- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ Twitter DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
Samsung'un amiral gemisi Galaxy S III resmi olarak tanıtıldı
1961 Cevap147461 Görüntüleme8 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: <<     23 [25] 27 28 29 30 31 32      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

895 Mesaj
6 Mayıs 2012; 15:09:20 

bence iphone 5 çıkmadan alınmamalı bu telefon. aceleniz yoksa iphone5i bekleyin. ekran gerçekten çok büyük bir telefon için. keşke 4.3 standardından gitselerdi.

iphone 4.3 inç ve bu donanımlarda cıkarsa ortalıgın tozunu attırır. ppi degeri hala düşük s3 ün. apple ppi'a cok önem veriyor. ipad3 ün hayvani çözünürlüğünden sonra iphone 5 içinde umutlanıyor insan. ip4 teki ppi degerini koruyup 4.3 ince cıkarsa alır yürür iphone.

1722 Mesaj
6 Mayıs 2012; 15:24:41 

Orijinalden alıntı: Chandler Bing

quote:

onlarca miui sürümü var. hangisini kullandığımı hatırlamıyorum ama en stabillerden birisiydi ve kullandığım diğer hiç bir romdan bu kadar verim almadım. o yüzden bir iki tane miui sürümüne bakıp ay çok kötü dememek lazım. iphone'um olmadı ama ipod'um var. hem de 3gs'e denk olan 3. nesil. 4 falan da değil. bir de zaten iphone her yerde bulunabilir bir cihaz artık. arkadaşlarımın çoğunda iphone var, deneyimlememek imkansız. kutu olayını tipi kriter olarak bile almadığınız için söyledim. önemli olan donanımsa kutu gibi bir şey çıkarsa alırsınız dedim. s2 evet donanım olarak güçlü fakat s2 de yeri gelince kasıyor nexus da. hiç kasmayan rom var mı? zamanla şişmeyen rom var mı? varsa var diyin de stabil olduğuna inanayım bu sistemin. android ayrıca stabil olsa bu denli yüksek donanım istemez, istediği gibi bu donanımlarda kasmazdı. ama durum bu değil. android'in zaten ios kadar stabil olma şansı yok. ios her yıl tek donanıma göre yapılır, ona odaklanılır. android'in odaklandığı donanım yok. nexuslara odaklanıyor bir nebze ki başarılı, gayet stabil ama ios kadar değil. yapacak bir şey yok. nexus için en stabil rom aokp'dir, araştırabilirsiniz. ben de onu kullanıyorum. şu anda milestone 5 yüklü. bir de franco kernel milestone 3 var. 1.4 ghz'de çalışıyor işlemci, ama fanatiklik yapamıyorum, ios yine yeniden daha stabil. bir de androidli telefon kullanmama rağmen hala özgür değilmişim. ne demek bu? ne yapmamı bekliyorsun? hayatımı telefona mı adayayım? ne yapıcam telefonla?

Valla birkaç dakikalığına yada saatliğine iphone kullanıpda tecrübe etmek nasıl bir mantıkdır onuda anlayabilmiş değilim?
Olay bulunabilirlikde değil ,biz bulunmaz hint kumaşındanmı bahsediyoruz?
Miui romlarda çok seçenek olsada performansda sıkıntı yaratıyor o yüzden çok tercih edilmiyor ülkemizde,birde dil sorunu var çoğunda..
Galaxy olsun nexsus olsun kullanım kolaylığında bence iosdan öndedir,siz o arkadaşınızla iphone telefonunu 1 hafta takas edin görün ne demek istediğimi.Öyle 1-2 saatlik göreceli kullanımlarla tecrübe edemessiniz..Kasmayan rom varmı diyorsunuz,benimki kasmıyor desem inanacakmısınız?kullandığınız uygulamalarla alakalıdır o kasma dediğiniz şey,rom sadece stabiliteyi etkiler.Siz arka arkaya 10 uygulama açın arkaplanda her türlü kasar ,bunu windows açılış programları gibi düşünün,tutunki android sistemi linux tabanlı bir sistem,başlangıçdaki gereksiz uygulamları kapatıp denemeniz gerekir,o zaman görürsünüzki telefon daha hızlı ve stabil çalışır.
Androidin odaklandığı sistem daha düne kadar yokdu ama gelecek yıl her cihaz için aynı sistem mantığını getirmeye çalışıyorlar,buda bir devrim sayılır.Yani tek bir android sistemi olacak ve her cihaza yüklenebilcek,bunların çalışmalarıda sürüyor.

