Şimdi Ara

Company of Heroes 2 (2013) [ANA KONU] (274. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.593
Cevap
45
Favori
230.810
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 272273274275276
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Aşağıdaki oyunu almamışsın. Standart game yazması lazım.

http://store.steampowered.com/app/231430/

Company of Heroes 2 (2013) [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Renegade Havoc -- 27 Aralık 2015; 0:43:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Renegade Havoc

Aşağıdaki oyunu almamışsın. Standart game yazması lazım.

http://store.steampowered.com/app/231430/

Not: "Company of Heroes 2" paketindeki ürünlere zaten sahipsiniz. Ödeme işlemini tamamlandığınızda, bu ürünlerin ekstra kopyalarını almayacaksınız:
    ◾Company of Heroes 2

Hocam aldım bu oyunu zaten ilk.suan 14.75 olan. diğerlerinide aldım.ama şeçilmiyor

• onur989 kullanıcısına yanıt
    DLC kısmını kontrol et orada standard game varsa Steam'i kapatıp aç tekrar oyuna gir.
  • Bu arada dediğim şey normal campaing için geçerli theater of war kısmı için ekstra DLC ler gerekiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Renegade Havoc

DLC kısmını kontrol et orada standard game varsa Steam'i kapatıp aç tekrar oyuna gir.

Hocam baktım şimdi Standart game yazmıyor bende. arattırdığım zaman öyle bir pakette çıkmıyor artık.sadece coh2 yazıyor.

Ne yapmam lazım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onur989 -- 27 Aralık 2015; 1:00:31 >

• onur989 kullanıcısına yanıt
    Yukarıda linkini verdiğim oyunu satın almalısın. (14,75 lira)
  • arkadaşlar bu oyunda biraz acemiyim. beraber muhabbet ederek oynayacağım arkadaşlar arıyorum steam ekleyin.; vuralkoc
  • Beyler ben bu oyunu satın almıştım ve Türkçe yamalı bir kere oynamıştım daha sonra Türkçe yamayı sildim ve tekrar yeni campany dediğimde oyunu satın al diyor, anlamadım neden böyle oldu.

- Sorunu buldum Steam ayarlarından standart game kutucuğunu iptal etmişim, işaretleyince düzeldi (:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DeLyWar -- 30 Aralık 2015; 22:35:21 >
  • Arkadaşlar ben bu oyunu oynarken böyle anlık 2-3 saniyelik donmalar oluyor, nedeni nedir bunun?

i5 4670k, 8gb ram, gtx 780 sistemim var. yani sistemlik bir durum da değil. anlamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: ateş ve güneş

Arkadaşlar ben bu oyunu oynarken böyle anlık 2-3 saniyelik donmalar oluyor, nedeni nedir bunun?

i5 4670k, 8gb ram, gtx 780 sistemim var. yani sistemlik bir durum da değil. anlamadım

senin sitemden değil oyunun serverlarından ya da oyundaki optimize hatalarından kaynaklanıyor
  • ateş ve güneş kullanıcısına yanıt
    CoH2 ve Steam için port açmaya çalış modeme. Belki bağlantı problemi vardır. Emin olmak için bilgisayara karşı oynayıp, donup donmadığını test edebilirsin.

Bunun dışında bi problem ise muhtemelen son güncel versiyon senin sisteminle anlaşamamıştır. Bi sonraki yama da düzelme şansı da var, devam etme riski de var. Klasik olarak sistemin yazılımınlarını güncelleyebilirsin.

Bu oyun için iyi sistem kötü sistem ayırımı yok çünkü kararlı bi yazılımı yok. Karpuz gibi ne çıkarsa bahtına.
  • -Hangi portları açmak gerekiyor? Bir de port açtıktan sonra oyun menüsünden falan girecek miyiz?

