Şimdi Ara

Company of Heroes 2 (2013) [ANA KONU] (88. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.593
Cevap
45
Favori
230.788
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8687888990
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Frobisher

quote:

Orijinalden alıntı: noname77

quote:

arkadaslar oyunu steamda etkinlestirdim digital collection surumu.coh2 yukledim sadece hersey tamam ama bu hediye commanderler vardi odul kazanmisti relic o yuzden free dagitiyordu o kampanya bittimi nasil yararlanirim?

Hediye commander lardan alman ve rus defansif doktrinli olanlar, sanırım ayarlarda mail adresi bildirirsen gibi bir durumda alabiliyorsun. Senin bahsettiğin hediye commanderler dın nasıl alınacağını da bir arkadaşımız forumda anlatmıştı aratırsan, bulacağını tahmin ediyorum.

oyun ilk açtığımda mail istedi onu yaptım.hediye commanderları anlattı evet o şekilde aratıyorum steamda bulunmıyr o commanderler hiçbiryerde yok

Steam de yok. Oyuna girip commanders bölümünde çıkıyor, e-mail adresiyle kayıt olduysan gelmesi lazım.

• Renegade Havoc R kullanıcısına yanıt
    oyunu ilk açtığımda kayıt oldum.ama geldiğini nerden görebilirim ki eklendi diye birşey yazmadı o commanderların adlarını verebilirmisiniz?
  • quote:

oyunu ilk açtığımda kayıt oldum.ama geldiğini nerden görebilirim ki eklendi diye birşey yazmadı o commanderların adlarını verebilirmisiniz?

Army customize bölümünden commander bölümüne girin oraya bakın geldiyse oradadır. Gelmediyse başka bir mail adresiyle tekrar deneyin adları aklımda yok şimdi ama alman olanın gözlüğü vardı.

http://community.companyofheroes.com/forum/company-of-heroes-2/faq-known-issues/2750-issues-with-email-registration

• quote:

arkadaslar oyunu steamda etkinlestirdim digital collection surumu.coh2 yukledim sadece hersey tamam ama bu hediye commanderler vardi odul kazanmisti relic o yuzden free dagitiyordu o kampanya bittimi nasil yararlanirim?

Total war vs coh2 etkinliğinden kazanılan komutanlar 5 gün boyunca dağıtıldı. O sırada almanız lazımdı. Artık ücretliler.

Oyuna girdiğinizde e-posta istediğinde kayıt yaptırdıysanız 2 tane defansif komutan veriyor. Onlar komutanlarınızın aranıza eklenmiştir.
  • pplhntr P kullanıcısına yanıt
    anladim sagolun o zaman daha yeni haberim olmustu 17 subattta oyunu daha dun aldim olsun kismet degilmis.ayni yetenekler baska komutanlardada var daginik sekilde.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar son bir iki kişinin rankını öğrendikten sonra eşleşmeleri yapacağım. Chart şu anda şu şekilde olacak gibi gözüküyor.

1. Torba en yüksek ranka sahip 8 kişi
    2. Torba diğer 10 kişiden oluşacak.

Kura ile yarı final eşleşmelerinin ilk slotuna 1. torbadan arkadaşlar dağıtalacak. Yine kura ile 10 kişi çekilecek. Çekilen ilk 6 kişi yarı final maçlarının ikinci slotlarına dağıtalacak. Son çekilen 4 kişi ise ön eleme maçlarına dağıtılacak.

Chart;https://dl.dropboxusercontent.com/u/17434889/DH%20CoH2%20Turnuva/E%C5%9Fle%C5%9Fmeler.xlsx

• Arkadaşlarhttp://www.coh2.org/ladders/playersearch danyaptığım rank sorgusunda "This Steam ID format is currently not supported!" hatası alıyorum id nick doğru yazıyorum sorun neyden kaynaklanıyor yardımcı olursanız sevinirim
  • oyunun başında sorulan e-maili değiştircem nasıl yaparız?