Hayatını telefona adamanı filan istemiyorum tabi kimsede istemez ama paranın hakkını alamıyorsan ve istediklerini karşılamıyorsa anlamında söyledim
o zaman ne anlamı kaldı para harcamanın?Benim gördüğümde iphone 5 çıkınca sende ona geçeceksin,samsung sana göre telefon değil görüşündeyim bende..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DARTH_BLACK -- 6 Mayıs 2012; 15:26:50 >

Battle.net TAG: DBlackTR2558 (Diablo III - HearthStone - Starcraft 2) |dblacktr.wix.com/darthblack - Oyun İçi Görüntülerim,PC Resimlerim [SlideShow] ve Videolarım|

282 Mesaj
6 Mayıs 2012; 15:54:30 

Baştan söylim ki marka fanlığı yapmayı kesinlikle sevmem, hiçbiri babamın firması, şirketi değil.
Sgs2 kullanırken onu satıp 4s satın aldım.
Çok geçmeden sıkıldım iphone'nin kısıtlı yaşantısından.
Bu cihazı aylardır bekliyordum.
ilk gördüğümde biraz hayal kırıklığı yaşamadım desem yalan olur.
Ama özellik ve performans olarak şu an piyasadaki çoğu cihaza belki de hepsine fark atacağı kesin.
İlk resimlerini gördüğümde pek şık gelmedi, ama videolarda daha güzel göründü gözüme.
Kimileri büyük diyor ama tabiki bu kişisel tercihdir.
Ben mesela hem tablet hem telefon olarak kullanmak istiyorum.
Ama note biraz fazla büyük geliyodu açıkçası.
Tabiki incelemeler ve bu cihazı elime aldığımdaki vereceği his satın almamdaki belirleyici faktör olacak.
Hem bu sayede ekranı ve akıcılığı internet tarayıcı performasını deneyebilmiş olacağım.
Son olarak çok uçuk bir fiyat ile gelmez inşallah.

549 Mesaj
6 Mayıs 2012; 16:06:48 

Assolistler en son çıkar... I-Phone 5'i bekleyin

975 Mesaj
6 Mayıs 2012; 16:20:07 

quote:

Orijinalden alıntı: fenerist07

bence iphone 5 çıkmadan alınmamalı bu telefon. aceleniz yoksa iphone5i bekleyin. ekran gerçekten çok büyük bir telefon için. keşke 4.3 standardından gitselerdi.

iphone 4.3 inç ve bu donanımlarda cıkarsa ortalıgın tozunu attırır. ppi degeri hala düşük s3 ün. apple ppi'a cok önem veriyor. ipad3 ün hayvani çözünürlüğünden sonra iphone 5 içinde umutlanıyor insan. ip4 teki ppi degerini koruyup 4.3 ince cıkarsa alır yürür iphone.

biraz araştırmış olsaydın 300 ppi'dan sonrasının önemsiz olduğunu anların insan gözü daha fazlasını ayırt edemez.

6888 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
ÇaĞLaR..
6 Mayıs 2012; 16:21:49 

bazı özellikleri ve tasarımı beni hayal kırıklıgına ugrattı bu sefer olmadı samsung

SONY XPERIA Z

2557 Mesaj
6 Mayıs 2012; 16:25:46 

Samsung neden Cortex A-15 üzerine çift çekirdekli bir exynos yapmadı ki. Çekirdek Allah çekirdek peh

2265 Mesaj
6 Mayıs 2012; 16:30:38 

quote:

Orijinalden alıntı: ali1000

samsun bu telefonla ancak havasını alır. s2 sahibiyim s2 buna on basar. bunlar çok yakında s3 ün yeni modelini çıkartır. aha buraya yazdım

