- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ Twitter DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
2012 MODEL OPEL ASTRA CLASSIC 3 KAMPANYA
89 Cevap17834 Görüntüleme1 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Linkli Mesajlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

105 Mesaj
3 Mayıs 2012; 12:52:15 

İyi günler forum üyeleri, Opel Mayıs Ayında 2012 MODEL OPEL ASTRA CLASSIC 3 kampanya Başlatmış, Nisan Fiyatların Altında Şuan Fiyatlar...

2012 Opel Corsa 1.2 Easytronic

174 Mesaj
3 Mayıs 2012; 22:53:51 

quote:

Orijinalden alıntı: figoelhan

İyi günler forum üyeleri, Opel Mayıs Ayında 2012 MODEL OPEL ASTRA CLASSIC 3 kampanya Başlatmış, Nisan Fiyatların Altında Şuan Fiyatlar...

eve t ben iki hafta önce kocaeli ekcan bayisine gitmiştim kampanya başlatmışlardı ve garanti bankasından da kredi imkanı sağlıyolardı. heryerde garanti bankasından krediyi sağlıyolarmı yoksa sadece bayiler kendilerimi bir bankayla anlşıyolar acaba.

Nokia 5800 XpressMusic Asus N53SV SX182V Biz Ağır Değiliz Millet Hafif.

105 Mesaj
4 Mayıs 2012; 9:25:59 

Bildiğim kadar bayilerle anlaşmalı, birde faiz oranı düşük olduğu için evrak istiyor garanti bankası

2012 Opel Corsa 1.2 Easytronic

206 Mesaj
4 Mayıs 2012; 20:02:33 

arkadaşlar astra classic konfor paketli gelmiyor mu artık?...cvplarsanız sevinirim...

8 Mesaj
5 Mayıs 2012; 17:20:55 

1.6 essentia konfor paket siparişini 36000 tl ye verdim. plaka ve bandrol bana ait.
sormak istedikleriniz varsa cevaplayabilirim

52 Mesaj
5 Mayıs 2012; 22:25:25 

quote:

Orijinalden alıntı: borayuce84

1.6 essentia konfor paket siparişini 36000 tl ye verdim. plaka ve bandrol bana ait.
sormak istedikleriniz varsa cevaplayabilirim

Kardeş,senin aldığın modelde otomatik vites konfor paketine son ne kadar fiyat veriyorlar sordun mu acaba?

Mühim tembih :söylediklerim kelam-ı şahsiyyemdir. İkrar-ı teşebbüs olarak addedilemez, velev ki addolunsa sahib-ul kelam bundan müstesnadır.

112 Mesaj
5 Mayıs 2012; 23:15:01 

Merhaba. Ben de bugün Opel bayiine gittim. Astra sedan 1.6 enjoy plus manuel vites için fiyat aldım. Mayıs ayı kampanyası dolayısıyla bana 37.900 tl fiyat verdi. Bu arabayı yaklaşık 20 gün önce yine aynı yere sormuştum ve 40.250 tl fiyat vermişlerdi. Fiyat oldukça düşmüş ama başka bayiilerden daha uygun fiyat alan var mıdır acaba ? Ben İzmir Mercanlar'dan aldım bu fiyatı. Daha uygun fiyat veren bildiğiniz bir yer var mı acaba?

Köpeklerin kardeşliği aralarına kemik atılana kadardır.

Uzaklaştırılmış
4 gün cezanın,
1 gün 23 sa. 47 dk. kadarı kaldı.
6 Mayıs 2012; 2:33:05 

quote:

Orijinalden alıntı: muverrih35

Merhaba. Ben de bugün Opel bayiine gittim. Astra sedan 1.6 enjoy plus manuel vites için fiyat aldım. Mayıs ayı kampanyası dolayısıyla bana 37.900 tl fiyat verdi. Bu arabayı yaklaşık 20 gün önce yine aynı yere sormuştum ve 40.250 tl fiyat vermişlerdi. Fiyat oldukça düşmüş ama başka bayiilerden daha uygun fiyat alan var mıdır acaba ? Ben İzmir Mercanlar'dan aldım bu fiyatı. Daha uygun fiyat veren bildiğiniz bir yer var mı acaba?

