Şimdi Ara

Samsung'un amiral gemisi Galaxy S III resmi olarak tanıtıldı (73. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.951
Cevap
6
Favori
154.654
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7172737475
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Hasaza

Assolistler en son çıkar... I-Phone 5'i bekleyin

O ne ya? Bulent Ersoy mu bu? Ayrica en son cikan telefon s3. Ayfon 5 gecen yil haziran dan beri cikacakti. 4ss+g gibi ayni model cikarabildiler... seklini bile degistiremediler... kameraya gaz verip caktilar yine halkima... halkim da cakilmak icin bekliyormus...
  • Çok güzel sade ve kibar bir tasarım. Açıkçası beğendim
  • quote:

Orijinalden alıntı: [_HadeS_]

kusura bakma ama anlamadım 2100 liraya alıp nasıl hepsini ödemiyosun ?? ve neden 2100 liraya alıyosun onu hiç anlamış değilim

İzah edelim;

Birincisi kredi kartı sahibi değilim dolayısı ile kampanyalı hiçbir ürünü alma imkanım yok onun için evkurdaki senet sepet sistemi işime geliyor..
    İkincisi ise yılbaşında normal piyasa fiyatı 1600 tl olan s2 evkurda 24 ay vadeli 2100 tl ile satılıyordu,ben telefonu aldım ama sene sonu elden çıkaracağım,o döneme dekde telefona 1200-1300 gibi bir mebla ödemiş olacağım,telefonu elden çıkardığım zamanda geri kalan taksit meblasını satacağım arkadaşım karşılayacak bende elden çıkarttığım an s3 telefonunu geçiş yapacağım.Evkurun bir diğer güzelliği ise devam eden taksitli ürünlerinizin üstüne ek olarak bir ürün alabilmeniz bende bundan faydalanıyorum.Geçen yıl ocak ayında s1 almışdım bu ocak ayında elden çıkarttım 700 tl taksit kalmışdı,şimdi s2 kullanıyorum...bu şekilde yani

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DARTH_BLACK -- 6 Mayıs 2012; 16:50:26 >
  • Tasarimi gercekten cok sade, ve modern cizgilere sahip s2 deki oyuncak gibi goruntu yok mavi rengiylede harika bir goruntu olusturmus, altan yandan birazcikta kucuk olaydi super olurduya neyse, yavas yavas ozelikleri ve donanim detaylari ortaya cikmaya basladi oldukca iyi bir tel geliyor gibi...
  • Tasarım olarak bence çok iyi ve beyaz olan modeli cidden çok güzel ama mavi olan model biraz kaba durmuş ufak ve güzel hatlarla güzelleştirilebilirdi bence telefon ama donanım konusunda aşmış olduğu su götürmez bir gerçek
  • quote:

Orijinalden alıntı: DARTH_BLACK

Orijinalden alıntı: Chandler Bing
    quote:

"benim için kamerası 1080p çekimi ya da oyunlarda iyi performans vermesi önemli değil telefonun, önemli olan hızdır, kullanım kolaylığı ve stabilitedir." demişsin. sonra da iphone'a prim veriyorlar demişsin de arkadaş iphone androidli herhangi bir cihazdan daha stabil değil mi? ben daha görmedim iphone kadar stabil bir androidli telefon. s2'yi orda burda çok kullandım, galaxy nexus kullanıyorum, yok yani iphone her türlü daha stabil. kullanım kolaylığı olarak da tel elle her işini halledebiliyorsun telefonu sabit tutarak. nexus'ta ben bunu başaramıyorum. başardığımda da telefonu bi yukarı bi aşağı kaldırıyorum parmağım yetişsin diye ekranın üst köşesine... bir de nokia alanlara da laf etmişsiniz ama sizin mantığınız aynı nokia alanların mantığı, olanla yetinmek. ay ne var canım tasarım olmasa da alırım ben ne demek? kullanıcı olarak fazlasını istemek, hatta fiyatının karşılığını istemek gereksiz mi? sen kullanıcı olarak böyle koyveriyorsan, zamanında nokia'nın 1 özellik ekleyip fiyatı gazladığı telefonları alan kitleden ne farkın var?