Samsung zaten bunlari ongoremeyecek bir firma. Pazarlama departmanlar, argeleri sadece tutmayacak telefon imal etmek icin calisiyorlar... Nexus sahibiyim... tasarim, donanim ve yazilim gelistirmelwri hosuma gitti. Bu kismi zevk... ama en iyi donanimi uretti firma. Tanitim daki araclar bile benim bir suru ihtiyacim icin kolaylik sagliyor. Gereksiz kehanetler yerine "ben begenmedim ama dunyanin en iyi telefonu su anda bu" diyebilecek erdeme sahip olmak gerek...

İmzamız kural dışıdır! Tersimiz pistir, kafalarımız 12 Eylül'dür!!! ||

975 Mesaj
6 Mayıs 2012; 16:34:29 

quote:

Orijinalden alıntı: DARTH_BLACK

Seninde tonla para isteyip gözün kapalı iphone cu olduğun belli..lafım yok,benim en son kullandığım nokia n73me idi.Onuda 3 yıl kullandım sonra s1 den devam ettim.İyikide etmişim..Sonuçda her yıl telefon değiştiren biri değildim ama bu değişdi artık,ancak laptop yada tablet alacağıma bu tlefonu alırım.İşimi görüyor,hız önemli ama sizin hızdan kastınız ney çözemedim?Nette sürekli işiniz yoksa zaten bu telefonlarlada işiniz yok demekdir.Ben bu tarz telefonları zaten 1200 tl üstüde almıyorum
Sabırlı insanım,6 ay sonra alıyorum yeni çıkan modeli.S1 telefonumu evkurdan 1900 taksitle almışdım,elbette hepsini ödemedim,sene başında bir arkadaşıma 700 tlye sattım,o zamaan dek 1200 vermişdim telefona ve aldığım dönemde piyasa fiyatı 1500-1600 idi,malum evkur üstüne vadeyi çok koyar ama ben ödemedim,1200 tleye geldi s1 şimdi ise s2 aldım gene evkurdan 2100 tl ye ama o akdar para verecekde değilim tabi sene sonu 1200 civarına getirip 900-1000 civarı elden çıkarırım,alıcımda var zaten
Sonuç itibari ile teknolojiyi ve piyasayı takip etmek önemli,ben telefonun her özelliğini kullanıyorum merak etme

Ayrıca stabilite konusunda bir şey tecrübe ettiğni düşünmüyorum iphone dışında,kalıplarından çıkmanı tavsiye ederim
galaxy s serilerinde kaç kez costom rom kullandın? kaç farklı android sistemi test ettin? sadece fabrikasyon sistemler ile kullanmış ise zaten bir noktaya kadar kullanırsın telefonu.
odin,3 dosya,pit vs terimlerini biliyormusun?biraz nette araştırma yap derim zira nexus dahil diğer tüm android sistemlerde galaxy s modelleri kadar costom rom yelpazesi geniş değil.

Kısaca aklını kullanan her şekilde verdiği paranın hakkını kullanır,tasarım mevzusuna takılanlar ise zaten galaxylere bulaşmasın gitsin 2500tlye iphone alsın,nede olsa o daha stabil telefon değilmi?

kusura bakma ama anlamadım 2100 liraya alıp nasıl hepsini ödemiyosun ?? ve neden 2100 liraya alıyosun onu hiç anlamış değilim

2265 Mesaj
6 Mayıs 2012; 16:36:35 

quote:

Orijinalden alıntı: Hasaza

Assolistler en son çıkar... I-Phone 5'i bekleyin

O ne ya? Bulent Ersoy mu bu? Ayrica en son cikan telefon s3. Ayfon 5 gecen yil haziran dan beri cikacakti. 4ss+g gibi ayni model cikarabildiler... seklini bile degistiremediler... kameraya gaz verip caktilar yine halkima... halkim da cakilmak icin bekliyormus...

İmzamız kural dışıdır! Tersimiz pistir, kafalarımız 12 Eylül'dür!!! ||

2619 Mesaj
6 Mayıs 2012; 16:43:55 

Çok güzel sade ve kibar bir tasarım. Açıkçası beğendim

Forumu bir daha girmemek üzere bırakmış bulunmaktayım.

