Şimdi Ara

Company of Heroes 2 (2013) [ANA KONU] (250. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.593
Cevap
45
Favori
230.802
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 248249250251252
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • partisan işinin b.ku çıktı iyice. 2 manga fallsı 10 saniyede biçtiler. kızıp çıktım bende.
    ingilizlerden önce %70-80 axis varken, şimdi %5-10 falan. rezillik.
  • Aynen bende bıraktım şimdilik axis oynamayı.Adam çıldırtıyor bildiğin
  • https://www.youtube.com/watch?v=KyRsoRkPI8w&feature=youtu.be
    https://www.youtube.com/watch?v=-eG3w-_eHrg

210 mp ye çıkan partisanlar, cooldown süresi de 10 saniye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-5768557DE -- 23 Eylül 2015; 19:36:17 >

• quote:

Orijinalden alıntı: buyha

https://www.youtube.com/watch?v=KyRsoRkPI8w&feature=youtu.be
    https://www.youtube.com/watch?v=-eG3w-_eHrg

210 mp ye çıkan partisanlar, cooldown süresi de 10 saniye

Partizanı gören kaçıyor ahaha bogors'un ilk halinden bir farkı yok.

Ya sen partizanı güçlendirdin bunu bir kez bile test etsen anlarsın,bunlar nasıl Update yapıyor ilginç,kesin kontrol etmediler bunu.Olması gerekenden iki kat güçlü şuan,elit diyebileceğimiz birlikleri bile rahat alıyor.

Partizan en dandik piyade veya o civarda olmalı,amacı ztn düşmanı rahatsız etmek,hatlara zarar vermek,gözetleme vs.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yama ne zaman gelicek bilen varmı?
  • Partizan komutanı satılsın diye böyle bir şey yaptılar. Herifler resmen vampir denge menge umurlarında değil varsa yoksa parayı düşünüyorlar.
  • Renegade Havoc R kullanıcısına yanıt
    Ara ara bunu yapıyorlar :D Bu komutan neden satmadı Relic, sat bunu diyor Sega.. Onlar hemen bi abusive buff yapıyor komutandan bişeye.. ardından 3-4 gün cayır cayır satıp, düzeltiyor. Bundan önce ptrs li sovyet komutanını satmışlardı böyle :)
  • Bugün Partisan Tactics düşürdüm
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kurt Knispel

Bugün Partisan Tactics düşürdüm

Şansa gel Bende geçen haftalarda Tiger Ace komutanı düşürmüştüm
  • Oyunu hiç bilmeyenler için OGZ ilk 10 dakika

• Hayirli bayramlar herkese.

• Yeni yama notları
    partisan ve hmg olayını halletmişler.

September 23rd Hotfix Patch Notes

Balance
    Handheld Flamethrowers
    We are reducing the bonus damage to allow players to have more time to react.
    Handheld flamethrower damage modifier against units in buildings changed from 2 to 1.5
    Handheld flamethrower damage modifier against heavy cover reduced from 2 to 1.25,
    Handheld flamethrower damage modifier against light cover from 1.25 to 1

Rifleman
    We are bringing down the receive accuracy modifier slightly due to community feedback. This will make them slightly less durable against small arms fire.
    Rifleman receive accuracy veterancy 3 modifer reduced from 25 to 20%]
    Anti-Infantry Partisans
    Partisan PPSH weapon rate of fire was set way above the other PPSH weapon profiles. This was not intended so we are re-aligning its rate of fire to match its other PPSH counter parts.

Partisans PPSH rate of fire reduced from 12 to 6 (To match shock PPSH)

Incendiary Grenade
    Reducing the initial damage to prevent instant entity death. We are also slowing down the projectile speed of the grenade to give players more time to react to the grenade.
    Incendiary Grenade damage reduced from 20 to 10
    Projectile speed reduced from 10 to 5

Bugs
    Fixed an issue with the Vickers HMG Vet 1 range bonus in garrison that stacked
    Fixed an issue with Spy Network CP requirement displaying as 0 instead of 4
    Ambulance lockdown does not require territory anymore due to the unlocking ability locking out if the enemy de-captures the territory
    OKW Tanks can no longer upgrade to tank commanders if they do not have the commander chosen.
    Fixed an issue of gliders crushing the OKW Battlegroup Headquarters
    Fixed an issue of OKW mine sweepers providing too low of a detection radius (10 to 25)
    Fixed issue with speed boost stacking on Ostheer Heavy Tanks

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bundeskanzler -- 24 Eylül 2015; 12:17:52 >

• Bu war spoils hakkında geniş bilgisi olan var mı varsa yardım edebilir mi şimdiden teşekkür ederim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: man0101

Bu war spoils hakkında geniş bilgisi olan var mı varsa yardım edebilir mi şimdiden teşekkür ederim

war spoils; oyundan sonra komutan, kamuflaj veya ünitelere özel skiller çıkan bir şey. tam açıklamayamadım ama böyle birşey

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bundeskanzler -- 26 Eylül 2015; 14:51:26 >
  • O konu tamam da mesela % 10 vet arttıran ws düşürmek için bişeyler yapmam mı gerekiyor yoksa tamamen şans eseri bir durum mu onu anlayamadım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şansına ne çıkarsa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bundeskanzler -- 26 Eylül 2015; 16:05:31 >
  • Anlaşıldı bende bu şans varken pusu ya devam ederim anca

• Okw oynarken Us veya Ost komutanı duşebiliyormu?

• w_wallace kullanıcısına yanıt
    Düşebiliyor ancak yüzdesel olarak düşük bir şans. Hatta ben amerikan ordusuna satın almadığım halde bana premium amerikan komutanı düşmüştü.
  • Sovyet iken okw'ye karşı 19 puan kala yaptığım comeback.Tank olarak sadece kv8 ile oynadım karşının 425 küsür benim 19 puanım kala maçı çevirdim.Gerçekten çok güzel maçtı.

https://www.dropbox.com/home?preview=kv8+19+points+comeback.rec
  • 
Sayfa: önceki 248249250251252
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.