• çok eğlenceli olmuşlar

coh2 forumlarından biri yapmış, ellerine sağlık, dugularıma tercüman bir çoğu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaslar oyunun atma problemi sadece crackli sürümde mı var ? Benim laptopta can u run it çalıştırır gözüküyor ama çalışmadı. Oyunun orijinalini alacağım ancak benim laptop kaynaklı bir problemse almayacağım

• quote:

Orijinalden alıntı: Voilet

Arkadaslar oyunun atma problemi sadece crackli sürümde mı var ? Benim laptopta can u run it çalıştırır gözüküyor ama çalışmadı. Oyunun orijinalini alacağım ancak benim laptop kaynaklı bir problemse almayacağım

Atma derken neyi kastediyorsunuz? Oyun sırasında windows a dönüp "crash" mi veriyor? Yoksa oyundan kickleniyor musunuz? (gerçi korsanda nasıl kickleneceksiz)

Ben zaman zaman savaş bittikten sonra savaş sonrası ekrana geçerken veya oyunu yeni başlatırken crash alıyorum. Oyunun dosyalarını denetlettiğimde düzeliyor. Onun dışında oyun sırasında crash alan duyduğumu hatırlamıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: pplhntr

quote:

Orijinalden alıntı: Voilet

Arkadaslar oyunun atma problemi sadece crackli sürümde mı var ? Benim laptopta can u run it çalıştırır gözüküyor ama çalışmadı. Oyunun orijinalini alacağım ancak benim laptop kaynaklı bir problemse almayacağım

Atma derken neyi kastediyorsunuz? Oyun sırasında windows a dönüp "crash" mi veriyor? Yoksa oyundan kickleniyor musunuz? (gerçi korsanda nasıl kickleneceksiz)

Ben zaman zaman savaş bittikten sonra savaş sonrası ekrana geçerken veya oyunu yeni başlatırken crash alıyorum. Oyunun dosyalarını denetlettiğimde düzeliyor. Onun dışında oyun sırasında crash alan duyduğumu hatırlamıyorum.

Kardeşim oyundan biraz oynatıyor ondan sonra crush :) bazen mavi ekran bile veriyor

• Turnuva eşleşmeleri yapıldı. Turnuva hakkında başlık açıldı. Lütfen turnuvanın kurallarını ve detaylarını aşağıdaki başlıktan okuyun;

http://forum.donanimhaber.com/m_88922719/f_//tm.htm#88922719

Forum dışından katılanların arkadaşları da onlara haber versin lütfen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pplhntr -- 8 Mart 2014; 17:36:13 >
  • sonraki turda eğer ikimiz de kazanmış olursak takım arkadaşımla eşleşicem :D saygılar
  • halil bakarsın ikimizde eleniriz kardeş katline gerek kalmaz

• napolyon94 kullanıcısına yanıt
    katlim vaciptir kanka alternatif yok ağız burun dalıcam
  • up
  • quote:

Orijinalden alıntı: IntelligentDesign

Oyun 11.89 € oldu green man gamingtehttp://www.greenmangaming.com/s/tr/en/pc/games/strategy/company-heroes-2/#item-yt

Daha 1 senesini doldurmamış oyunu bu fiyatlara vermek nasıl bir pazarlama strateji anlamış değilim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: pplhntr

quote:

Orijinalden alıntı: IntelligentDesign

Oyun 11.89 € oldu green man gamingtehttp://www.greenmangaming.com/s/tr/en/pc/games/strategy/company-heroes-2/#item-yt

Daha 1 senesini doldurmamış oyunu bu fiyatlara vermek nasıl bir pazarlama strateji anlamış değilim.

Tüm seriye indirim gelmiş hocam şuna bir bakın 19 tlhttp://www.greenmangaming.com/s/tr/en/pc/games/action/company-heroes-complete-pack/#description

• 
Sayfa: önceki 8687888990
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.