1722 Mesaj
6 Mayıs 2012; 16:49:27 

quote:

Orijinalden alıntı: [_HadeS_]

kusura bakma ama anlamadım 2100 liraya alıp nasıl hepsini ödemiyosun ?? ve neden 2100 liraya alıyosun onu hiç anlamış değilim

İzah edelim;

Birincisi kredi kartı sahibi değilim dolayısı ile kampanyalı hiçbir ürünü alma imkanım yok onun için evkurdaki senet sepet sistemi işime geliyor..
İkincisi ise yılbaşında normal piyasa fiyatı 1600 tl olan s2 evkurda 24 ay vadeli 2100 tl ile satılıyordu,ben telefonu aldım ama sene sonu elden çıkaracağım,o döneme dekde telefona 1200-1300 gibi bir mebla ödemiş olacağım,telefonu elden çıkardığım zamanda geri kalan taksit meblasını satacağım arkadaşım karşılayacak bende elden çıkarttığım an s3 telefonunu geçiş yapacağım.Evkurun bir diğer güzelliği ise devam eden taksitli ürünlerinizin üstüne ek olarak bir ürün alabilmeniz bende bundan faydalanıyorum.Geçen yıl ocak ayında s1 almışdım bu ocak ayında elden çıkarttım 700 tl taksit kalmışdı,şimdi s2 kullanıyorum...bu şekilde yani

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DARTH_BLACK -- 6 Mayıs 2012; 16:50:26 >

Battle.net TAG: DBlackTR2558 (Diablo III - HearthStone - Starcraft 2) |dblacktr.wix.com/darthblack - Oyun İçi Görüntülerim,PC Resimlerim [SlideShow] ve Videolarım|

5610 Mesaj
6 Mayıs 2012; 16:54:50 

Tasarimi gercekten cok sade, ve modern cizgilere sahip s2 deki oyuncak gibi goruntu yok mavi rengiylede harika bir goruntu olusturmus, altan yandan birazcikta kucuk olaydi super olurduya neyse, yavas yavas ozelikleri ve donanim detaylari ortaya cikmaya basladi oldukca iyi bir tel geliyor gibi...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

2107 Mesaj
6 Mayıs 2012; 17:02:49 

Tasarım olarak bence çok iyi ve beyaz olan modeli cidden çok güzel ama mavi olan model biraz kaba durmuş ufak ve güzel hatlarla güzelleştirilebilirdi bence telefon ama donanım konusunda aşmış olduğu su götürmez bir gerçek

Yıldız Teknik Üniversitesi
2012 Girişliler

811 Mesaj
6 Mayıs 2012; 17:14:59 

quote:

Orijinalden alıntı: DARTH_BLACK

Seninde tonla para isteyip gözün kapalı iphone cu olduğun belli..lafım yok,benim en son kullandığım nokia n73me idi.Onuda 3 yıl kullandım sonra s1 den devam ettim.İyikide etmişim..Sonuçda her yıl telefon değiştiren biri değildim ama bu değişdi artık,ancak laptop yada tablet alacağıma bu tlefonu alırım.İşimi görüyor,hız önemli ama sizin hızdan kastınız ney çözemedim?Nette sürekli işiniz yoksa zaten bu telefonlarlada işiniz yok demekdir.Ben bu tarz telefonları zaten 1200 tl üstüde almıyorum
Sabırlı insanım,6 ay sonra alıyorum yeni çıkan modeli.S1 telefonumu evkurdan 1900 taksitle almışdım,elbette hepsini ödemedim,sene başında bir arkadaşıma 700 tlye sattım,o zamaan dek 1200 vermişdim telefona ve aldığım dönemde piyasa fiyatı 1500-1600 idi,malum evkur üstüne vadeyi çok koyar ama ben ödemedim,1200 tleye geldi s1 şimdi ise s2 aldım gene evkurdan 2100 tl ye ama o akdar para verecekde değilim tabi sene sonu 1200 civarına getirip 900-1000 civarı elden çıkarırım,alıcımda var zaten
Sonuç itibari ile teknolojiyi ve piyasayı takip etmek önemli,ben telefonun her özelliğini kullanıyorum merak etme

