Şimdi Ara

Company of Heroes 2 (2013) [ANA KONU] (163. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.592
Cevap
45
Favori
230.835
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 161162163164165
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hiç abartmıyorum abi. Asıl sen çok küçümsüyorsun aracı. t34 ile paso ıska atarken, puma her attığını vurup, penetre edince geri çekilmek zorunda kalıyorsun. Geri çekilirken de pumanın uzun atış menzili ve görüş menzili ile adam seni hem kovalıyor hem de pusuya düşmüyor. Sen kovalanırken ateş bile edemiyorsun çünkü puma'nın atış menzili t34 ün görüş menzilinden daha fazla. ne o karşındaki light tank. yok zırhı yokmuş yok bilmem neymiş.. böyle zırh yokluğuna can kurban. (bir de karşıda at gunlar olduğunda kömür olmamalarını mı isterdin abi?)

Zaten proların pumasız oynadığı bi maç hatırlamıyorum bile. Saçmalık derecesinde yüksek potansiyele sahip araç mikrosunu yaptığında.. Mikroya bu kadar fazla ödül veren bi birim daha gösteremezsin oyunda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pplhntr -- 19 Ocak 2015; 18:09:13 >
  • coh1 de puma cok etkili değildi, ya da bana öyle geliyordu ama coh2de cok güclü olmuş
  • pplhntr P kullanıcısına yanıt
    Şahsi görüşüm puma olması gerektiği gibi olduğudur(vuruş ve görüş mesafesi açısından). Asıl problem t-34 un oyunda zırhının fazla olmaması bence, çünkü gerçekte t-34 un zırhı kavisli olduğu için normale panzer 4 ancak kısa mesafede penatre ederdi.

Tabiki, Allahtan coh1 de phase shifting olayının coh2'de de olmaması puma için yoksa RNG nın ta kendisi olurdu.

Belki onun üzerine gelen atışlar için accuracy arttırılabilir.

Lakin o kadar hata kadı kızında da olur, eğer OKW 'lerin medium tanklarının olmadığını düşünürsek :D:D
  • quote:

Orijinalden alıntı: İeomar

Şahsi görüşüm puma olması gerektiği gibi olduğudur(vuruş ve görüş mesafesi açısından). Asıl problem t-34 un oyunda zırhının fazla olmaması bence, çünkü gerçekte t-34 un zırhı kavisli olduğu için normale panzer 4 ancak kısa mesafede penatre ederdi.

Tabiki, Allahtan coh1 de phase shifting olayının coh2'de de olmaması puma için yoksa RNG nın ta kendisi olurdu.

Belki onun üzerine gelen atışlar için accuracy arttırılabilir.

Lakin o kadar hata kadı kızında da olur, eğer OKW 'lerin medium tanklarının olmadığını düşünürsek :D:D

Okw'de medium olmadığını düşünürsek, derken nasıl yani?
  • t34, m4a3 ve p4 gibi orta oyunu dolduracak medium tankları kastediyor. panther late game tankı olarak görülür.

OKW'nin omurga piyadesinin panzershreck geliştirmesi varken kimin umurunda med tank? Keşke volkstan panzershreck i kaldırıp onun yerine p4 verseler. En azından blobtan başka bişi bilmeyen adamlar hak ettikleri malübiyetleri alırlardı.
  • selam coh 2 company of heroes 2 ardennes assault oyunu aldım orjinal online steam calıstırmıyor online skırmısh basıyorum comh 2 sowyet vedıger oyun sımgesı cıkıyor basıyorum steam sayfasına gırıyor satın al dıyebılen varsa yardım olurmusunuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: kelleci3106

selam coh 2 company of heroes 2 ardennes assault oyunu aldım orjinal online steam calıstırmıyor online skırmısh basıyorum comh 2 sowyet vedıger oyun sımgesı cıkıyor basıyorum steam sayfasına gırıyor satın al dıyebılen varsa yardım olurmusunuz

Tam olarak ne satın aldığınızı ve probleminizi daha anlaşılır biçimde yazarsanız yardımcı olmaya çalışırım
  • Oyun mekanikleri genel anlamda güzel fakat bu oyunu resmen bitirmişler. Şöyle tüm DLC'leri alıp, oynarsan, oyunun tadına anca varırsın. Misal bende western front var, bilgisayara karşı skirmish yapacam, karşıma rus seçince direk satın alma sayfası, yani adamları karşına koymak için bile satın alman gerekiyor, çoğu harita bile satın almadan oynanmıyor. Yok böyle bişey
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aerospace

Oyun mekanikleri genel anlamda güzel fakat bu oyunu resmen bitirmişler. Şöyle tüm DLC'leri alıp, oynarsan, oyunun tadına anca varırsın. Misal bende western front var, bilgisayara karşı skirmish yapacam, karşıma rus seçince direk satın alma sayfası, yani adamları karşına koymak için bile satın alman gerekiyor, çoğu harita bile satın almadan oynanmıyor. Yok böyle bişey

Skirmish oynadığından öyledir online'da haritların hepsi açık ayrıca sen okw olsan bile rakip su gelebilir.Firma paragöz haklısın ama tüm DLC'leri alıp, oynarsan, oyunun tadına anca varırsın demen yanlış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-5768557DE -- 20 Ocak 2015; 16:27:44 >
  • Aerospace kullanıcısına yanıt
    1)http://store.steampowered.com/app/231430/

Company of Heroes 2 alırsan skirmish ve multiplayer oyunlarında Ostheer + Sovyet ordularını seçebilirsin.

