Şimdi Ara

Samsung'un amiral gemisi Galaxy S III resmi olarak tanıtıldı (82. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.950
Cevap
6
Favori
154.659
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8081828384
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: legolas4121

quote:

Orijinalden alıntı: engurlu
    quote:

Orijinalden alıntı: CooL_ROMEO
    quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: This is it arkadaşlar ekran PENTILE SUPER AMOLED olarak geçiyor. ekranın pentile olduğu doğru mu ? kaynak:http://pentileblog.com/
    pentile olsa ne olur ki ?? Galaxy note daha buyuk ekran 5.3 inç ve pentile olmasına ragmen iphone un meshur retinasına duman attırıyor..bizzat tarafımdan test edilmiştir Yeni pentile dizilimi sayesinde galaxy s teki durum söz konusu değil artık..
    pentile ekran benim bildiğime göre 720i gibi bişey yani yalancı ekran pixeller daha az yada kalitesiz o yüzden daha iyi olması imkansız hele hele 320 ppi üstü bi cihaza karşı
    Git bi teknoloji markete imkanlimi imkansizmi gozunle gor o zaman Ayrica yurtdisi forumlarinda yazilanlara gore s3 un ekraninin muthis oldugu soyleniyor..Eger kaynaga rast gelirsem link atarim..
    galaxy note kullandım , hatta akrabama 4s yerine galaxy note aldırdım. Pentile ekranın berbat olduğunu kabul etmeniz lazım evet daha az pixel kullandığı için performanslı ve tasarruflu ama görüntü kalitesinde aradaki boşlukları saymak pek hoş olmayacaktır 720i sanırsam . Maalesef! s3 den umutluydum Linki inceleyiniz:http://forum.donanimhaber.com/m_55467698/tm.htm
    Bi kere galaxy note daki pentile rezil diyerek galaxy note kullandigina olan inancimi fazlasiyla yitirdin .. Kardes galaxy note un cozunurlugu yuksek oldugu icin aradaki farki anlayabilmen icin mikroskop kivaminda bi goze sahip olman lazim 3 tane cihazi iphone4,s2 ve note u saatlerce yanyana inceledim..tartismasiz en iyisi NOTE..Aslinda s2 ve note cok yakin birbirine ama s2 nin ekrani fazla mavimsi idi galaxy note da bu sorunun da ustesinden gelmisler... Bu arada s3 te ki ekran hakkinda soyle bi aciklama yapilmis Super AMOLED Plus’taki 12 altpikselli RGBG dizilimi ile PenTile dizilimi aynı ekranda kullanılıyor. Bu sayede hem enerji tasarrufu sağlanıyor, hem ekran kalitesi gerçek HD seviyesinde oluyor hem de insan gözünün en çok duyarlı olduğu yeşil renk arttırılarak tüketiciye daha iyi bir tecrübe yaşatılıyor
    Neyse tartışmaların cevabı zaten biliniyor tüm dünyada pentile ekran nasıl sonuç veriyoru görüyoruz note u mediamarktda kullandım + akrabama aldırttım 4s lede iyi bi karşılaştırma yaptım maalesef sınıfta kalıyor s2 de super amoled + vardi note da super amoled hd yani s2 deki ekran daha iyi neden ? çünkü pentile değil ayrica note 5 inc dolayisiyla ppi degeri epegi dusuyor .
    galaxy s2 480x800 4.3 --- 216 ppi galaxy note 1280x800 5.3 --- 284 ppi Tum dunyada pentile nasil sonuc verecekmis su andaki en iyi ekran teknolojisi super amoled daha otesi varmi ??
    abi yapma birak herkez pentileyi kötü bilsin yine talep patlamasi yasattiracan fiyatlar artiyor biz bi alalim sonra tez yazariz

Hem rbgb hem pentile var adam hem tasarruf hemde kalite sunmaya çalışmışlar gayette iyi düşünmüşler kanımca :)

• Yabancı sitede bir kişinin raporuna göre Samsung Galaxy S3 ün S2 ye göre an itibari ile 38 Geliştirilmiş olan özelliği listelemiş.. Sayı ileride artabilir..7 Mayıs 2012