Ayrıca stabilite konusunda bir şey tecrübe ettiğni düşünmüyorum iphone dışında,kalıplarından çıkmanı tavsiye ederim
galaxy s serilerinde kaç kez costom rom kullandın? kaç farklı android sistemi test ettin? sadece fabrikasyon sistemler ile kullanmış ise zaten bir noktaya kadar kullanırsın telefonu.
odin,3 dosya,pit vs terimlerini biliyormusun?biraz nette araştırma yap derim zira nexus dahil diğer tüm android sistemlerde galaxy s modelleri kadar costom rom yelpazesi geniş değil.

Kısaca aklını kullanan her şekilde verdiği paranın hakkını kullanır,tasarım mevzusuna takılanlar ise zaten galaxylere bulaşmasın gitsin 2500tlye iphone alsın,nede olsa o daha stabil telefon değilmi?

Gercekten cok karli isler yapmissin
Bende o zaman S2 yi 400TL ye Galaxy Note u bedavaya aldim.
Telefoncularda dedigin gibi 1200TL ye aldiklari telefonu 1500TL ye satinca 2700TL kar ediyor
Boyle bir bakis acisi omrumde gormedim

Corsair 1200 AX İncelemesi
Corsair Obsidian 800D Kullanici Incelemesi

34704 Mesaj
6 Mayıs 2012; 17:40:51 

buradan görüldüğü gibi forumda yeni trend samsung olmuş. iphone mu dersin nokia mı dersin htc mi dersin hayatında hiçbirini kullanmayan adamlar benchmarklara kanıp samsungu göklere çıkarıyor. nokia c7 ve samsung corby melez tasarımı + standart ics arayüzünden (sense 4ten bahsetmiyorum bile) daha kötü olan touchwiz ile telefonu alacaklar güle güle kullansın. biraz daha tarafsız yorum okumak isteyenlere de xda forumlarını tavsiye ederim. Yanlış bilgilerinizle insanları yanıltmayın

Not: En iyi rom desteği htcdedir samsungta değil.

34704 Mesaj
6 Mayıs 2012; 17:40:58 

Bazı ürünler vardır resmi hoşunuza gider, elinize alırsınız sevmezsiniz. Örneğin iphone 4. Bazı ürünler vardır resmi hoşunuza gitmez. Elinize alırsınız tutuşu kavrayışı harikadır, çok hoşunuza gider. Örneğin (muhtemelen) SGS3. :)

Tek kusuru led, objektif, haporlör 3'lüsü hoş dizayn olmamış...

34704 Mesaj
6 Mayıs 2012; 17:41:04 

berbat bi tasarım yüzde 70 hayal kırıklıgına ugradı benim gibi.

34704 Mesaj
6 Mayıs 2012; 17:41:04 

Böyle bir telefona yakismayacak bir tasarım olmuş aynı galaxy mıninin büyümüş halı gibi:/

34704 Mesaj
6 Mayıs 2012; 17:41:05 

samsung kenini iphone la yarısmaya sokmus tüketici tercihlerini önemsemiyo sadece iphone den daha iyi bi cihaz olsun diyolar. türkiye fiyatı 2200 tl sizce bu fiyatı hakediyomu? ben suan xperia s kullanıyorum fiyat 1500 tl. fiyatını hakediyo. yaz aylarında sony hayabusa diye bi tel cıkaracak Snapdragon S4 pro özelliklerini bi inceleyin derim.

