Şimdi Ara

Company of Heroes 2 (2013) [ANA KONU] (121. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.592
Cevap
45
Favori
230.817
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 119120121122123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Rica ederim. Bir de şunu ekleyebilirim, shock troops falls ları öldürebilmek için yakına sokulmak zorunda. Başka türlü alamaz. Bu yüzden mesela negatif siper veren yolları da kullanabilirsen çok etkili olur. shock sana sokulmak için yoldan geçerken shock u falls ile sabit durup ateşe tutarsan bi anda eriyebilir shock. Tabi bunları anlatmak/söylemek kolay. Çatışma anında tüm birimleri kontrol edip, böylesine mikrolar yapmak kolay iş değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pplhntr -- 18 Temmuz 2014; 14:13:00 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fukox

Ben Stug la maç çevirdiğime göre jagdtiger veya konigstiger ı konuşmaya bile gerek yok kabul ediyorum ama karşımdaki çok büyük noobluk yaptı.
    Ayrıca Ostwind'i çok kullanıyorum. Mid game de piyadeleri çok fena parçalıyor. Hele 2 tane birden çıkarttıysam piyade kalmıyor ortada. tabi t34 gelince de ostwind kalmıyor
    Keşke devasa haritalar olsa da nokta kapmaktan çok ortadaki boş alanda kapışsak

Muhtemelen öyle haritalar vardır Steam Workshop'ta.. Hiç aradın mı? Ben aramadım ama kesin vardır.

• Bana oynamasi en.kolay gelen ruslar herseye verecek karsiliklari var ucuz etkili birimleri var
    Oberkommando karsima gelince seviniyorum cok buyuk ihtimalle kazanan ben oluyorum

Conscriptler ellerine ppsh verince cosuyorlar en sevdigim birim oyunda herderde devalar

Araya bide shock aldinizmi tamamdir is :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: pplhntr

Rica ederim. Bir de şunu ekleyebilirim, shock troops falls ları öldürebilmek için yakına sokulmak zorunda. Başka türlü alamaz. Bu yüzden mesela negatif siper veren yolları da kullanabilirsen çok etkili olur. shock sana sokulmak için yoldan geçerken shock u falls ile sabit durup ateşe tutarsan bi anda eriyebilir shock. Tabi bunları anlatmak/söylemek kolay. Çatışma anında tüm birimleri kontrol edip, böylesine mikrolar yapmak kolay iş değil.

Ya hocam su var simdi benim mikrom iyidir hani jagdtigerim pusuya dusmez cok ters bisi olmadikca oyun basida yaptigim ünite oyun sonu veteran bi bicimde durur cok terslik olmadikca hani art kullanimimda iyidir ama su var hep bu fallslari dar alanda dar maplerde kullaniyorum hep siperde tutmama ragmen bi anda golgeler icinden çıkan shock lara karsi bir is yapipmiyor cunku cok dayanikli allahsizlar

• Öyle bir oyun ki, daha öğrenecek çok taktik, öğrenecek çok fazla yol yordam var, bitmeyen/bitmeyecek bir oyun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dodomoco

...ama su var hep bu fallslari dar alanda dar maplerde kullaniyorum hep siperde tutmama ragmen bi anda golgeler icinden çıkan shock lara karsi bir is yapipmiyor cunku cok dayanikli allahsizlar

E işte dar alanlarda shock bence daha avantajlı iki önceki mesajımda belirttiğim nedenlerden. Zaten birimin adına bakarsan (shock) amacınında ani/beklenmedik saldırılar için olduğunu anlarsın :) yapıların/ağaçların ardından fırlayan shocklar tam verimle çalışırlar. Çünkü anında hedefe ulaşıp 6 tane ppsh ile hızlıca hasar atarlar. Bu yüzden falls lara yanaşmalarına izin vermemen lazım. Falls zaten yine iki önceki mesajımda belirttiğim nedenlerden dolayı daha dayanıksızlar.

quote:

Orijinalden alıntı: Panzer VIE Tiger

Conscriptler ellerine ppsh verince cosuyorlar en sevdigim birim oyunda herderde devalar

Araya bide shock aldinizmi tamamdir is :)

Aynen. Son oynadığım birkaç oyunda bende böyle oynamıştım. 2 ppsh li cons + 2 shock + 2 hmg yapınca OKW kilitleniyor resmen. Bunu yapmak için de 2 CP yeterli x)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pplhntr -- 18 Temmuz 2014; 15:01:14 >

• Herkes mikro ile mi oynuyor ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: denn1s33

Herkes mikro ile mi oynuyor ?