Donanım
    1)0 Deklanşör Gecikmesi
    2)64GB microSD exFAT Destek
    3)Apt-X Codec Desteği ( Geliştirilmiş kayıpsız Bluetooth ses)
    4)Özel mikrofonuyla Aktif gürültü iptali
    5)Ses Kalitesi Geliştirilmiş (Wolfson DAC)
    6)Arka Aydınlatmalı Sensör (gelişmiş kamera kalitesi)
    7)Pil ömrü Geliştirilmiş (2100 mAh, bu telefon hemen her şeyde daha az güç kullanır )
    8)Barometre sensörü
    9)A2DP destekli Bluetooth v4.0 , EDR
    10)Büyük Ekran (Daha iyi web tarayıcı, daha büyük bir ekran ile gelişmiş multimedya deneyimi)
    11)Burst Shots - Seri Çekim (20 fotoğrafa kadar)
    12)C Kalem desteği
    13)Göz izleme teknolojisi (Smart Stay- Web Sayfasında gezinirken, gözünüzü ekrandan çekerseniz gösterim sonlanır)
    14)Daha hızlı Mali-400 GPU
    15)Ön Kamera HD video
    16)GLONASS desteği (GPS tek başına daha doğru)
    17)Gorilla Glass 2
    18)HD ekran
    19)Dahili Depolama Geliştirilmiş 64GB
    20)LED göstergesi
    21)Güçlendirilmiş Hoparlörler (2x 2W Hoparlör)
    22)NFC destekli (S-Beam - 300 Mbps'e kadar dosya aktarımı yapabilirsiniz )
    23)S Pebble support - ( Bu spor salonu ıvır zıvır için çok kullanışlı olacaktır )
    24)Quad Core-Exynos 4212 Quad (Deneyler şimdiye kadarki en hızlı Chipset olduğunu gösteriyor ve daha az güç kullanıyor)
    25)RGB sensörü
    26)İnceltilmiş Arka Kısım (artık çıkıntı yok)
    27)Thinner Bezel
    28)Video Kalitesi Geliştirilmiş ( 17 Mbps hızında Yüksek Profil kayıtı )
    29)Kablosuz Şarj Desteği
    30)Wi-Fi Geliştirilmiş (Broadcom BCM4334)

Yazılım
    31)50GB Dropbox (ücretsiz on-line depolama)
    32)AllShare cast - ( Ekran görüntüsünü Kablosuz olarak Tv üzerinde görmenize imkan sağlar - Bir aparata ihtiyaç vardır )
    33)Direct call - ( Ara düğmesine gerek kalmadan aramayı sağlar )
    34)Geliştirilmiş Sosyal Ağ entegrasyon
    35)Geliştirilmiş Sesli Komutlar ( Herhangi bir düğmeye basmaya gerek kalmadan sesli komutlar işi görmeye yarar [sürüş sırasında çok faydalı olacaktır], (Yabancı aksanında önemli olan "Wood Chuck" testini kolayca geçer.http://www.youtube.com/watch?v=61I97JKORDE )
    36)Pop-up Play (Bir video izlerken çoklu görevler yapılabilir)
    37)Smart Alert - Akıllı Uyarı ( Cevapsız Çağrı veya mesajınızı görmek için Telefonu açıp,ekrana bakmanıza gerek kalmaz, Elinize aldığınızda size bildirmek için otomatik olarak titreşir )
    38)Eşzamanlı HD video ve fotoğraf kaydı

Kendi Çevirimdir, çeviri hatası olabilir..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AnGets -- 8 Mayıs 2012; 4:21:22 >

• quote:

Orijinalden alıntı: [_HadeS_]

quote:

Orijinalden alıntı: afrikadakisolaryumcu

quote:

Orijinalden alıntı: mrs303

Nedir bu 1800-2500 TL fiyat aralığı ve beklenti anlayamadım. Ne alıyoruz 102 ekran full HD TV mi? Piyasada mevcut hiç bir Telefon bence 1.000 TL nin üzerinde olmamalı ve olmaz da, tabi bizler gibi varımızı yoğumuzu bu tip bir alete yatırmadığımız sürece ve talep etmediğimiz sürece. Laptop, Kamera, TV, v.s. ürünlerde kullanılan teknoloji daha mı az ki bir telefon asgari ücretin 3 katı fiyat ile satılıyor. Hadi ABD ve Avrupada insanlar asgari ücretin 1/4 fiyatına alabiliyorlar, ya bizim gibi 3. Dünya ülkelerine ne demeli. Yazık beyler, paralarımıza yazık. Bu tip bir ürüne hiç talep etmezsek görün bak nasıl iniyor 1.000 TL nin altına. Böyleyken bile firmalar %300 kar ediyorlar emin olunuz. 1800-2100 TL fiyat eder diyen arkadaşlara şaşırıyorum, demek ki parayı çok kolay kazanıyorlar, yada baba parası yiyorlar.