1722 Mesaj
6 Mayıs 2012; 17:58:13 

quote:

Orijinalden alıntı: BiG_mAsTeR

Gercekten cok karli isler yapmissin
Bende o zaman S2 yi 400TL ye Galaxy Note u bedavaya aldim.
Telefoncularda dedigin gibi 1200TL ye aldiklari telefonu 1500TL ye satinca 2700TL kar ediyor
Boyle bir bakis acisi omrumde gormedim

Sonuç itibari ile ben cebimden çıkan paraya bakarım s1 telefonumu 1200 tl ye almış oldum,s2 telefonumuda o meblaya getirmiş olacağım
evet haklısın farklı bir bakıç açısı ama eldeki imkanlar bu şekilde bizde

1233 Mesaj
6 Mayıs 2012; 18:18:45 

S2 den sonra tasarım bakımından seviyeyi düşürmüşler

1249 Mesaj
6 Mayıs 2012; 18:19:55 

Bakıyorum insanlar cihazı eleştiriyor. Eleştirenler farklı ancak savunmaya çalışanlar hep aynı kişiler. Buradan bile çoğunluğun bu telefonu sevmediği sonucu çıkarılabilir. Bu yıl telefon alacak arkadaşlar iP5'i beklemeli diye düşünüyorum.

Akıllı İnsan Her Düşündüğünü Söylemez, Ama Her Söylediğini Düşünür.

2037 Mesaj
6 Mayıs 2012; 19:06:27 

Tasarım berbat.

916 Mesaj
6 Mayıs 2012; 19:20:31 

arkadaslar telefonun tipi önemli degil ne kadar güzel olursa olsun iphone 4s gibi icerigi dandik olunca ben 4s den sahsen sogudum

kamerasi ekrani guzel ama sarzi gitmiyor 5 saat anca oda kullanmadigimiz halde ve aplee herkezle sorun yasiyor flas facebook bütün

sosyal aglarda rahatca bir sey yapamiyoruz bunca sorun yasatan telefonun tipi guzel olsa ne olur ayrica s3 cok guzel tasarima sahip

fiyat pahali olmaz dicem ama türkiyede yasiyoruz

916 Mesaj
6 Mayıs 2012; 19:29:06 

quote:

Orijinalden alıntı: fenerist07

4.3 ekranla cikmasa bile iphone alirlar :D ya bana onca sorun yasatti 4s ama ne bilim iphone de cok güzel telefon flas sorununu cozse bir de facebook sorununu cozse sarz problemide olmasa iphone alabilirim ne yalan söyleyim :D

2535 Mesaj
6 Mayıs 2012; 19:29:45 

bazı arkadaşlar ıphone 5 i bekleyin vs... demişte , androide alışan birisi iphonu neyapsın farklı kulvarların cihazları ve bence birbirlerine alternatif değiller .... android demek özgürlük demek .... Iphone altından telefon çıkartsa ne olur ki?

SEMERKAND HD : Frekans : 11558 mhz - Pol : Dikey (v) - Fec : 2/3 - Senbolrate : 30000 mbs

2037 Mesaj
6 Mayıs 2012; 19:35:33 

quote:

Orijinalden alıntı: yusuftaner

bazı arkadaşlar ıphone 5 i bekleyin vs... demişte , androide alışan birisi iphonu neyapsın farklı kulvarların cihazları ve bence birbirlerine alternatif değiller .... android demek özgürlük demek .... Iphone altından telefon çıkartsa ne olur ki?

Yav he he.

903 Mesaj
6 Mayıs 2012; 19:46:04 

quote:

Orijinalden alıntı: DarkEnergy

Bakıyorum insanlar cihazı eleştiriyor. Eleştirenler farklı ancak savunmaya çalışanlar hep aynı kişiler. Buradan bile çoğunluğun bu telefonu sevmediği sonucu çıkarılabilir. Bu yıl telefon alacak arkadaşlar iP5'i beklemeli diye düşünüyorum.

Ok.

Nokia Lumia 820
Apple Macbook Unibody 13.3

7650 Mesaj
6 Mayıs 2012; 19:50:47 

HTC One X kadar hoş görünmese de yerin dibine sokulacak kadar kötü değil tasarım bence.

916 Mesaj
6 Mayıs 2012; 19:56:58 

quote:

Orijinalden alıntı: berkhınho

Yav he he.