-Ya oyun güzel ama bu optimizasyon hataları insanı çıldırtıyor.
  • İzlemenizi öneririm

• Arkadaşlar, beraber online oynamak isteyen var mı? Oyunda yeniyim ama sanırım SC2'nin ve ilk COH'un getirdiği kabiliyetler olsa gerek, çok iyi maçlar çıkarıyorum.

Neyse, isteyen eklesin, kullanıcı adım: Benim Adım Kerim
  • quote:

Orijinalden alıntı: heyysanadiyom

İzlemenizi öneririm

İzledim,başları en güzel kısımlarıydı,sonrasında tanka bazukalıları yollamak,sürekli roketle bombalamaktı.Adam baya iyi hata bile görmedim.Ama anlaşılan bu taktiği benimsemiş sürekli aynı döngüde.Yada bu komutan için en verimli taktik bu bilmiyorum.

Yalnız yorumlardan birinde alman tankları op demiş biri.Çnk kendilerini tek zorlayan şey panter ve kt oldu fark ettiyseniz.Onlar böyle sağlam olmasa uzamazdı maç.

Son yarım saatte Almanlardan bazıları bıraktı sanırım çnk yakındaki beyaz bayrağı bıraktılar öyle.

Bayrak önünde sürekli zorlatacaklarına panterlerle 2 yandan arkaya geçmeyi deneyebilirlerdi,belki işe yarardı,gerçi bu oyuncunun fuel 1000'e kadar çıkmıştı.Yeniden çağırırdı tankları.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi w_wallace -- 5 Ocak 2016; 22:42:55 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• w_wallace kullanıcısına yanıt
    Köşelerden 2 tane panzer yollayıp ezecekti o tankları , yine çıkarsın yine ezecekti .... Hep ortadan savaştılar
  • quote:

Köşelerden 2 tane panzer yollayıp ezecekti o tankları , yine çıkarsın yine ezecekti .... Hep ortadan savaştılar

takım oyunlarında bu olay çok oluyo ya hiç önemsiz yerde millet inatlaşıyo resmen geri kalan heryer unutuluyo resmen
  • quote:

Orijinalden alıntı: furkan3191

quote:

takım oyunlarında bu olay çok oluyo ya hiç önemsiz yerde millet inatlaşıyo resmen geri kalan heryer unutuluyo resmen

İnatta oluyor,robotlaşmada.Düşünmeden oynuyorlar özellikle hızlı oynayanlar,içgüdü deneyim falan kullanıyor adamlar.Otomatik bir nevi,zevk aldıklarından şüphe ediyorum bazen.İzlerken bile yetişmek zor,sen ne görüyorsunda neyin zevkini alıyorsun :D

Halbuki bu oyunda 2kişi bayrak civarı görünecekti,diğer 2'si panterle 2 yandan gelecekti.Kazanırlardı demem ama farklı bişi denemiş olucaklardı.(kaldıki bu kadar basit bir taktiği deniyorlar genelde)

Ek:Hızlı karar verebilme,dağılmadan cevap verebilmek avantaj sağlaması mantıklı ama bununda ayarı olmalı tabi.Mesela men of war'da çok daha yavaş ve taktiksel oynardık,adamları bir bir bile koyardık,özetle coh2 çok hızlı geliyor bazen bana,zaten beyin gözde yoruyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi w_wallace -- 7 Ocak 2016; 13:43:39 >

• beyler bu oyunda kısayol tuşlarını nasıl kullanıyosunuz? hani aynı cinsten birlikleri bir tuş atıyorsunuz sonra o tuşa basınca hepsini bir seçmiş oluyosunuz, nasıl ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: koc28

beyler bu oyunda kısayol tuşlarını nasıl kullanıyosunuz? hani aynı cinsten birlikleri bir tuş atıyorsunuz sonra o tuşa basınca hepsini bir seçmiş oluyosunuz, nasıl ?

Cntrl+numara bu her strateji oyununda standart zaten. :)

Aynı tür birliği seçmek için ise üstüne(amblemine) çift tıklıyorsun.

• 
Sayfa: önceki 272273274275276
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.