2)http://store.steampowered.com/sub/40569/

The Western Front Armies DLC sini alırsan skirmish ve multiplayer oyunlarında USF + OKW ordularını seçebilirsin.

İkisini de alırsan tüm orduları seçip skirmish ve multiplayer oynayabilirsin.

Bunlardan birini bile alsanız sadece o paketteki orduları seçebilirsiniz ama rakip olarak gelenler 4 ordudan da olabilir.(Multiplayer için)

İndirim zamanlarında alırsanız uygun fiyattan 2 paketi de alabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Renegade Havoc -- 20 Ocak 2015; 17:15:15 >

• Okw bahsine girmeyelim de random damage bence gerekli bir olay oyunun gerçekciligini artırıyor hem ben geçen günlerede tek mortarla bir fall grubunu uçurdum cok zevkliydi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar orduların temel piyadelerinin uzmanlıktan kazandığı ödülleri bir araya getirdim. Üzerinde yorum yapmak isteyenler buyursun;

https://www.dropbox.com/s/6va1cwcxpeynsfk/Temel%20piyadelerin%20uzmanl%C4%B1%C4%9F%C4%B1.xlsx?dl=0

Notlarım;
    1- volkslar ve penallar full vet aldığında isabetleri bi buçuk katından daha fazla oluyor.
    2- volkslar full vette üzerlerine sıkılan mermilerin yarısı boşa gidiyor.
    3- cons, rifle ve gren benzer ödüller alıyor. Ancak rifleler cons ve gren in vet3 de aldığı ödülü 2 de alıyor (gerçekten önemli bi detay)

• Oyunda m4a3e8 biraz op gibi geliyor bana. Özellikle piyadeye karşı.

• Coh 2'de de az da olsa hile varmış,demin yaptığımız 4v4 de o kadar tank vardı ki oyun kasmaktan oynanmıyor adamın biri 5 tane tank destroyer getirdi üstüne dk 25'de isu getirdi oyun bitincede tahmin ettiğim gibi oyun crash verdi.Bugsplat'tan send report dedim umarım hak etiiklerini bulurlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-5768557DE -- 22 Ocak 2015; 17:39:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: buyha

Coh 2'de de az da olsa hile varmış,demin yaptığımız 4v4 de o kadar tank vardı ki oyun kasmaktan oynanmıyor adamın biri 5 tane tank destroyer getirdi üstüne dk 25'de isu getirdi oyun bitincede tahmin ettiğim gibi oyun crash verdi.Bugsplat'tan send report dedim umarım hak etiiklerini bulurlar.

bu aralar bende bugsplat hatasıyla karşılaşıyorum 10 point kala oyundan atmıştı gecen oyunda
  • quote:

Orijinalden alıntı: pplhntr

Arkadaşlar orduların temel piyadelerinin uzmanlıktan kazandığı ödülleri bir araya getirdim. Üzerinde yorum yapmak isteyenler buyursun;

https://www.dropbox.com/s/6va1cwcxpeynsfk/Temel%20piyadelerin%20uzmanl%C4%B1%C4%9F%C4%B1.xlsx?dl=0

Notlarım;
    1- volkslar ve penallar full vet aldığında isabetleri bi buçuk katından daha fazla oluyor.
    2- volkslar full vette üzerlerine sıkılan mermilerin yarısı boşa gidiyor.
    3- cons, rifle ve gren benzer ödüller alıyor. Ancak rifleler cons ve gren in vet3 de aldığı ödülü 2 de alıyor (gerçekten önemli bi detay)

tek yorumum; 5vet hiç olmamalıydı

• quote:

Orijinalden alıntı: pembekedi

quote:

Orijinalden alıntı: buyha

Coh 2'de de az da olsa hile varmış,demin yaptığımız 4v4 de o kadar tank vardı ki oyun kasmaktan oynanmıyor adamın biri 5 tane tank destroyer getirdi üstüne dk 25'de isu getirdi oyun bitincede tahmin ettiğim gibi oyun crash verdi.Bugsplat'tan send report dedim umarım hak etiiklerini bulurlar.

bu aralar bende bugsplat hatasıyla karşılaşıyorum 10 point kala oyundan atmıştı gecen oyunda

O da hileden syn-c error yazdı ve attı degil mi? gecende de olmustu karsi takimin 50 puani kalmisti adamin biri not a good game yazdi sonra o hatayi verdi sanirim hileyi yapan oydu.

• oyuna alışmaya çalışıyorum hala. 1vs1 bir kere girdim rusya ile oynadım rahat kazandım ama birim yönetiminde hala yeterli değilim. Yapay zekaya karşı hardda oynadım dün. 500-0 yendim bugün en zor seviyede deneyeceğim.
    canlı oyunları izlediğimde genelde okw seçilen maçları izliyorum birinde okw usa i çok rahat eziyor diğer bir maçta usa oyuncusu okw yi dağıtıyor. her şey oyuncuda bitiyor kısacası ama bana okw ile oynamak çok daha zevkli geliyor.
    ilk oynadığım vakitlerde ilk önce ilk yardım aracını kurardım retreat çektiğimde hem oraya da dönerler diye ama izlediklerim genelde tamir istasyonu olan aracı kurup puma veya ilk aracı çıkarıyorlar.
  • evet syn-c error hatasıydı
  • pembekedi kullanıcısına yanıt
    az önce 2v maç yapıyorduk aynı olay oldu adamlar bitirmek üzereydik tak diye ikimiz de düştük oyundan. Arkadaş da bir kaç gün önce aynısını olduğunu söyledi. Cihan kızcak ama oyuna şuanda rezil halde demiyim de ne zaman diyim
  • 
Sayfa: önceki 161162163164165
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.