Şimdi Ara

Company of Heroes 2 (2013) [ANA KONU] (205. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
6.593
Cevap
45
Favori
230.743
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 203204205206207
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: buyha

Her güncellemede böyle oluyor, geç çıkarıyorlar muhtemelen amerika saatine göre hareket ettikleri için, 1 saate çıkar sanırım.

serverları şimdi kapattılar
    our servers are going down in 9 minutes, and will return at 6pm PDT with a new patch yazmışlar twitterda 1gb civarı update olacakmış
  • Güncelliyorum şu an
  • 952 MB
  • Yeni skinleri hiç beğenmedim bedava verseler kullanmam bi de parayla satmaya kalkmışlar.
  • Arkadaşlar deneyenler yorum yazsınlar, yeni yama nasıl. Akşama deneyebileceğim ancak.
  • yeni güncelleme geldi, almanlarla bi türlü yenemiyorum
  • Arkadaşlar şu 50 kuruşluk kamuflajdan almak istiyorum. Steam cüzdanımda param yok karttaki son 60 kuruşla almayı düşünüyorum ama kartla alış verişi bulamadım. Nasıl yapacağımı bilen var mı?
  • Kamuflajlar güzelmiş,aldım ostheer ve okw'ye güzel fiyat.
  • Yeni yama zaten zayıf olan almanları iyice zayıflatmış bence.
  • sov un yeni kamuflajlarını aldık ama low texture ayarında tanklar nur gibi bembeyaz parlıyor :D:D

su-76 biraz abartılı gibi geldi bana. stug'da ona keza. 1v1'de su-85 i aldı stug geçen oyunumda atış sıklığı daha yüksek olduğu için. ama iki aracı da teker maçta gördüm. erken yorumları sevmem. denemek lazım daha
  • quote:

Orijinalden alıntı: pplhntr

sov un yeni kamuflajlarını aldık ama low texture ayarında tanklar nur gibi bembeyaz parlıyor :D:D

su-76 biraz abartılı gibi geldi bana. stug'da ona keza. 1v1'de su-85 i aldı stug geçen oyunumda atış sıklığı daha yüksek olduğu için. ama iki aracı da teker maçta gördüm. erken yorumları sevmem. denemek lazım daha

Bu peç çok üretilen göz önüne çıkan üniteleri biraz kırpıp hiç kullanılmayan ya da az kullanılan üniteleri kullandırmak için yapılmış gibi.
  • B.ktan bir update,tek yanı oyuna marketin gelmesi.usf hala kolay bir şekilde bloba devam ediyor.Karşıda Attila'nın ordusu mu var moğollar mı var allies mi var belli değil reinforce yapıp göndermekten ciğerim soluyor daha oyunun 5.dk sı ne tarafa adam yollasam karşıma rifleman geliyor.Kaçan bölükler alandan ayrılmadan 2 manga daha yenisi geliyor karınca sürüsü gibi.Şu Men of war 2'de adam gibi oyuncu olsa yüzüne bakılacak oyun değil bu overrated tamamen,gerçekçilik filan zaten yanından geçmiyor.Denge getirmek istiyolarsa yapacakları çok açık ama uncle sam'cılar bozulmasın diye yapmıyolar.Rifleman'ın mp sini 320 yapıp gücünü volks ile eşit hale getirmek o zaman denge olur işte.Madem KT gibi bir tank is-2 ile aynı seviyeye çekiliyor denge için bu usf'nin riflemanı içinde geçerli olmalı.Ne hassa sadece axis denge adına elleniyor.Ciddiye alınacak bir oyun olmaktan çıktı artık girip trolluyorum veya beginner easy ordusu alliesi seçip stressiz sinirsiz bende bloblayıp kazanıyorum.Boşa axis ile stres yapıyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Bane -- 25 Haziran 2015; 15:20:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Bane

B.ktan bir update,tek yanı oyuna marketin gelmesi.usf hala kolay bir şekilde bloba devam ediyor.Karşıda Attila'nın ordusu mu var moğollar mı var allies mi var belli değil reinforce yapıp göndermekten ciğerim soluyor daha oyunun 5.dk sı ne tarafa adam yollasam karşıma rifleman geliyor.Kaçan bölükler alandan ayrılmadan 2 manga daha yenisi geliyor karınca sürüsü gibi.Şu Men of war 2'de adam gibi oyuncu olsa yüzüne bakılacak oyun değil bu overrated tamamen,gerçekçilik filan zaten yanından geçmiyor.Denge getirmek istiyolarsa yapacakları çok açık ama uncle sam'cılar bozulmasın diye yapmıyolar.Rifleman'ın mp sini 320 yapıp gücünü volks ile eşit hale getirmek o zaman denge olur işte.Madem KT gibi bir tank is-2 ile aynı seviyeye çekiliyor denge için bu usf'nin riflemanı içinde geçerli olmalı.Ne hassa sadece axis denge adına elleniyor.Ciddiye alınacak bir oyun olmaktan çıktı artık girip trolluyorum veya beginner easy ordusu alliesi seçip stressiz sinirsiz bende bloblayıp kazanıyorum.Boşa axis ile stres yapıyoruz.

