Şimdi Ara

Company of Heroes 2 (2013) [ANA KONU] (139. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.592
Cevap
45
Favori
230.827
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 137138139140141
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Bundeskanzler

bu arada bar upgrade'li amerikan piyadesine karşı ne kullanılabilir. Ne kadar amerikan gördüysem alayı blobcu.

İlk oyundaki ostwist benzeri bir araç vardı bence o gelmeli almanlara en azından doktrin olarak.Hani altı ost ile aynı ama üstünde ağır ve uzun menzilli seri bir makinalı vardı (uçak savardı aslında oda)

Suppress'de yapıyordu.

ekleme:Al abi bunu kullan

edit:aynı anda resmi koymuşuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi w_wallace -- 5 Eylül 2014; 23:49:51 >

• quote:

Orijinalden alıntı: w_wallace

quote:

bu arada bar upgrade'li amerikan piyadesine karşı ne kullanılabilir. Ne kadar amerikan gördüysem alayı blobcu.

İlk oyundaki ostwist benzeri bir araç vardı bence o gelmeli almanlara en azından doktrin olarak.Hani altı ost ile aynı ama üstünde ağır ve uzun menzilli seri bir makinalı vardı (uçak savardı aslında oda)

Suppress'de yapıyordu.

wirbelwind vardı biliyorum ilk oyunda. okw'ye flakpanzer yerine bu tarz bişey verselerdi çok iyi olurdu. Ruslardaki tüftüf tarzı piyadeye karşı etkili olurdu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bundeskanzler -- 5 Eylül 2014; 23:47:21 >

• Dün gece ruslara karşı bir oyun kaybettik.Karşı taraftaki tüm oyuncular oyunun başından itibaren sadece "shock troops" gönderdi sürekli,alanda açık olunca tutunamadık yarım saat'te bitirdiler zaten.

Yüksek kaynaklı başlandı oyuna,tank bile üretemedik çünkü hem oyun kısa sürdü hemde noktaları elde tutamadık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi w_wallace -- 6 Eylül 2014; 14:00:55 >
  • Bugün Jesulin ile 1v1 bi oyun attık. Çok zorlu bir oyun oldu benim için. Aslında üstünlük uzun süre bendeydi. Fakat Sherman'ları arka arkaya getirdikten sonra oyunun üstünlüğünü sağladı. Piyadeleri çok fena vurdu Sherman'larla. Biraz da haritanın acizliğinden at gitmek istemedim. At ile pek bi şey yapamazdım onlara karşı. Panther'e de yakıt yetmedi geç çıktı. Çıkana kadar da baya bi piyademi kaybetmiştim. OKW deneyen arkadaşlar bu replay'i izlesin. Benim bu build'ım gayet başarılı.

https://www.dropbox.com/s/q58doy6qwc6y8s3/MoRaCe%20vs%20Jesulin.rar?dl=0

• MoRaCe kullanıcısına yanıt
    late game e kadar gayet güzel oynamışsın. Adamı üssüne kadar ittiğin olmuş. Dediğin gibi panther in geç gelmesi fena olmuş. Hem sherman sayısı artmış hem de piyadelerini eritmiş. Bence şu luchs gereksizdi. Rakip piyade yönünden bitkindi. 50 benzini oradan kurtarsaydın bari panther için.
  • Stalingrad bence 2. dünya savaşının atmosferini en iyi yansıtan harita.Tankla savaşmak(özellikle hantal olanlar) zor, görüş alanı dar,her tarafta yıkıntılar vs.

Jesulin'in başkalarıyla oynayışını Twitch üzerinden izlemiştim, makine gibi oynuyor çok hızlı... Zaten çeşitli turnuvalardan ödüller kazanmış gibi.Onu yenmek çok çok zor...

Maç içinde pplhntr gereken şeyleri yazmış pantherin geç gelmesi oyunun gidişatını belirlemiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Renegade Havoc -- 7 Eylül 2014; 9:11:19 >
  • Bir daha izledim dikkatimi çekti, Jesulin panther in olduğu yere roket atan uçak göndermiş ama uçak roketleri fırlatmadı birkaç tur attıktan sonra gitti...Bazen de roket atıyor bunu neye göre yapıyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Renegade Havoc

Bir daha izledim dikkatimi çekti, Jesulin panther in olduğu yere roket atan uçak göndermiş ama uçak roketleri fırlatmadı birkaç tur attıktan sonra gitti...Bazen de roket atıyor bunu neye göre yapıyor?

Son geçişinde attı roket, onda da attığı roketlerin tamamı duvarlara çarptı. Ona da düzeltme gelmesi lazım, hizayı ayarlayıp atmaya çalışıyor ama çok da verimli değil. O kadar mermi harcanıp da onun öyle verimsiz olması oyunun dengesizliği.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MoRaCe

quote:

Orijinalden alıntı: Renegade Havoc

Bir daha izledim dikkatimi çekti, Jesulin panther in olduğu yere roket atan uçak göndermiş ama uçak roketleri fırlatmadı birkaç tur attıktan sonra gitti...Bazen de roket atıyor bunu neye göre yapıyor?