Daha uygunu var mıdır bilmem ama yanına bir şeyler isteyin. Karter koruma-park sensörü - boya koruma vs vs bir şey versinler

112 Mesaj
6 Mayıs 2012; 9:31:16 

quote:

Orijinalden alıntı: metallurgy

Daha uygunu var mıdır bilmem ama yanına bir şeyler isteyin. Karter koruma-park sensörü - boya koruma vs vs bir şey versinler

Araçta arka park sensörü zaten var ama karter koruma ve boya korumayı kesinlikle isteyeceğim. Ben İzmir'de oturuyorum. Yarın İzmir'deki bayiiler başta olmak üzere Ege bölgesindeki tüm bayiileri arayıp fiyat alcam. Telefonda ne kadar iyi fiyat verirler bilemiyorum ama bi şansımı deneyeyim. Eğer Mayıs ayı kampanyası dahilinde aldığınız fiyatlar varsa burda paylaşalım lütfen. Zira ona göre davranır ve daha ucuza aracı almış oluruz. Sonuçta para kolay kazanılmıyor. :)

Uzaklaştırılmış
4 gün cezanın,
1 gün 23 sa. 47 dk. kadarı kaldı.
6 Mayıs 2012; 10:50:10 

Haklisiniz. Biz de 2008 de ayni aractan almistik. Orjinal body kit taktirmistik eger bayinizde varsa ve begenirseniz taktirmanizi oneririm. Foruma resim koymustum suan mobildeyim size atarim resimlere. Sedan astrays body kit cik yakisiyor. Body kit derken asiri bir kit degil yani sade ve goze cok hos oluyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

112 Mesaj
6 Mayıs 2012; 15:17:39 

Şimdi bir arkadaş aradı ve opel bayiisinde satış temsilcisi bir arkadaşı var ve eğer lpg taktıracaksanız almayın sorun yaşarsınız demiş. Şimdi bunu duyunca moralim bozuldu. Acaba 2012 model 1.6 astra sahibi olan ve lpg taktıran arkadaşlar var mı? Varsa memnu musunuz ? Yorumlarınızı alabilirsem memnun olurum. Çünkü bu aracı benzinli kullanamam çok masraflı olur. Ayrıca dizelini almaya da param yetmiyor. Lütfen yorumlarınızla aydınlatır mısınız ? Şimdiden teşekkürler

206 Mesaj
6 Mayıs 2012; 19:46:22 

arkadaşlar 1.6 essentıa otomatik vites konfor paketli son fiyat alan oldu mu? yazarsanız sevinirim....

1 Mesaj
7 Mayıs 2012; 9:57:28 

05 Mayıs Cumartesi Altunizade Arkas Opelden Classıc III Essentia 1.6 16V Easytronic Konfor paketi için 38.400.- fiyat verdiler.
Bilgi alabilmek için sıra bekledim ve benden önceki 2 arkadaş aracı satın aldı gibi.
Bu yüzden fiyatlarda çok fazla bir şey yapmıyorlar.
Hediye konusunu hiç konuşmadım aklıma gelmedi açıkcası.

2 Mesaj
7 Mayıs 2012; 22:50:48 

valla arkadaslar gerçekten önemli bir fırsat.ben mart ayında 39750 tl ye astra sedan enjoy plus gri renkli aldım.bu fiyat indirmliydi.şu anda bu arac 38000 civarında.aracı 40 gündür kullanıyorum yaklaşık 1800 km yol yaptım karışık 7 litre benzin şehirler arası 6.5 civarında şimdi yakıt tüketimi.yol tutusu mükemmel.donanım olarak kaçırılmayacak bir fırsat ne arasanız vardır.hız sabitleyici,far sensörü,yagmur sensörü,çelik cant...ufak tefek eksikleri var tabi ki(aracta yeteri kadar gmz bulunmamaktadır) bence bir aile arabası olarak bu fyata alınabilir.haaa birde lpp takılıyor özelliklelandinenzo gayet uyumlu çalışıyormuş ama agacın motor garantisi dervre dısı kalıyor...

112 Mesaj
10 Mayıs 2012; 9:39:31 

quote:

Orijinalden alıntı: sevdacan81

valla arkadaslar gerçekten önemli bir fırsat.ben mart ayında 39750 tl ye astra sedan enjoy plus gri renkli aldım.bu fiyat indirmliydi.şu anda bu arac 38000 civarında.aracı 40 gündür kullanıyorum yaklaşık 1800 km yol yaptım karışık 7 litre benzin şehirler arası 6.5 civarında şimdi yakıt tüketimi.yol tutusu mükemmel.donanım olarak kaçırılmayacak bir fırsat ne arasanız vardır.hız sabitleyici,far sensörü,yagmur sensörü,çelik cant...ufak tefek eksikleri var tabi ki(aracta yeteri kadar gmz bulunmamaktadır) bence bir aile arabası olarak bu fyata alınabilir.haaa birde lpp takılıyor özelliklelandinenzo gayet uyumlu çalışıyormuş ama agacın motor garantisi dervre dısı kalıyor...

Evet sanırım landirenzo bu sorunu çözmüş gibi. Motor Opel tarafından garanti dışı kalıyor ama landirenzo garanti veriyormuş diye biliyorum. Yeni araç için 7 lt ortalama gayet iyi bir değer olarak geldi bana. Zamanla daha da düşeceğini düşünürsek mükemmel oluyor. Acaba fiyat alan arkadaşlar yok mu bu araç için ?