okuduğum yorumlar arasında en hoşuma gideni

aynı şeyi bende diyorum ama hiç kimse dinlemiyor maalesef illa çıkar çıkmaz alcak bizim milletimiz. en güzel örnek evo 3d 1900 liradan çıktı talep görmeyince 1100 liraya kadar düştü. talep görmezse diğer telefonlardada olucağı bu bakşa bişey değil

şeytanın avukatı olabilir miyim?

iş hayatında hayatımı kolaylaştıracak herşey benim için çok önemli... iphone meşhur kısıtlamaları yüzünden bana uymadı. onu elden çıkardım. Android o dönemde çok yeni idi ve bende wave2 aldım. ancak programlar konusundaki daraltmaları beni ciddi şekilde daralltı. bende bir müddet nokia e52 ye devam etmeyi denedim ancak kullanım pratikliği nedeniyle dokunmatiğe dönmek zorunda kaldım. s2 alma niyetinde iken Nexus u gördüm, aldım ve çok memnunum. Şimdi... sürekli araç kullanırken o telefonların en basit gördüğünüz telefonu kulağa götürerek mesaj cevaplama, hızlanan sistem, 2100mah batarya benim için çok gerekli ve ben hayatımı kolaylaştıracak şeylere para harcıyorum. müsrif değilim, baba parası yemiyorum, parayı gözümden terler akıta akıta kazanıyorum.

Netice olarak... "1000 lira etmez", "neden hemen alıyorsunuz" dediğiniz teknoloji yeri geldiğinde hayatımı bile kurtarabiliyor. Bende süper arabalara binmek istiyorum, villada yaşamak istiyorum ama benim için uygun olacağı zamanı beklemek zorundayım. çalışıp o bedelleri edinmem gerekiyor. bir evin, villanın maliyeti satış fiyatının 1/3'ü kadar... hadi beklemeye başlayın... ne kadar beklersiniz alacağınız evin ucuzlamasını? ya kiraya para akıtmaya devam yada istenen bedeli verip ihtiyacınızı karşılayacaksınız. paramı ihtiyacıma istediğim gibi harcadım diye suçlu muyum? ben istek ve ihtiyaçlarıma daha kolay ulaşabilmek için köpek gibi çalıştım yıllarca. bana bu telefonu kim, nasıl çok görebilir?

vesselam?

• quote:

Orijinalden alıntı: muhamnet

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: afrikadakisolaryumcu

quote:

Orijinalden alıntı: mrs303

Nedir bu 1800-2500 TL fiyat aralığı ve beklenti anlayamadım. Ne alıyoruz 102 ekran full HD TV mi? Piyasada mevcut hiç bir Telefon bence 1.000 TL nin üzerinde olmamalı ve olmaz da, tabi bizler gibi varımızı yoğumuzu bu tip bir alete yatırmadığımız sürece ve talep etmediğimiz sürece. Laptop, Kamera, TV, v.s. ürünlerde kullanılan teknoloji daha mı az ki bir telefon asgari ücretin 3 katı fiyat ile satılıyor. Hadi ABD ve Avrupada insanlar asgari ücretin 1/4 fiyatına alabiliyorlar, ya bizim gibi 3. Dünya ülkelerine ne demeli. Yazık beyler, paralarımıza yazık. Bu tip bir ürüne hiç talep etmezsek görün bak nasıl iniyor 1.000 TL nin altına. Böyleyken bile firmalar %300 kar ediyorlar emin olunuz. 1800-2100 TL fiyat eder diyen arkadaşlara şaşırıyorum, demek ki parayı çok kolay kazanıyorlar, yada baba parası yiyorlar.

okuduğum yorumlar arasında en hoşuma gideni

aynı şeyi bende diyorum ama hiç kimse dinlemiyor maalesef illa çıkar çıkmaz alcak bizim milletimiz. en güzel örnek evo 3d 1900 liradan çıktı talep görmeyince 1100 liraya kadar düştü. talep görmezse diğer telefonlardada olucağı bu bakşa bişey değil