Geçen ilonsahiden ile attığımız bir maçta karışımızdaki USF oyuncusunun riflemanlarını MG + OKW'nin ateş eden binası dahi durduramadı. Sis atıp saldırdılar. En sonunda pes ettik.
  • quote:

B.ktan bir update,tek yanı oyuna marketin gelmesi.usf hala kolay bir şekilde bloba devam ediyor.Karşıda Attila'nın ordusu mu var moğollar mı var allies mi var belli değil reinforce yapıp göndermekten ciğerim soluyor daha oyunun 5.dk sı ne tarafa adam yollasam karşıma rifleman geliyor.Kaçan bölükler alandan ayrılmadan 2 manga daha yenisi geliyor karınca sürüsü gibi.Şu Men of war 2'de adam gibi oyuncu olsa yüzüne bakılacak oyun değil bu overrated tamamen,gerçekçilik filan zaten yanından geçmiyor.Denge getirmek istiyolarsa yapacakları çok açık ama uncle sam'cılar bozulmasın diye yapmıyolar.Rifleman'ın mp sini 320 yapıp gücünü volks ile eşit hale getirmek o zaman denge olur işte.Madem KT gibi bir tank is-2 ile aynı seviyeye çekiliyor denge için bu usf'nin riflemanı içinde geçerli olmalı.Ne hassa sadece axis denge adına elleniyor.Ciddiye alınacak bir oyun olmaktan çıktı artık girip trolluyorum veya beginner easy ordusu alliesi seçip stressiz sinirsiz bende bloblayıp kazanıyorum.Boşa axis ile stres yapıyoruz.

bane şuraya bir kaç replay koysana gerçekten de nası oynadığını çok merak ediyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: furkan3191

quote:

bane şuraya bir kaç replay koysana gerçekten de nası oynadığını çok merak ediyorum

Bir sonraki oyunu kaydederim.

@ictopbasli
    Riflemanlar rambo zaten bazen MG'ye bile pinlenmiyolar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Bane -- 25 Haziran 2015; 16:57:34 >
  • Furkan bazı şeyler açık değil mi? :)
  • Bane, burada fazla troll olmaya başladın bence. Fikir beyan edebilirsin. Fikirlerinin de arkasında olabilirsin. Fakat bunu liseli ergen öfkesiyle sürekli ona buna laf atarak yaparsan olmaz.
  • Yama notlarında yazılmayan bazı değişiklikler varmış. Mesela oyun dosyalarına şunlar eklenmiş;
    Klan hakkında;

ClanAcceptApplicant
    ClanAcceptOffer
    ClanApplyForMembership
    ClanCancelApplicationForMembership
    ClanCancelOfferMembership
    ClanChangeClanMessage
    ClanChangeClanNotify
    ClanChangeRank
    ClanChatMessage
    ClanCreate
    ClanDeclineApplicant
    ClanDeclineOffer
    ClanDisband
    ClanDisbandNotify
    ClanFind
    ClanGetClan
    ClanGetDefaultPermissions
    ClanInfo
    ClanInfoFull
    ClanKickMember
    ClanLeave
    ClanMembershipRequestInfo
    ClanMembershipRequestUpdateMessage
    ClanMembershipRequestUpdateNotify
    ClanMemberUpdateMessage
    ClanMemberUpdateNotify
    ClanOfferMembership
    ClanPermissionsUpdateMessage
    ClanPermissionsUpdateNotify
    ClanRemoveMessage
    ClanSendText
    ClanSetPermissions
    ClanTextReceivedNotify
    ClanUpdate
    ClanUpdateMessage
    ClanUpdateNotify

Ve bazı sıralama listesi, oyuniçi arkadaş ekleme, içerik satma/alma ve charge etme vs. gibi bazı şeyler

http://www.coh2.org/topic/35795/patch-analysis-hidden-changes
  • 56 MB'lık yeni yama geldi. Şimdi neyi değiştirdiler acaba...
  • Blitkreig yeteneği panther ve tiger'da yanlış çalışıyormuş. Hızlandırmak yerine yavaşlatıyormuş tankları. Onu ve başka bi bug ı daha temizlemişler. 2 saat sonra asıl yama geliyor. Bakalım alfadaki değişikliklere mi tamamlayacaklar yoksa yine kısmi bi yama mı gelecek. Umarım orduların teknoloji ağaçları güncellenir. En büyük değişiklik onlar olacak.
  • 
Sayfa: önceki 203204205206207
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.