver

• quote:

COH2 sever arkadaşlar düzenli bilgi birikimi ve tartışmalar.... turnuva vs organizasyonlar için
    sitemize davetlisiniz
    http://cohturkiye.com/

kardeşim benim sınavların bitmesini bekliyorum eve gidince katılmayı üdşünüyorum
  • Ya dün bir oyuna girdik, 4v4, şansına 7 kişi de Türk geldi, bence yenecektik ki server patladı, elimizden kaçtılar.

O arkadaşlar kendini biliyor, bu akşam yine girsinler
  • quote:

Ya dün bir oyuna girdik, 4v4, şansına 7 kişi de Türk geldi, bence yenecektik ki server patladı, elimizden kaçtılar.

evet ucuz kurtulduk sizden .... oyunun başında bazıları bizi ezmeyin demişlerdi gerçi ya neyse ....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilonsahiden -- 15 Ocak 2016; 14:56:18 >

• quote:

quote:

Ya dün bir oyuna girdik, 4v4, şansına 7 kişi de Türk geldi, bence yenecektik ki server patladı, elimizden kaçtılar.

evet ucuz kurtulduk sizden .... oyunun başında bazıları bizi ezmeyin demişlerdi gerçi ya neyse ....

Kendi adıma Özür dilerim amerika olunca istemsiz şekilde Blob yapıyorum nedense :D Blob olayını sevmiyor olmama rağmen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Sta1ker

quote:

quote:

Kendi adıma Özür dilerim amerika olunca istemsiz şekilde Blob yapıyorum nedense :D Blob olayını sevmiyor olmama rağmen

sorun değil.... şahsen hiç hissetmedim öyle birşeyi

• quote:

quote:

Ahahah, abi size moral verelim, oyundan ürkmeyin diye öyle şey ettik

• quote:

@w_wallace

6-7 tane driver güncelledim düzeldi benim sorum.Win 10 kendi yeni ve güncelliyor diye yapmamıştım hiç güncelleme.Demekki pek win10 driver'larınada güvenmemek lazım
  • quote:

quote:

@w_wallace

6-7 tane driver güncelledim düzeldi benim sorum.Win 10 kendi yeni ve güncelliyor diye yapmamıştım hiç güncelleme.Demekki pek win10 driver'larınada güvenmemek lazım

Win7 <3

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: ictopbasli

quote:

quote:

@w_wallace

Win7 <3

Vala şahsen win10'dan memnunum baya, akıyor sistem :D

• merhaba arkadaşlar 2 oyundur üst üste sync-error hatası almayı başladım. bu sorun neden olabilir çözümü var mı ?
  • Bir kaç gündür internet sorunu var bende de. Pingim çok oluyor.
  • Oyunda her daim yüksek ping var. Öyle sanıyorum ki pinge sebep olan her oyunu siz isteseniz de istemeseniz de oyun içi stream yapması. Buna engel olmanın bir yolu yok mudur?

Bu arada yeni gelen buff'la birlikte AEC piyadeye karşı çok güçlü oldu. Biraz güçlendirilebilirdi fakat abartı olmuş bence. Hafif nerf yemesi lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MoRaCe -- 19 Ocak 2016; 0:11:02 >
  • MoRaCe kullanıcısına yanıt
    Hocam dediğiniz şey ping oluşturmaz bence. Sonuçta tekrar dosyaları içinde hareket komutları içeren yazı dosyası değil mi? Bunları upload etmesi saniyeler sürmez, maçtayken daha fazla ping oluşur bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MoRaCe

Oyunda her daim yüksek ping var. Öyle sanıyorum ki pinge sebep olan her oyunu siz isteseniz de istemeseniz de oyun içi stream yapması. Buna engel olmanın bir yolu yok mudur?

Bu arada yeni gelen buff'la birlikte AEC piyadeye karşı çok güçlü oldu. Biraz güçlendirilebilirdi fakat abartı olmuş bence. Hafif nerf yemesi lazım.

Aec centaueru aratmiyor resmen

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ictopbasli

Hocam dediğiniz şey ping oluşturmaz bence. Sonuçta tekrar dosyaları içinde hareket komutları içeren yazı dosyası değil mi? Bunları upload etmesi saniyeler sürmez, maçtayken daha fazla ping oluşur bence.

Dediğinizi tam anlamadım ama canlı stream her daim lag oluşturabilir. Oyun server'larını da meşgul eder.
    Stream derken live games den maçların izlenebilir olmasını kastediyorsan arkadaşın dediği doğru. 1 saatlik maç kabaca 1 MB civarında komuta denk geliyor. 1024 KB / 60 = 17 KB dakikada. 17 KB / 60 = 0.25 KB saniyede. Kabaca saniyede 0.25 KB lık bir yük biniyor sunucuya.
    Yani maç esnasında görüntü-ses-video olarak yayın değil, komutlarla yayın yapıyoruz. Karşıya sadece yazı içeren düşük veriler yolluyorsunuz. Bu ping oluşturmaz.
  • 
Sayfa: önceki 275276277278279
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.