Şimdi Ara

Pantech'in amiral gemisi Vega Racer 2, Güney Kore'de satışa sunuluyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
2.730
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•  
    Güney Kore'nin üçüncü büyük akıllı telefon üreticisi Pantech, yeni amiral gemisi Vega Racer 2'yi ana vatanında satışa sunmaya hazırlanıyor. Elimize ulaşan bilgilere göre 9.35 mm kalınlığında ve yaklaşık 133 gram ağırlığında tasarıma sahip olan Vega Racer 2'ye, 28 nm üretim teknolojisiyle geliştirilen ve 1.5 GHz saat hızında çalışan çift çekirdekli Qualcomm MSM8960 platformu ile Adreno 225 grafik birimi güç veriyor.

Google'ın mobil işletim sistemi Android'in 4.0 Ice Cream Sandwich sürümüyle gelen ve 4.8-inç boyutunda - 720 x 1280 piksel çözünürlüğünde dokunmatik ekrana, 8 megapiksel kameraya yer verilen akıllı telefon, kullanıcılara hızlı internet bağlantısı olanağı tanıyan LTE'ye destek veriyor. Pantech, Vega Racer 2'de 2020 mAh'lik bataryayı yeterli görmüş. Bataryanın 245 saate varan bekleme, 9.5 saate varan konuşma süresi sağladığı belirtiliyor.

Pantech Vega Racer 2'nin, Güney Kore dışındaki ülkelerde boy gösterip göstermeyeceği veya fiyatı ise bilinmiyor.

• eeee türkiyede pantech yok ki?
  • Türkiyede olmayan birşey neden haber yapılır anlamış değilim, Bize ne.
  • bi ara vardı arkadaşlar tuşlu telefonları ben kullandım ve hala duruyor arıza yapmadı hiç birtek tuşları soyuldu
  • quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

Türkiyede olmayan birşey neden haber yapılır anlamış değilim, Bize ne.

Teknolojik olarak ne kadar dar görüşlü insan var burda.
  • güney korede 1 kişide en az 3 tane telefon var heralde. yeni model çıktıkçada adamlar almaya devam ediyor gibi bu samsung lg ve bu habaere göre bakarsak.
  • Önüne gelen akıllı telefon yapıyor biz niye yapamıyoruz. Bizim Türk milleti olarak neyimiz eksik. Neden devlet bu tür cihazlar üretmek isteyenin önünü açmıyor.
  • Samsung LG Zte Htc Pantech Huawei Lava Sony şimdiye kadar farkında değildim asya ülkeleri ve şirketleri dünyayı resmen istila etmişler helal olsun adamlara yardıma gittiğimiz kore bile bizi ona katladı biz seni hak etmiyoruz cennet türkiyem
  • ya ben bizim milleti anlamıyorum illa ülkeyi kötüleyeceksiniz di mi degisime önce kendinizden baslayın neymis yok bi adam çıkmıyomuş yok bilmemne yokmus. Sen git adam gibi oku bu işle ugraş diger üniversitelerden senin gibi adamları topla koçlara sabancılara ve daha nicelerine derdini anlat olmadı milletvekilleriyle iletisime gec bi sekilde adamlar seni geri çevirsin gel o zaman burda bu ülke niye adam olmuyo de sen kendin bi çaba göstermeye basladın mı ki adam olmasını bekliyosun ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 4Crumby -- 3 Mayıs 2012; 18:43:20 >
  • Özellikle LTE teknolojisini barındırması büyük avantaj hele şuan o kadar yaygın deilken, bunun yanında batarya baya iddalı, işlemci görevini en iyi şekilde yüksek performasn ile yerine getirir.. Güzel bir model amiral model için..
  • ürün keşke türkiye ye gelsede ıphone 4 ve s3 yerine nasıl satıldığını hep beraber görsek...
  • S3 Böyle çıkaydı ne olurdu :(
  • Pantech Türkiye'ye gelse iyi satış yapar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilker_xxx

Önüne gelen akıllı telefon yapıyor biz niye yapamıyoruz. Bizim Türk milleti olarak neyimiz eksik. Neden devlet bu tür cihazlar üretmek isteyenin önünü açmıyor.

çalışkanlığımız ve hazırla yetinmeme duygumuz eksik!
  • Özellikleri baya iyimiş. Türkiye'ye gelse iyi satış yapar ama yavaş yavaş gelebilir düşüncesindeyim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.