Seninde tonla para isteyip gözün kapalı iphone cu olduğun belli..lafım yok,benim en son kullandığım nokia n73me idi.Onuda 3 yıl kullandım sonra s1 den devam ettim.İyikide etmişim..Sonuçda her yıl telefon değiştiren biri değildim ama bu değişdi artık,ancak laptop yada tablet alacağıma bu tlefonu alırım.İşimi görüyor,hız önemli ama sizin hızdan kastınız ney çözemedim?Nette sürekli işiniz yoksa zaten bu telefonlarlada işiniz yok demekdir.Ben bu tarz telefonları zaten 1200 tl üstüde almıyorum
    Sabırlı insanım,6 ay sonra alıyorum yeni çıkan modeli.S1 telefonumu evkurdan 1900 taksitle almışdım,elbette hepsini ödemedim,sene başında bir arkadaşıma 700 tlye sattım,o zamaan dek 1200 vermişdim telefona ve aldığım dönemde piyasa fiyatı 1500-1600 idi,malum evkur üstüne vadeyi çok koyar ama ben ödemedim,1200 tleye geldi s1 şimdi ise s2 aldım gene evkurdan 2100 tl ye ama o akdar para verecekde değilim tabi sene sonu 1200 civarına getirip 900-1000 civarı elden çıkarırım,alıcımda var zaten
    Sonuç itibari ile teknolojiyi ve piyasayı takip etmek önemli,ben telefonun her özelliğini kullanıyorum merak etme

Ayrıca stabilite konusunda bir şey tecrübe ettiğni düşünmüyorum iphone dışında,kalıplarından çıkmanı tavsiye ederim
    galaxy s serilerinde kaç kez costom rom kullandın? kaç farklı android sistemi test ettin? sadece fabrikasyon sistemler ile kullanmış ise zaten bir noktaya kadar kullanırsın telefonu.
    odin,3 dosya,pit vs terimlerini biliyormusun?biraz nette araştırma yap derim zira nexus dahil diğer tüm android sistemlerde galaxy s modelleri kadar costom rom yelpazesi geniş değil.

Kısaca aklını kullanan her şekilde verdiği paranın hakkını kullanır,tasarım mevzusuna takılanlar ise zaten galaxylere bulaşmasın gitsin 2500tlye iphone alsın,nede olsa o daha stabil telefon değilmi?

Gercekten cok karli isler yapmissin
    Bende o zaman S2 yi 400TL ye Galaxy Note u bedavaya aldim.
    Telefoncularda dedigin gibi 1200TL ye aldiklari telefonu 1500TL ye satinca 2700TL kar ediyor
    Boyle bir bakis acisi omrumde gormedim
  • buradan görüldüğü gibi forumda yeni trend samsung olmuş. iphone mu dersin nokia mı dersin htc mi dersin hayatında hiçbirini kullanmayan adamlar benchmarklara kanıp samsungu göklere çıkarıyor. nokia c7 ve samsung corby melez tasarımı + standart ics arayüzünden (sense 4ten bahsetmiyorum bile) daha kötü olan touchwiz ile telefonu alacaklar güle güle kullansın. biraz daha tarafsız yorum okumak isteyenlere de xda forumlarını tavsiye ederim. Yanlış bilgilerinizle insanları yanıltmayın

Not: En iyi rom desteği htcdedir samsungta değil.
  • Bazı ürünler vardır resmi hoşunuza gider, elinize alırsınız sevmezsiniz. Örneğin iphone 4. Bazı ürünler vardır resmi hoşunuza gitmez. Elinize alırsınız tutuşu kavrayışı harikadır, çok hoşunuza gider. Örneğin (muhtemelen) SGS3. :)