şeytanın avukatı olabilir miyim?

iş hayatında hayatımı kolaylaştıracak herşey benim için çok önemli... iphone meşhur kısıtlamaları yüzünden bana uymadı. onu elden çıkardım. Android o dönemde çok yeni idi ve bende wave2 aldım. ancak programlar konusundaki daraltmaları beni ciddi şekilde daralltı. bende bir müddet nokia e52 ye devam etmeyi denedim ancak kullanım pratikliği nedeniyle dokunmatiğe dönmek zorunda kaldım. s2 alma niyetinde iken Nexus u gördüm, aldım ve çok memnunum. Şimdi... sürekli araç kullanırken o telefonların en basit gördüğünüz telefonu kulağa götürerek mesaj cevaplama, hızlanan sistem, 2100mah batarya benim için çok gerekli ve ben hayatımı kolaylaştıracak şeylere para harcıyorum. müsrif değilim, baba parası yemiyorum, parayı gözümden terler akıta akıta kazanıyorum.

Netice olarak... "1000 lira etmez", "neden hemen alıyorsunuz" dediğiniz teknoloji yeri geldiğinde hayatımı bile kurtarabiliyor. Bende süper arabalara binmek istiyorum, villada yaşamak istiyorum ama benim için uygun olacağı zamanı beklemek zorundayım. çalışıp o bedelleri edinmem gerekiyor. bir evin, villanın maliyeti satış fiyatının 1/3'ü kadar... hadi beklemeye başlayın... ne kadar beklersiniz alacağınız evin ucuzlamasını? ya kiraya para akıtmaya devam yada istenen bedeli verip ihtiyacınızı karşılayacaksınız. paramı ihtiyacıma istediğim gibi harcadım diye suçlu muyum? ben istek ve ihtiyaçlarıma daha kolay ulaşabilmek için köpek gibi çalıştım yıllarca. bana bu telefonu kim, nasıl çok görebilir?

vesselam?

ihtiyacın ve durumun varsa alırsın zaten benim lafım ihtiyacı olmadığı halde iki üç maaşını direk bu telefona yatıranlara.mesela ben öğrenciyim telefonda fazla oyun filanda oynamadığım ve söylediğin özelliklerede ihtiyacım olmadığından orta sınıf bir android cihaz nettir maildir işimi görüyor. ama görüyorum liseli gençleri filan sırf mesaj facebook için iphone ilk çıktğında direk 2500 lira verip alıyorlar.4si ben 2700 liraya alan tanıyorum ya elinde 4 varken şaka gibi.iki hafta sonra telefon 2200 lira olmustu benim bahsettiğim bu.

• quote:

Orijinalden alıntı: AnGets

Yabancı sitede bir kişinin raporuna göre Samsung Galaxy S3 ün S2 ye göre an itibari ile 38 Geliştirilmiş olan özelliği listelemiş.. Sayı ilerde artabilir..7 Mayıs 2012

Donanım
    1)0 Deklanşör Gecikmesi
    7)Pil ömrü (2100 mAh, bu telefon hemen her şeyde daha az güç kullanır ) Geliştirilmiş
    8)Barometre sensörü
    10)Büyük Ekran (Daha iyi web tarayıcı, daha büyük bir ekran ile gelişmiş multimedya deneyimi)
    12)C Kalem desteği
    13)Göz izleme teknolojisi (Smart Stay- Web Sayfasında gezinirken, gözünüzü ekrandan çekerseniz gösterim sonlanır)
    15)Ön Kamera HD video
    17)Gorilla Glass 2
    18)HD ekran
    20)LED göstergesi
    23)S Pebble support - ( Bu spor salonu ıvır zıvır için çok kullanışlı olacaktır )
    24)Quad Core-Exynos 4212 Quad (Deneyler şimdiye kadarki en hızlı Chipset olduğunu gösteriyor ve daha az güç kullanıyor)
    25)RGB sensörü
    27)Thinner Bezel
    29)Kablosuz Şarj Desteği

