Şimdi Ara

İzmir'de Ucuz Otogaz Fırsatları (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
981
Cevap
21
Favori
67.422
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: navigator_

beyler temmuzda 1.76 olan otogas , bugun mavişehir Koçtaş karşısındaki petrol ofisinde 2.76 idi. Yeter artık hiç kimsede tık yok!...

Fiesta 2005 model aracımda Simit tank var sanırım 30-32 litre alıyor. Yalnız ilk taktırdığımda full depo, 420 km gidiyordum. şimdi 320-340 km görüyor. Sizce gazdan mıdır yoksa başka problem mı var ?

Opet-aygaz kullanıyorum. 2.64 TL litresi.

dostum,
    1,76 olan fiyat bu sene temmuza ait değil, yaklaşık 2 sene öncesinin fiyatıydı, ayrıca benim aracımda da simit tank var, fulleyince 28 lt ancak basabiliyorum gaz. toplamda da şehirler arası maksimum 310 km yi gördüm, sakin kullanma ile.. ş.içi daha az gidiyor malum. aracım 96 model polo, 1.6 motor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hasoci

quote:

beyler temmuzda 1.76 olan otogas , bugun mavişehir Koçtaş karşısındaki petrol ofisinde 2.76 idi. Yeter artık hiç kimsede tık yok!...

Fiesta 2005 model aracımda Simit tank var sanırım 30-32 litre alıyor. Yalnız ilk taktırdığımda full depo, 420 km gidiyordum. şimdi 320-340 km görüyor. Sizce gazdan mıdır yoksa başka problem mı var ?

dostum,
    1,76 olan fiyat bu sene temmuza ait değil, yaklaşık 2 sene öncesinin fiyatıydı, ayrıca benim aracımda da simit tank var, fulleyince 28 lt ancak basabiliyorum gaz. toplamda da şehirler arası maksimum 310 km yi gördüm, sakin kullanma ile.. ş.içi daha az gidiyor malum. aracım 96 model polo, 1.6 motor.

1 Temmuz 2012 günü 1,76 dan aldım

• üst taraftaki mesajlara bakarsanız fiyatların bu yıla ait olduğunu görürsünüz.Bayram dolayısı ile geçeceğim menemendeki son fiyatları yazarım 9 kuruşluk indirim işe yaramış mı görmüş oluruz en azından. Yarın kemalpaşa tarafına gideceğim bu arada var mı önerisi olan gaz için ? Yol üzerinde bir yerde 2.45 hatırlıyorum sadece petrol ofisiydi sanırım. Değişim olmadıysa ona güvenerek gidelim.
  • quote:

quote:

dostum,

Bu ağustos'ta 1.76 hatta 1.69 tl'yi gördük.

• Bugün Menemen Totalden fulledim yine fiyat: 2.39
    gazıda pek bi iyi geldi bu sefer..çekiş falan on numara..
    helal olsun aldıkları para diyorum..
    Bütün arkadaşların Kurban bayramını kutlarım bu arada
    kazasız belasız hayırlı yolculuklar herkese..
  • quote:

quote:

dostum,

Opet den 2.66 dan aldığım gasla otoban, şehirler arası 285 km gittim, simit tankla! ya GAS yerine hava bastılar ya da ciddi problem var aracımda.
    Atiker safa fast var sıralı sistem.

• quote:

Orijinalden alıntı: mrtzdmr35

Bugün Menemen Totalden fulledim yine fiyat: 2.39

aynen hatta ben birde benzin aldım hazır şu 50 tl ye 5 tl kampanyası varken.
    Birde total club card yaptım bu arada çok iyi oldu bu şekilde.