Tek kusuru led, objektif, haporlör 3'lüsü hoş dizayn olmamış...
  • berbat bi tasarım yüzde 70 hayal kırıklıgına ugradı benim gibi.
  • Böyle bir telefona yakismayacak bir tasarım olmuş aynı galaxy mıninin büyümüş halı gibi:/
  • samsung kenini iphone la yarısmaya sokmus tüketici tercihlerini önemsemiyo sadece iphone den daha iyi bi cihaz olsun diyolar. türkiye fiyatı 2200 tl sizce bu fiyatı hakediyomu? ben suan xperia s kullanıyorum fiyat 1500 tl. fiyatını hakediyo. yaz aylarında sony hayabusa diye bi tel cıkaracak Snapdragon S4 pro özelliklerini bi inceleyin derim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BiG_mAsTeR

Gercekten cok karli isler yapmissin
    Bende o zaman S2 yi 400TL ye Galaxy Note u bedavaya aldim.
    Telefoncularda dedigin gibi 1200TL ye aldiklari telefonu 1500TL ye satinca 2700TL kar ediyor
    Boyle bir bakis acisi omrumde gormedim

Sonuç itibari ile ben cebimden çıkan paraya bakarım s1 telefonumu 1200 tl ye almış oldum,s2 telefonumuda o meblaya getirmiş olacağım
    evet haklısın farklı bir bakıç açısı ama eldeki imkanlar bu şekilde bizde
  • S2 den sonra tasarım bakımından seviyeyi düşürmüşler
  • Bakıyorum insanlar cihazı eleştiriyor. Eleştirenler farklı ancak savunmaya çalışanlar hep aynı kişiler. Buradan bile çoğunluğun bu telefonu sevmediği sonucu çıkarılabilir. Bu yıl telefon alacak arkadaşlar iP5'i beklemeli diye düşünüyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tasarım berbat.
  • arkadaslar telefonun tipi önemli degil ne kadar güzel olursa olsun iphone 4s gibi icerigi dandik olunca ben 4s den sahsen sogudum

kamerasi ekrani guzel ama sarzi gitmiyor 5 saat anca oda kullanmadigimiz halde ve aplee herkezle sorun yasiyor flas facebook bütün

sosyal aglarda rahatca bir sey yapamiyoruz bunca sorun yasatan telefonun tipi guzel olsa ne olur ayrica s3 cok guzel tasarima sahip

fiyat pahali olmaz dicem ama türkiyede yasiyoruz
  • quote:

Orijinalden alıntı: fenerist07

bence iphone 5 çıkmadan alınmamalı bu telefon. aceleniz yoksa iphone5i bekleyin. ekran gerçekten çok büyük bir telefon için. keşke 4.3 standardından gitselerdi.

iphone 4.3 inç ve bu donanımlarda cıkarsa ortalıgın tozunu attırır. ppi degeri hala düşük s3 ün. apple ppi'a cok önem veriyor. ipad3 ün hayvani çözünürlüğünden sonra iphone 5 içinde umutlanıyor insan. ip4 teki ppi degerini koruyup 4.3 ince cıkarsa alır yürür iphone.

4.3 ekranla cikmasa bile iphone alirlar :D ya bana onca sorun yasatti 4s ama ne bilim iphone de cok güzel telefon flas sorununu cozse bir de facebook sorununu cozse sarz problemide olmasa iphone alabilirim ne yalan söyleyim :D
  • bazı arkadaşlar ıphone 5 i bekleyin vs... demişte , androide alışan birisi iphonu neyapsın farklı kulvarların cihazları ve bence birbirlerine alternatif değiller .... android demek özgürlük demek .... Iphone altından telefon çıkartsa ne olur ki?
  • quote:

Orijinalden alıntı: yusuftaner

bazı arkadaşlar ıphone 5 i bekleyin vs... demişte , androide alışan birisi iphonu neyapsın farklı kulvarların cihazları ve bence birbirlerine alternatif değiller .... android demek özgürlük demek .... Iphone altından telefon çıkartsa ne olur ki?

Yav he he.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DarkEnergy

Bakıyorum insanlar cihazı eleştiriyor. Eleştirenler farklı ancak savunmaya çalışanlar hep aynı kişiler. Buradan bile çoğunluğun bu telefonu sevmediği sonucu çıkarılabilir. Bu yıl telefon alacak arkadaşlar iP5'i beklemeli diye düşünüyorum.

Ok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 7172737475
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.