Şimdi Ara

Elder Scrolls Online Geliyor!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
7.353
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  
       Sadece dakikalar önce oyun dünyasında hiç beklenmeyen bir gelişme yaşanarak, The Elders Of Scrolls serisini konu edinen Elder Scrolls isimli bir MMORPG'nin geliştirilmekte olduğu resmen duyuruldu.

Bethesda'nın ortak stüdyosu olan Zenimax Online Studios tarafından geliştirilmekte olan oyunun, Skyrim'in dünyasında geçeceği gelen söylentiler arasında. Ayrıca bunun The Elders Of Scrolls'u konu alan ilk online MMORPG olacağını da belirtelim. Konu ile ilgili daha detaylı bilgiler önümüzdeki günlerde yayımlanacak. E3'de ise konu ile ilgili geniş bir sunum yapılması bekleniyor. Gelişmeleri sizlere aktarmaya devam edeceğiz.

• Oyuna eklemek yerine ayrı yapacaklar anlaşılan. Haydi bakalım nasıl olacak... Ü
  • İnşallah valve gibi kazancını burdan sağlayıp ana oyunu unutmazlar
  • Bethesdanın olaydı eyiydi.
  • eyvah desenize bunun da suyu çıkacak, Mass Effect, Call of Duty gibi serilerden sonra...
  • Skyrim'in motoru ve grafiği ile gelirse mükemmel olur.
  • Elders yazmışsınız.Ayrıca ben bir markadan çok fazla yan oyun yapılmasını çok uygun görmüyorum.Bu Bethesdanın adını kirletebilir ancak yan firması yaptığına göre pek sorun yok gibi gözüküyor
  • skyrim'ide kaybetttik basımız sagolsun tek oyun bu kaldı dıyordum oynaıcak buda gitti
  • Fizikleri ve dövüş sistemi zevkli bir oyun olsun gerisi farketmez zaten..
  • Ana oyunu etkileyeceğini düşünmüyorum. Ana oyuna multiplayer ekleseler etkilerdi ama ayırmaları bence çok daha iyi olmuş. Zaten Bethesda zırt pırt oyun çıkaran bir firma değil, yoğunluk yaşamazlar. Merak etmeyin bundan sonraki TES oyununda yine aynı efsanevi single tecrübesi olur.
  • haritası baya büyük eğerki skyrimdeki gibi grafiklerle gelirse kaçmaz
  • Bir TES kalmıştı para uğruna kullanılmayan, paralı yaparlarsa bir de 1 ay sonra F2P olur cılkı çıkar zaten, TES'in de ismi yerlerde sağ olsunlar.

Umarım Fallout Online gibi iptal edilir beğenmez de Bethesda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: theodorus321

İnşallah valve gibi kazancını burdan sağlayıp ana oyunu unutmazlar

stüdyolar farklı . öyle bir şey olacağını pek sanmıyorum
  • Yeni oyun yaptıkca kendilerine ait diğer oyunların pabucu dama atılıyor :) Dama atılıyor derken geliştirme bakımından artık pek ilgilenmiyorlar.
  • çok kötü oldu bu haber.skyrimin de cılkı cıkacak desenize...oysa biz sadece o single player diye tek başımıza dunyamızda oynayıp egleniyorduk...o dünyamıza başkaları da dahil olacak...
  • Pfff, gitti canim seri. Simdi bekle ki bu ayarda baska bir RPG ciksin. Maalesef asiri tutar bu oyun, seriye de baska adam gibi offline RPG cikmayacak gibime geliyor.

Bu arada yan firma diye sevinen arkadaslara gelsin, Zenimax Media Inc. Bethesta Softworks'un sahibi olan firmadir. Boyle potansiyeli olan bir oyunu da maalesef sadece Zenimax Online Studios'a birakacaklarini hic sanmiyorum.

Isin kotusu, bir tasla iki kus geberir Bedestha Softworks ise karisirsa, Elder Scrolls'un yaninda Fallout serisi de gelistirilmez uzunca bir sure.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi coreless90 -- 3 Mayıs 2012; 20:01:07 >
  • niye gitsin bütün seri :S adam gibi bişiy yapılırsa mükemmel olur ama oyunu bi kereliğine satsınlar gw2 gibi çünkü f2p destek item satışı oyunları batırıyor arkadaş
  • vay arkadaş oyunu 2 dk de mezara soktunuz bu nedir
  • Bunuda batıracaklar ya :(
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.