Şimdi Ara

İzmir'de Ucuz Otogaz Fırsatları (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
982
Cevap
21
Favori
67.422
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çiğli AOSB milangaz.. şuan için izmir içinde en ucuz karşılaştığım gaz orda arkadaşlar.. 3gün önce 2.41 den aldım yaklaşık 3haftadır da 2.41 sabitti.. Mavişehir Koçtaş'ın karşısındaki dar yoldan girin yolun en sonunda.. bilmeyenlere de tarif edeyim bir faydam olsun..
  • Gaziemir Outlet yanı Thermo 2.46 TL
  • Çiğli AOSB milangaz 2.46 bugün aldım..
  • zamlardan sonra izmirde son durum nedir? Ben bornova ankara asfaltında shell 2.96, milangaz 2.92, manisa kavşagında opet aygaz 3.10 gördum. Menemen ve çiğli organizede son durum nedır ?
  • çiğli organize moil de 2.78 gaziemir havalimanı çıkışı po da 2.79

bunlar en ucuz olanlar gerisi zaten malumunuz. menemende de bu civarda yada daha yukardadır diye düşünüyorum.
  • Bu çiğli organizeden alan arkadaşlar, diğer istasyonlara göre performansta ya da yakıt degerlerınde herhangı bır fark var mı? Ben karsıyaka shell'den alıyorum. Fiyatlar zamlandı çiğli moil'i denemek istiyorum ama kuşkularım var yakıtın kalıtesinde :D Kısaca önerır mısnızn çiğli organize moil'i :D
  • Valla ben Alsancak a giden yol üzerindeki Aytemiz den aldım.Zamdan sonra 2.79 ya da 81di yanlış hatırlamıyorsam.
  • 3 yıl gazlı araba kullandım çok çakal gördüm. hava sıkan çok aman dikkat
  • Agaçlıyol Opet 3.10 dan aldım
  • Buca Çiftçioğlu PO'dan 3,12'den aldım, evlat acısı gibi koydu.
  • guzelbahce-zeytinalani arasi petline 2.99
  • menemen garaj civarı po 2,84
    total 2.79 shell 2.84 civarı
  • Aytemiz cinarli 2.84
  • Buca Kaynaklar 2.79
  • Arkadaşlar, Bilen vardır bilmeyen vardır ben söyliyeyim de ;
    İstasyonlar da Pompa dan fiş kesme olayı başladığndan bu yana, istasyonların pompa da eksik Gaz /Benzin/Mazot verme gibi bir şansları kalmadı. Rafineriden aldıkları tonaj da yakıtı aynı tonaj da pompalardan satmak zorundalar. Bu durum, devlet tarafından anlık olarak takib ediliyor. Ancak Ürünün içeriği / Kalitesi ( yani içerdiği Propan değeri) rafineri ye ( Marka ya ) göre değişiklik gösterebilmekte.
  • Çiğli Organize Milangaz 2.78 bugün itibariyle.. kalitesi konıusunda sıkıntı yok.. hatta KSK girişteki shell den kat be kat iyi bence..
  • quote:

Orijinalden alıntı: CekomastikSilikon

Buca Kaynaklar 2.79

tam olarak nerde hocam ?
  • izmir shell ve opet 3.05,total 3.03
    ankara asvaltındaki milangaz 2,85 ,fazla km yapıyor ama rampalarda biraz bayıltıyor
    çınarlı aytemiz en ucuzu oluyor ama ne kadar şimdi bilmiyorum
  • beyler izmirde üçkuyular ve balçova BP nasıl tavsiye ediyor musunuz? balçova BP bana nedense sanki hava basıyor gibi geliyor. oradan hiç gaz almıyorum artık.

geçen ay 30TL bi gaz aldım. direk bitti anlamadım. öyle basan biri de değilim. üçkuyular shell'den alıyorum artık fulleyip.
  • gaziemir shell 2,99
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.