Yazılım
    32)AllShare cast - ( Ekran görüntüsünü Kablosuz olarak Tv üzerinde görmenize imkan sağlar - Bir aparata ihtiyaç vardır ) (gerekmez bir daha "ara" düğmesine) basın
    35)Geliştirilmiş Sesli Komutlar ( Herhangi bir düğmeye basmaya gerek kalmadan sesli komutlar işi görmeye yarar [sürüş sırasında çok faydalı olacaktır], (Yabancı aksanında önemli olan "Wood Chuck" testini kolayca geçer.http://www.youtube.com/watch?v=61I97JKORDE )
    37)Smart Alert - Akıllı Uyarı ( Cevapsız Çağrı veya mesajınızı görmek için Telefonu açıp,ekrana bakmanıza gerek kalmaz, Elinize aldığınızda size bildirmek için otomatik olarak titreşir )

ekranın o kadar büyümesi herkes için gelişme değil bence ama

• quote:

Geçen senelerde ayılıp-bayınılan iphone 4 tasarımıda ilk çıktığında yerden yere vurulmuştu..Bu ne ya 3GS modelinden sonra resmen tuğla bu telefon falan denmişti..

İyi de İphone 4-4s harbiden tuğla gibi ki. Tasarım namına bir şey yok onunla karşılaştırma bile. S3 tasarımı daha güzel olabilirdi bence, dediğin gibi özellikle arka kapak kötü olmuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0RK -- 8 Mayıs 2012; 1:08:12 >
  • yabancı teknoloji sitelerinin,dergilerinin yüzlerce videoları nette dolanırken güzel ülkemde bir tane editör yada site sorumlusu veya gazeteci ya da her kimse bu tanıtıma katılıp bir ön gösterim videosu çekip ilk izlenimlerini bize aktaramadı. ondan sonra da biz işimizi çok iyi yapıyoruz diye atıp dururlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erci501 -- 8 Mayıs 2012; 1:09:54 >
  • Mantik olarak haklisin. Ancak demokrasi iste boyle birsey... Ayrica suurlu genclerin hala var oldugunu gormek guzel...
  • Bende Heyecan ile Bekliyorum..... 3GS'ten Sonra Apple Bitti S1'in Çıkışı İle Onlarda Farkında....
    S1 Harika Bir Telefondu.... Sonra S2.... Son Nokta Derken Kendi Kedime.... Note Çıktı... Dedim Aklımdaki Telefon.... Hastayım Şu Anda Note'a.... Kullanıyorum Böyle Bir Deneyim Olamaz Derken..... S3 Çıktı..... Lütfen Telefona Çamur Atmayalım.... Ben Bayiyim Erzurum'da.... İnanın Resimde Yada Videolarda Gözüktüğü Gibi Olmuyor Elinize Alınca Fikriniz Değişiyor... Tamami İle..... Bakın Note'tan Sonra HTC One X'e Geçicektim.... Ama İyikide Geçmemişim..... HTC'yi Severim... Ama Yok....
  • quote:

Orijinalden alıntı: serhat_ps3

Ben önümüzdeki senenin telefon standartlarının şu şekilde olacağını düşünüyorum. - 6 çekirdekli 2.5 mhz cpu - 4 çekirdekli Gpu - 2GB RAM 666 mhz - 3D 720p HD çözünürlüklü ekran süper amoled plus ekran - Android 5 işletim sistemi - 12MP çift LED Flaşlı kamera - 4300mAh Standart Lityum İyon pil - opsiyonlu glas free 3D ekran - Kablosuz şarj ve veri aktarımı - HDMİ ve optik out - Dokunmadan el hareketleri ile telefon ne yapmak istediğimizi anlayacak, önde bulunan iki adet kamera el hareketlerimizi simule ederk yapacak bunu Yazılımsal anlamda: -Sesli komut tuşlar kadar çok kullnılacak bir yapıya gelecek. -ekran çözünürlüğü artacağı için ekranda yer bolluğunun getirdiğicesaret ile çalışan proğramları anlık gösterilecek bir sistem tepsisi yapılacak -güçlü cpu nun verdiği destek ile eski Pc ve konsol oyunları emülasyon yolu ile oynanacak, gayri resmi olsada. 2013 yılı içerisinde bu mesajımı hatırlayın

aynen katılıyorum ve birde iphone 5 farklı özelliklerle çıkarsa bu zaman daha da yakın olabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: thehspeed