Verdiği karta işletiyoruz puanları kaç litre ne zaman aldık takip etmesi de kolay oluyor böyle olunca :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrtzdmr35

Bugün Menemen Totalden fulledim yine fiyat: 2.39

+1
  • menemene gidemeyenler için 1sanayi girişi bpette gece 12 den sabah 6ya kadar 2.49 gündüz 2.59 bpet kart alırsanız gündüzde 2.49 şu an izmir içi daha ucuzuna rastlamadım
  • Dün Menemen Totalden 2.39 dan fulledim.Aracın çekişi tek kelimeyle 10 numara.Araçta 7 kişiydik ama rampalarda bile 5.viteste araç bana mısın demedi.Valla helal olsun doğrusu.Bu arada Bayraklı Aytemizde ne kadar bilen var mı?
  • ben bayramın 2. günü Egekentte akraba ziyaretinden sonra menemene gittim gaz almak için, total'i bulamayıp geri döndüm, yaklaşık 25-30 km ekstradan yapmış oldum, turk gaz dı yanlış hatırlamıyorsam 2.39 dan fulleyip denizli ye yola çıktım, nazilliye varmadan isabeyli var, orda da gaz 2.37 tekrar durup fulledim, yol boyunca ve denizli içinde yakın bir fiyat bulmak olanaksız zaten. Ayrıca denizli girişinde Güvenal gaz var orda da 2.59 gazın fiyatı yolu bu taraflara düşecek olan varsa bilginize..
  • Bende sürekli edremite gidiyorum gelirken Totalin karşısındaki PO'dan alıyordum 3-4 kuruş fazla oluyordu ama olsun diyordum, bu sefer baktım 2,49 yapmışlar garajın ordan dönüp Totala girip fulledim ordan tekrar geri döndüm. Sıcak fırsatlara çok takılıyorum galiba
  • quote:

Orijinalden alıntı: Orada Olmayan Adam

Dün Menemen Totalden 2.39 dan fulledim.Aracın çekişi tek kelimeyle 10 numara.Araçta 7 kişiydik ama rampalarda bile 5.viteste araç bana mısın demedi.Valla helal olsun doğrusu.Bu arada Bayraklı Aytemizde ne kadar bilen var mı?

aytemizden dun aldim 2.54

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bayramda İzmirden Didime gidip döndüm yol üzerinde Söke tarafında en ucuz Alpet te gördüm fiyat 2.52 oradan fulledim depoyu çekişte vs de hiç fark görmedim açıkcası....Şaşırtıcı olan birkaç istasyonda 2.85 fiyat olmasıydı bukadar uçtumu bu lpg yahu bu kadar kısa zamanda hayret valla.
  • Beyler pek bilgi girişi olmamış ama birşey soracağım. Kemalpaşa tarafına giden oldu mu hiç ? Oralarda bir petrol ofisi vardı ucuza veriyordu kemalpaşa girişini falan geçince armutluya doğru hala o civarlarda mı fiyat acaba ?

Şehiriçindeki en uygun emircanlar sanırım. pazarları 2.52 onun dışında 2.59
  • Emircanlar tam olarak nerede Gaziemir tarafında tavsiye edebileceğiniz bir yer var mı?
  • Aytemizler 2.55 yazıyordu euro lpg , en son bpetten alıp geçerken dun gordum bpet 2.59 du gece 24ten sonra gittiğim için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asewes -- 8 Aralık 2012; 14:53:08 >
  • emircanlar ve aytemiz aynı yer aytemiz emircanlar petrol diye geçiyor yerinin adresi ve haritası şu linkte var : https://tr.foursquare.com/v/aytemiz-emircanlar-petrol/4e3aa661d164c429b72ce870 bpetten alıyordum baktım halen 2.59 fiyat bide 12den sonra emircanlar aytemizin brandalarını gördüm ertesi gün 2.49 muydu 2.47miydi ne aldım bir daha gittiğimde net fiyatı yazarım Çınarlıda istasyon Alsancak tarafından karşıyaka bornova tarafına üst yoldan giderken sağda ileride ışıklarını görüyorsunuz binaların arasında
  • izmir için güncel fiyat bilgisi var mı millet?
  • Çığli metro grosmarket yanında po var 2,66 Altınyol girne kavşağında bp var 2,59 dü sanırım ben 2,66 dan aldım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.