Relic'in yayınladığı neredeyse tüm eğitim videolarında özellikle "tactical gameplay" vurgulanır. Diğer strateji oyunlardan çok çok daha kritiktir "taktiksel oyun (mikro)" cohun barındırdığı oyun dinamikleri sebebiyle.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: denn1s33

Herkes mikro ile mi oynuyor ?

Relic'in yayınladığı neredeyse tüm eğitim videolarında özellikle "tactical gameplay" vurgulanır. Diğer strateji oyunlardan çok çok daha kritiktir "taktiksel oyun (mikro)" cohun barındırdığı oyun dinamikleri sebebiyle.

Sürekli inceleyip denemeye çalışıyorum tuttuğu kadarı ile,yenile yenile öğrenecez heralde

• quote:

quote:

Ben Stug la maç çevirdiğime göre jagdtiger veya konigstiger ı konuşmaya bile gerek yok kabul ediyorum ama karşımdaki çok büyük noobluk yaptı.
    Ayrıca Ostwind'i çok kullanıyorum. Mid game de piyadeleri çok fena parçalıyor. Hele 2 tane birden çıkarttıysam piyade kalmıyor ortada. tabi t34 gelince de ostwind kalmıyor

Muhtemelen öyle haritalar vardır Steam Workshop'ta.. Hiç aradın mı? Ben aramadım ama kesin vardır.

Aradım, birkaç tane indirdim ama oynayamıyorum :/ Harita listesinde tıklayınca accept tuşu kilitli, basamıyorum. Çözümünü biliyor musunuz acaba?

• Bu arada bendende bi taktik eger mgnin arkadan dolancak yol yoksa kalabalik piyade grubu kullanin kesinlikle duz kosu yeterli, panzer fussilier bombasi her tankin motorunu patlatiyor eger jagdpanzerin etrafinda donen bi t34 varsa ilac

• Tiger birebirde isu-152 yi çok rahat alıyor.
  • quote:

quote:

quote:

Aradım, birkaç tane indirdim ama oynayamıyorum :/ Harita listesinde tıklayınca accept tuşu kilitli, basamıyorum. Çözümünü biliyor musunuz acaba?

Eğer arkadaşınla oynamayı deniyorsan arkadaşında o haritaları indirmiş olmalı. Başka ne olabilir fikrim yok.

• ISU-152 tareti dönmüyor dolayısıyla yakın savaşlarda dezavantajlı, arkasına geçerse Panzer-4 bile alır hele yıldızlıysa blitzkrieg açıp daha hızlı hareket ederek vurur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Renegade Havoc -- 20 Temmuz 2014; 14:44:11 >
  • ober de benzin yönetimini nasıl yapıyorsunuz?
    koca maçta 2 tane tank anca basıyorum
  • Halftrack - stuka çıkaran kamyonu kurunca benzin arttırma seçeneği var onu kullanıp haritadaki benzin noktalarını almalısın. Ayrıca her point noktası benzini arttırıyor ne kadar çok noktayı tutabilirsen o kadar çok artar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Frozen Grenadier

ober de benzin yönetimini nasıl yapıyorsunuz?
    koca maçta 2 tane tank anca basıyorum

Eğer yanımda wehrmacht varsa ben piyade ağırlıklı oynuyorum hep, en sonda biriken benzinle jagdtiger çıkarmaya çalışıyorum. Benden önce wehrmacht olan basıyor zaten tankı. Cap pointlere wehrmacht olan fuel upgrade yaparsa sıkıntı yaşamazsın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bundeskanzler -- 21 Temmuz 2014; 21:32:34 >
  • Alman tarafında oynayan arkadaşlar oyunda ara sıra dinlediğim marşlar buyrun :)

https://www.youtube.com/watch?v=sXlkUwx3OoM
    https://www.youtube.com/watch?v=LZDJUTYDiq8
    https://www.youtube.com/watch?v=CqlE9eNWYj4&list=PL7DA4DC60A75D6EDD

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Panzer VIE Tiger -- 21 Temmuz 2014; 22:25:41 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Panzer VIE Tiger

Alman tarafında oynayan arkadaşlar oyunda ara sıra dinlediğim marşlar buyrun :)

https://www.youtube.com/watch?v=sXlkUwx3OoM
    https://www.youtube.com/watch?v=LZDJUTYDiq8
    https://www.youtube.com/watch?v=CqlE9eNWYj4&list=PL7DA4DC60A75D6EDD

Erika çok güzel gidiyor özellikle

• 
Sayfa: önceki 119120121122123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.