Şimdi Ara

Samsung'un amiral gemisi Galaxy S III resmi olarak tanıtıldı (88. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.950
Cevap
6
Favori
154.659
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8687888990
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

1080p .mkv video dosyası destekler mi?

ntfs formatlı micro sd takmaya izin verir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sezercikdt

http://forum.donanimhaber.com/m_60449914/mpage_29/key_/tm.htm
    Bu alışveriş yolunu kullanan olmuş mudur aranızda ve sizce her hangibir
    sıkıntı yaşanma durumu olabilir mi? 1800 tl garantili s3 şu anda çok iyi
    durdu bana.. Sonuçta yorumunuz nedir alsak mı ki

link düzeltme:http://forum.donanimhaber.com/m_60653204/mpage_1/f_/key_//tm.htm#60653204

Bence kaydet kendini. Yani ismini yazdır. Satıcı kişi ile en ince detayına kadar telefonda görüştüm. Bir çok satıcıda açık olarak görülen şeyleri sordum ve tatmin edici cevaplar aldım.

En önemli konu İmei. Kopya yada sonradan verilen bir imei numara değil. Kapalı kutunun üzerindeki ile içinden çıkan aynı ve ürünler Koreden değil Londra'dan gelecek.

Daha önce Samsung Galaxy S 2 HD LTE Hong Kong dan aldım ve çok sorun yaşadım ( Özellikle imei). Ondan dolayı yoğurdu üfleyerek yiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: smurats

turkcell'e sordum bugün 12 mayıs gibi satışa başlancağı söylendi bize ama kesin bir tarih yok dediler.Ankara/armada'da ki teknosada elemana sordum kasım gibi gelir dedisen bu işi bırak dedim çıktım

buraya hala gelmemiş
  • quote:

Orijinalden alıntı: What is love

quote:

Orijinalden alıntı: smurats

turkcell'e sordum bugün 12 mayıs gibi satışa başlancağı söylendi bize ama kesin bir tarih yok dediler.Ankara/armada'da ki teknosada elemana sordum kasım gibi gelir dedisen bu işi bırak dedim çıktım

buraya hala gelmemiş

dostum gelmez zaten resmi çıkış tarihi 29 mayıs avrupa için sallayan sallayana anlayacağın

• Arkadaşlar ben büyük sayılabilecek bir ikilemde kaldım. Durum şöyle ki daha yeni 4s i satıp galaxy note aldım. Cihazdan memnunum(sağolsun ipad taşımaktan kurtardı beni). Fakat yakın zamanda bir tanıdığım vasıtasıyla yurtdışından sgs3 getirtebilirim. Fiyat olarak 1300tl ye denk geliyor. Elimdeki cihazdan çok memnunum ama böyle bir ikilemde kaldım. Note un en sevdiğim yanı 5.3" ekranı, s-pen uygulamaları ama diğer yandan sgs3 en güncel model ve fiyatıda uygun. Sizce note u gs3 ile güncellemeye değer mi? 4.8" bana tablet taşımama konusunda yeterli gelir mi ve de s-pen in yokluğunu hisseder miyim?
  • Galaxy S3'ü merak edenlere... (kullanım kılavuzu/İngilizce)

http://www.chip.com.tr/konu/galaxy-s3-u-merak-edenlere_33739.html
  • selam,
    ben geçtiğimiz perşembe günü note dan s3 e geçtim. söylediğin endişeleri ben de taşıyordum. ilk 4 günlük tecrübelerime dayanarak 4,8" ekran gayet yeterli. 5,3" in işini görüyor. alet daha stabil ve kullanıcı dostu. s pen zaten hiç kullanmıyordum, dolayısıyla eksikliğini hissetmedim. bence değiştirebilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eamercan

selam,
    ben geçtiğimiz perşembe günü note dan s3 e geçtim. söylediğin endişeleri ben de taşıyordum. ilk 4 günlük tecrübelerime dayanarak 4,8" ekran gayet yeterli. 5,3" in işini görüyor. alet daha stabil ve kullanıcı dostu. s pen zaten hiç kullanmıyordum, dolayısıyla eksikliğini hissetmedim. bence değiştirebilirsin.

Çıkmayan telefonu nasıl aldın?
  • işim dolayısıyla geliyor telefonlar çıkmadan önce.
  • quote:

işim dolayısıyla geliyor telefonlar çıkmadan önce.

Hayırlı olsun güle güle kullan.
    Arka yüzdeki plastik kalitesi nasıl birde şarjı 1 günü çıkarabiliyormu?
  • arka yüzün malzeme kaitesinde bir sıkıntı yok. kapağı çıkarınca çok ince duruyor sadece. ama kapak kapalıyken gayet kaliteli bir duruşu var. aletin genel oalrak işçiliği çok iyi.
    şarjı 1 günün geçirtiyor. brightness 80% de ve tüm gün bluetooth kulaklığa bağlıyken bile sorun yaşamadım. sabah 7:30 gibi şarjdan çıkardım şu anda %85 de. %90 a kadar çok çabuk düşüyor sonra yavaşlıyor düşmesi. note u çok seviyordum, sonra 10 gün kadar one x kullandım o da çok iyi bir alet ama note a geri döndüm. ancak s3 ten geri dönmeyi düşünmüyorum.

bu arada samsung da çalışmıyorum.. cihazı övüyorum zannedilmesin. :)
  • quote:

selam,

Not alma kolaylığı nasıl? Aktif olarak kullandığım programların başında s-pen geliyor ve tabletten vazgeçme ve note u başlıca sevme nedenimdir s-pen.
  • ben s pen e çok alışamamıştım. dolayısıyla eksikliğini hissetmedim ama alışmış birisi için onun yerini tutacak bir durum yok s3 te. cihaz piyasaya çıkınca kendiniz denemniz lazım.
  • quote:

ben s pen e çok alışamamıştım. dolayısıyla eksikliğini hissetmedim ama alışmış birisi için onun yerini tutacak bir durum yok s3 te. cihaz piyasaya çıkınca kendiniz denemniz lazım.

ne iş yapıyorsunuz
  • telekom sektöründeyim. :)
  • quote:

telekom sektöründeyim. :)

Sizden bir inceleme gelir artık
    Bizi merakta bırakmayın.
  • pil olayı için açıklama yapılmıştı bir kaç saat konuşma + biraz video + biraz internet ile 43 saat gidiyor gibi sanırım sizin kullanımınız ile bu yalanlandı gibi oldu anca 1 gün diyorsunuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: alperen_69

pil olayı için açıklama yapılmıştı bir kaç saat konuşma + biraz video + biraz internet ile 43 saat gidiyor gibi sanırım sizin kullanımınız ile bu yalanlandı gibi oldu anca 1 gün diyorsunuz

Bu tip telefonlarda dolu dolu 1 gün gidiyorsa bence başarılıdır.
    Akşamdan akşama şarja takmak mecburiyet bence.
  • çok kurcalayınca doğruki bunları kurcalamadanda durulmuyor ki ,telefon konusunda bu dokunmatiklere mesafeliydim ama şu sg3 üçok beğendim
  • ancak 1 gün demedim. gün içerisinde pil sıkıntısı hiç yaşamıyorum dedim. bt kullanıyor olmama rağmen ve telefon yeni olduğu için devamlı kurcalıyor olmama rağmen rahat rahat yetiyor. 43 saat biraz abartı olmasına rağmen normal kullanımda olmayacak bir şey değil. ama aşağıda da bir arkadaşın da dediği gibi akıllı telefonalrda dolu dolu bir günü geçirtsin yeterli.
  • 
Sayfa: önceki 8687888990
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.