:D :D :D bende arkadasa katiliyorum iphone kullanicisini kisitliyor

724 Mesaj
6 Mayıs 2012; 20:04:32 

quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

buradan görüldüğü gibi forumda yeni trend samsung olmuş. iphone mu dersin nokia mı dersin htc mi dersin hayatında hiçbirini kullanmayan adamlar benchmarklara kanıp samsungu göklere çıkarıyor. nokia c7 ve samsung corby melez tasarımı + standart ics arayüzünden (sense 4ten bahsetmiyorum bile) daha kötü olan touchwiz ile telefonu alacaklar güle güle kullansın. biraz daha tarafsız yorum okumak isteyenlere de xda forumlarını tavsiye ederim. Yanlış bilgilerinizle insanları yanıltmayın

Not: En iyi rom desteği htcdedir samsungta değil.

htc one x sorunlu olarak satışa sunuldu rom ile düzeltildi. her cihaz böyle sorunlu cıkıp güncelleme ile düzeltilecekse, rom desteği güzel dersiniz...

ayrıca yenilenen touchwiz arayüzü cok sağlam olmuş sense arayüzüne cokta ihtiyac kalmadı..

SAMSUNG GALAXY S III
4.8" Super AMOLED 720p HD Gorilla Glass 2 Ekran | Exynos 4412 Quad Chipset | Quad-core 1.4 GHz Cortex-A9 İşlemci | Mali-400MP GPU | 16/32/64 GB Depolama | 64 GB kadar MicroSD ile Arttırılabilir Hafıza | 1 GB RAM | Bluetooth v4.0 A2DP, EDR | 8 MP 3264x2448 pixels, Autofocus, LED Flash Kamera | 1080p HD Video Kayıt | TV - Out MHL | Android OS, v4.1.1 (Jelly Bean) İşletim Sistemi

1301 Mesaj
6 Mayıs 2012; 20:07:42 

AVRUPA CIKIŞ TARİHİ NEDİR ?

BİLEN ARKADAŞLAR VAR MI

27 Mesaj
6 Mayıs 2012; 20:11:34 

quote:

Orijinalden alıntı: VolkanElçin

AVRUPA CIKIŞ TARİHİ NEDİR ?

BİLEN ARKADAŞLAR VAR MI

29 Mayıs

7650 Mesaj
6 Mayıs 2012; 20:14:50 

http://www.3d-desk.com/s3-large

Tasarımını 3 boyutlu olarak inceleyebilirsiniz.

3606 Mesaj
6 Mayıs 2012; 20:20:19 

iP5 bekle SGS4 bekle, bekle babam bekle.

Bence hiç böyle yapmayın telefon hoşunuza gittiyse paranız da varsa alın gitsin. :))

Ha iPhone 1 aya duyurulacak olsa yine tamam derim ama ne zamana çıkacağı bile belli değil. :)

PM ile tavsiye sorularına cevap vermiyorum. Lüften sorularınızı forum içinde sorunuz.
<Kulaklıklar Hakkında Yorum Yapmadan Önce Bilinmesi Gerekenler> || Mair ve Quattro'dan Kulaklık Tavsiyeleri

3943 Mesaj
6 Mayıs 2012; 20:26:50 

quote:

Orijinalden alıntı: Quattro_tr

iP5 bekle SGS4 bekle, bekle babam bekle.

Bence hiç böyle yapmayın telefon hoşunuza gittiyse paranız da varsa alın gitsin. :))

Ha iPhone 1 aya duyurulacak olsa yine tamam derim ama ne zamana çıkacağı bile belli değil. :)

bide artık iphone 5 mi olur new iphone mu oda belli değil

7650 Mesaj
6 Mayıs 2012; 20:29:16 

quote:

Orijinalden alıntı: cumur

bide artık iphone 5 mi olur new iphone mu oda belli değil

iPhone 4S II falan.

4744 Mesaj
6 Mayıs 2012; 20:47:00 

quote:

Orijinalden alıntı: Kelâg

iPhone 4S II falan.

