Şimdi Ara

'My Little Hero' ile şimdi kahramanlık zamanı!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
2.689
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•  'Acne Play' ve NCSoft’un işbirliği ile geliştirilen ‘My Little Hero’ iOS platformu için çıkışını gerçekleştirdi. Kısa süreliğine 0.99$’lık fiyat etiketi ile satışını sürdüreceği belirtildi. Oyunun Android versiyonunun ilerleyen günlerde çıkış yapması bekleniyor.

Küçük bir çocuğun oyuncak hayvanını kurtarmak için çıktığı aksiyon ve macera dolu yolculuğunu konu alan ‘My Little Hero’ mobil oyun severlere eğlence dolu saatler vaat ediyor.

Dolabımızda ki karabasanın kaçırdığı en iyi dostumuz Pinky’i kurtarmak için tahta kılıcımız ve kartondan kasketimiz ile bir kahraman edasıyla yaratıklarla dolu dolabımızın içine korkusuzca giriyoruz. Basit kontrol yapısı ile oynarken zorlanmayacağınız oyun tek bir yol üzerinden ilerliyor. Karşımıza çıkan yaratıkları tahta kılıcımızla etkisiz hale getirip düğme topluyor ve oyuncak tavşanımız Pinky'i kurtarmak için yola devam ediyoruz. Boyumuzdan büyük yaratıklarla uğraştığımız, bulmacalar çözdüğümüz, canımız azaldığında da şekerleme atıştırdığımız oyun kaliteli grafikleri, eğlenceli animasyonları ve etkileyici müzikleri ile bir çocuğun hayal dünyasını en iyi şekilde yansıtıyor.

Sizde en iyi arkadaşınızı kurtarmak için bir kahraman gibi davranıp sonuna kadar giderim diyor ve masalsı bir dünyada bu küçük çocuğa yardım etmek istiyorsanız My Little Hero’ya buradan ulaşabilirsiniz.

• Sevimli:-)
  • Türk versiyonu daha önce çıkmıştı.
  • "...yaratıklarla dolu dolabımızın içine korkusuzca giriyoruz." çocukca ama zevkli :))
  • Bu tarz oyunlar bir çok büyük denen milyon lira bütçeli oyunlardan daha zevkliler.
  • 'My Little Hero' ile şimdi kahramanlık zamanı!
  • quote:

Orijinalden alıntı: Robin van Persie

Bunu koymak için girmiştim.
  • 'My Little Hero' ile şimdi kahramanlık zamanı!
    Bi benimmi aklıma bu geldi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Robin van Persie

konuya girerken kesin bu resim var diye girmiştim ve çıkıyorum
  • bu salak ipad oyunlarından gına geldi artık
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.