Bende Heyecan ile Bekliyorum..... 3GS'ten Sonra Apple Bitti S1'in Çıkışı İle Onlarda Farkında....
    S1 Harika Bir Telefondu.... Sonra S2.... Son Nokta Derken Kendi Kedime.... Note Çıktı... Dedim Aklımdaki Telefon.... Hastayım Şu Anda Note'a.... Kullanıyorum Böyle Bir Deneyim Olamaz Derken..... S3 Çıktı..... Lütfen Telefona Çamur Atmayalım.... Ben Bayiyim Erzurum'da.... İnanın Resimde Yada Videolarda Gözüktüğü Gibi Olmuyor Elinize Alınca Fikriniz Değişiyor... Tamami İle..... Bakın Note'tan Sonra HTC One X'e Geçicektim.... Ama İyikide Geçmemişim..... HTC'yi Severim... Ama Yok....
    Bayisiniz ama daha piyasa çıkmayan bir telefonu nasıl elinizde tuttunuz ? Telefon ilk olarak avrupada satışa sunlucak ve bu zamanda mayısın sonu .

• quote:

quote:

Yabancı sitede bir kişinin raporuna göre Samsung Galaxy S3 ün S2 ye göre an itibari ile 38 Geliştirilmiş olan özelliği listelemiş.. Sayı ilerde artabilir..7 Mayıs 2012

Donanım
    1)0 Deklanşör Gecikmesi
    7)Pil ömrü (2100 mAh, bu telefon hemen her şeyde daha az güç kullanır ) Geliştirilmiş
    8)Barometre sensörü
    12)C Kalem desteği
    15)Ön Kamera HD video
    17)Gorilla Glass 2
    18)HD ekran
    20)LED göstergesi
    25)RGB sensörü
    27)Thinner Bezel
    29)Kablosuz Şarj Desteği

Yazılım
    32)AllShare cast - ( Ekran görüntüsünü Kablosuz olarak Tv üzerinde görmenize imkan sağlar - Bir aparata ihtiyaç vardır ) (gerekmez bir daha "ara" düğmesine) basın

ekranın o kadar büyümesi herkes için gelişme değil bence ama

stereo hoparlör s2 de veya note da yoktu sanırsam?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Loney -- 8 Mayıs 2012; 10:05:12 >

• Videoya baktımda telefon baya hızlı
  • quote:

Bende Heyecan ile Bekliyorum..... 3GS'ten Sonra Apple Bitti S1'in Çıkışı İle Onlarda Farkında....

Bir insan ancak bu kadar fanatiklik yapabilir, tebrikler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Telefon satışa çıksın tepki verenlerin %80 i belki daha fazlası S3 e gececek
  • quote:

Orijinalden alıntı: BorgaXxX

quote:

Bayisiniz ama daha piyasa çıkmayan bir telefonu nasıl elinizde tuttunuz ? Telefon ilk olarak avrupada satışa sunlucak ve bu zamanda mayısın sonu .

Elimde Tuttummu Dedim Arkadaşlar.....

Hep Öyle Oldu Diyorum.... Bu Tecrübeyide Herhalde Benim Gibi Sürekli Telefon Satışı Yapan Biri Söyleyebilir........

Bir İkincisi Fanatik Değilim..... Banane Hangisi Benim Hoşuma Giderse Onu Kullanırım.... 2G-3G-3GS Kullanan birisi olarak konuşutum.....

• quote:

Orijinalden alıntı: BorgaXxX

quote:

Arkadaşın anlatmak istediğini anlamamışsın sanırım..Sadece s3 için konuşmamış genelleme yapmış o cümlesinde..Dün de aynı durumu başka bir konuda ben belirtmiştim..
    Galaxy s ve s2 de fotolarda kalas gibi duruyor ama cihazlari elime aldığımda " vay be adamlar müthiş yapmış " diyorum..

Fotoğrafta nasıl göründüğü hiç önemli değil ,eldeki duruşu görüntüsü bambaşka oluyor genellikle..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Telefon çok hızlı . Adam hayvan gibi kullanıyor birde. N79'a da ben böyle davranıyorum. Bir fark göremedim.
  • İlk gödügümde s3 dedim bune ya ama sanki şimdi izliyorum video lar gözüm mü alıştıne güzel gelmeye başladı.
  • 
Sayfa: önceki 8081828384
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.