Veya Özhakikiİphone

1319 Mesaj
6 Mayıs 2012; 20:47:43 

Ekran kartı nasıl HDMI çıkşı 1080p varmı? ne zaman satılır kaç para olur acaba

Megane 3 faz 2 1.6 extrem.
Sony Xperia P

Uzaklaştırılmış
8 gün cezanın,
15 sa. 37 dk. kadarı kaldı.
6 Mayıs 2012; 20:51:08 

quote:

http://www.3d-desk.com/s3-large

Tasarımını 3 boyutlu olarak inceleyebilirsiniz.

siyah bu

1319 Mesaj
6 Mayıs 2012; 20:54:20 

NFC varmı teşekkürler

Megane 3 faz 2 1.6 extrem.
Sony Xperia P

724 Mesaj
6 Mayıs 2012; 20:56:19 

quote:

Orijinalden alıntı: biz

NFC varmı teşekkürler

evet nfc var..

SAMSUNG GALAXY S III
4.8" Super AMOLED 720p HD Gorilla Glass 2 Ekran | Exynos 4412 Quad Chipset | Quad-core 1.4 GHz Cortex-A9 İşlemci | Mali-400MP GPU | 16/32/64 GB Depolama | 64 GB kadar MicroSD ile Arttırılabilir Hafıza | 1 GB RAM | Bluetooth v4.0 A2DP, EDR | 8 MP 3264x2448 pixels, Autofocus, LED Flash Kamera | 1080p HD Video Kayıt | TV - Out MHL | Android OS, v4.1.1 (Jelly Bean) İşletim Sistemi

1138 Mesaj
6 Mayıs 2012; 20:57:11 

herşey donanım değil, s2 tasarımı daha iyi.

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

689 Mesaj
6 Mayıs 2012; 21:01:08 

Apple, inşallah Samsung ve HTC'ye uyup ekran boyutunu büyütmez.

Ben iPhone u tek elle kullanmaya devam etmek istiyorum...

MBP Retina 13" 2.6 GHz 256 GB SSD ~ iPhone 6 128 GB Space Gray ~ LG G3 (F400S) Black ~ iPad mini 32 GB LTE Black ~ XiaoMi Box

7650 Mesaj
6 Mayıs 2012; 21:02:26 

quote:

Orijinalden alıntı: -b0Ni

siyah bu

2 renk secenegi var zaten. Ayrica siyah degil, pebble blue olarak geciyor.

1301 Mesaj
6 Mayıs 2012; 21:09:15 

29 MAYIS NEDİR ABİ 1 AY SONRA DESENE BENDE ONE X E AKARIM O ZAMAN

564 Mesaj
6 Mayıs 2012; 21:11:10 

quote:

Orijinalden alıntı: trineux

Apple, inşallah Samsung ve HTC'ye uyup ekran boyutunu büyütmez.

Ben iPhone u tek elle kullanmaya devam etmek istiyorum...

apple 4.7" ekran yapmaz zaten bence en fazla 4" yapar ve bu ekran boyutuna sahip telefonlar tek elle kullanıma uygun. tabi elleriniz çok küçük değilse yada apple çerçeveyi çok büyütmezse.

SAMSUNG GALAXY SIII - HTC DESIRE - IPOD TOUCH 3G 64GB
PSN ID (uk) : Legendaddy- PSN ID (tr) : godofnw
"I saw dreams that no one could have seen and threw away anything was not of use to me." Yagami Light
SEKSİ ALMAN MÜHENDİS

Uzaklaştırılmış
8 gün cezanın,
15 sa. 37 dk. kadarı kaldı.
6 Mayıs 2012; 21:18:10 

quote:

2 renk secenegi var zaten. Ayrica siyah degil, pebble blue olarak geciyor.

onu bende biliyorumda burdakiyle çok fark var renk olarak

http://www.samsung.com/...l/galaxys3/gallery.html

bildiğin siyah senin attığın

216 Mesaj
6 Mayıs 2012; 21:28:06 

quote:

Orijinalden alıntı: Gitizen

Galaxy s2 almak için bunu bekliyodum fiyatlar ne zaman düşer acaba

bende düşünüyorum uygun fiyattan almayı

129 Mesaj
6 Mayıs 2012; 21:42:28 

Bnce harika bir telefon. Begenmeyen arkadaşlar gidip Apple iPad alsınlar onunala taklsınlar telefon niyetine..