Son geçişinde attı roket, onda da attığı roketlerin tamamı duvarlara çarptı. Ona da düzeltme gelmesi lazım, hizayı ayarlayıp atmaya çalışıyor ama çok da verimli değil. O kadar mermi harcanıp da onun öyle verimsiz olması oyunun dengesizliği.

Uçağın yere yakın sorti yapıp daracık sokaktaki hedefi vurmasını beklemek pek mantıklı değil. Bu oyunun dengesizliği değil böylesine haritada bunu kullanmak taktiksel bir hatadır. Oyunun dengesizliği uçağın alanda hedef ararken yaptığı dairesel uçuşta haritanın neredeyse tamamını açmasıdır. Keşif uçağı mı roket saldırısı mı belli değil.

İlk sortide de roket attı ancak hepsi yine yüksek bi yıkıntıya çarptı. İkincide de aynı şekilde yıkıntılara geldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pplhntr -- 7 Eylül 2014; 21:02:30 >

• Beyler rewind events super cupta yarıfinal oyunlarım:
    https://www.dropbox.com/s/qy10fids6n0wyfh/SemifinalErguvanvsRedbeard.rar?dl=0

Bu da final:
    https://www.dropbox.com/s/63knhcbckvyvcdd/FinalErguvanvsDjDeath.rar?dl=0

Zorlu oyunlar oldu, izleyin..

• quote:

Orijinalden alıntı: ShotOrDie

Beyler rewind events super cupta yarıfinal oyunlarım:
    https://www.dropbox.com/s/qy10fids6n0wyfh/SemifinalErguvanvsRedbeard.rar?dl=0

2 ve 3ü izledim az önce gerçekten de güzel maçlar.
  • Gece bizim sokakta düğün vardı yüksek sesten yarım yamalak izledim.

Özellikle yarı finalin 3. maçı ve finalin 2. maçındaki T-85 leri mikro yönetimin çok iyidi Turnuva oyuncusu olmak işte böyle bir şey...Tek bir orduda takılıp kalmadan her orduda savaşmak.

Tebrik ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Renegade Havoc -- 8 Eylül 2014; 12:44:58 >
  • ya bu oyunun optimizasyonu neden bu kadar özürlü yapılmış anlamadım arkadaş grafiklere bakıyorsun coh 1 den ağım şahım bir ilerlemesi yok. r7 265 8 gb ram de çalıştırdım grafikleri low a alıyorum çamur gibi oluyor coh 1 in 5 sene önceki hali gibi test yaptığımda minimum fps 1 de kalıyor grafikleri high a alıyorum minumum fps 20 ye çıkıyor böyle saçmalık mı olur yinede istediğim akıcılıkta olmuyor? grafik ayarı önerecek var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tizar -- 8 Eylül 2014; 13:24:09 >
  • Replay kaydetmesini kapatınca birkaç fps artıyor + anti-aliasing ve özelliğini kapatmak da işe yarıyor ama zaten oyun başlı başına optimizasyon sorunlu düzeltmiyorlar...
  • Oyunu haftasonu aldım 2. disk. zar zor kurabildim. yalnız bu Western Front Armies bölümüne nereden nasıl giriyoruz bir türlü çözemedim. ana menüde, ekranda doğrudan COH 2 çıkıyor.
  • Western front armies DLC paketi yani ana oyundan ayrı onuda satın almanız gerekiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Renegade Havoc -- 8 Eylül 2014; 15:39:59 >
  • kyran kullanıcısına yanıt
    Western Front Armies sadece oyuna 2 yeni ordu ekliyor. Multiplayer ya da singleplayer kısmına girin. Ordu seçerken Amerika ve Oberkomando ordularını göreceksiniz.
  • Zaten D&R den bunu aldım. Daha ne almam gerekiyor ki?

http://www.dr.com.tr/Oyun-Konsol/Company-Of-Heroes-2-The-Western-Front-Armies-PC//Oyunlar/Strateji/urunno=0000000601960

Single player kısmına daha doğrusu Campaign'e ya da online bölümlerine girdiğimde belirttiğiniz gibi yeni orduları göremiyorum sadece Sovyet ordusu ve Alman ordusu seçenekleri var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kyran

Zaten D&R den bunu aldım. Daha ne almam gerekiyor ki?

http://www.dr.com.tr/Oyun-Konsol/Company-Of-Heroes-2-The-Western-Front-Armies-PC//Oyunlar/Strateji/urunno=0000000601960

Single player kısmına daha doğrusu Campaign'e ya da online bölümlerine girdiğimde belirttiğiniz gibi yeni orduları göremiyorum sadece Sovyet ordusu ve Alman ordusu seçenekleri var.

Steam üzerinden indirebilirsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: kyran

Zaten D&R den bunu aldım. Daha ne almam gerekiyor ki?

Steam üzerinden indirebilirsin

Oyunu zaten affedersiniz Steam denen zımbırtı üzerinden kurana kadar akla karayı seçtim. Orjinal oyun alalım dedik hata ettik ne bir açıklama ne bir bilgi kitapçığında...yamalı oyun alsak şimdiye kadar içerisinde dosyadaki bilgiyle kurup oynamıştım.

Steam üzerinden nasıl indireceğim peki Sn. Bundeskanzler ?

• 
Sayfa: önceki 137138139140141
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.