71 Mesaj
11 Mayıs 2012; 20:22:04 

arkadaşlar güncel fiyat alan yok mu? Bayiler arası farklar neler? paylaşırsanız yol gösterici olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi delismen571 -- 11 Mayıs 2012; 20:24:21 >

Aydan nur döküldü ellerime...
Ayışığından 'Seni Seviyorum' yazdım geceye!

551 Mesaj
12 Mayıs 2012; 11:08:31 

geecen ay comfort paket 35.500 tl vermıstı adana onatca ....arpel 37.000 tl demıstı......bu ay sanırım 1000 tl daha dusebılır:) nakitte....

ADANA FOREVER

2561 Mesaj
13 Mayıs 2012; 22:12:48 

Ben aldim opel topkapi odaktan essentia 1.6 comfort paket easytronic vites yani full olani 37.750-tl olarak aldim bu fiyata karter koruma dahil. Aracin paradini odedim bu hafta teslim alicam. Lpg olayini sordum biz yapiyoruz garanti gitmiyor dediler markasi landirenzo olacakmis. Bu arada boya koruma ucreti ne kadar bilgisi olan varmi arkadaslar?

2 Mesaj
14 Mayıs 2012; 12:10:28 

arkadaslar opellerde tüp olayını kafaya takmayın.tüpe hemen hemen en uygun motora sahip araçlar...ama benzinde yakıt tüketimi şehirlerarasında gayet iyi.

88 Mesaj
14 Mayıs 2012; 13:57:34 

quote:

Orijinalden alıntı: atakansah

Bu arada boya koruma ucreti ne kadar bilgisi olan varmi arkadaslar?

225 TL, İzmir

1090 Mesaj
15 Mayıs 2012; 10:58:28 

Arkadaşlar bu aracın üretimi bittimi acaba? Satıştan kaldırılacakmı?

Neden bu kadar ucuz?

37500 e verilen astra sedan enjoy donanıma sahip toyota, civic, focus gibi araçlar yaklaşık 50 Bin TL civarında.

Neden bu araç 10 bin Tl ucuz rakiplerinden????

Eğer LPG ile garantili satılsaydı bu aracı ciddi ciddi düşünebilirdim.

76 Mesaj
15 Mayıs 2012; 17:00:38 

hocam bu aracın 1.3 dizel motoru fiyat listesinde yok acaba bayilerde kalan olmus mudur ? fiyat performans olarak cok hos araç ama benzinli aracı alıp sıfıra araca tüp taktırmak kafama pek yatmıyor. teşekkürler

11 Mesaj
15 Mayıs 2012; 21:27:49 

bende 2011 model var.40000 tl ye vercem.1.3 dizel 111.yıl özel serisi 15700 de.değişensiz boyasız hatasız

911 Mesaj
18 Mayıs 2012; 13:24:48 

Bende 35.500' e alırsam tüp taktırırım diye düşünmüştüm. Fiyat alan ve tüp taktıran oldumu aranızda? Sorun çıkarıyor mu?

Dh Adminlerini Sevmeyenler Kulübü

206 Mesaj
18 Mayıs 2012; 18:47:24 

arkadaşlar astra classic 1.6 essentıa konfor paket easytronic alacağım eşim için ne dersiniz yıllık 10-12 bin km yapıyorum tavsiye eder misiniz?...bir de bu araç için fiyat alan oldu mu son günlerde...cevap verirseniz sevinirim...

88 Mesaj
18 Mayıs 2012; 23:47:04 

Astra Classic HB 1.6 Essentia Easytronic = 36.000; yer = Surtaş, İzmir.

368 Mesaj
19 Mayıs 2012; 8:42:25 

Astra classic hb 1.6 essentia konfor paketli 35500. fiyat alındı. hemen hemen satında alındı. yer: elazığ opel karalar.

Direksiyonda eşşek varsa, kaputun altındaki beygirlerin hiçbir önemi yoktur...

179 Mesaj
19 Mayıs 2012; 21:00:15 

arkadaşlar dün bende opel astra enjoy plus 1.6 sedan aldım 100 km devirdim bugün.lpg için landirenzo garanti veriyor fakat opel vermiyor A ile başlyan motorlara..biraz kullanıp sonra taktırmayı düşünüyorum..araba 80 i geçince içeri uğultu geliyor sizdede var mı bir de 100 km yi 3000 devirde görüyor benim önceki arabam albeada da böyleydi anlamadım fikri olan var mı?

112 Mesaj
20 Mayıs 2012; 18:47:29 

quote:

Orijinalden alıntı: h_öztuna06

Arkadaşlar bu aracın üretimi bittimi acaba? Satıştan kaldırılacakmı?

Neden bu kadar ucuz?

37500 e verilen astra sedan enjoy donanıma sahip toyota, civic, focus gibi araçlar yaklaşık 50 Bin TL civarında.

Neden bu araç 10 bin Tl ucuz rakiplerinden????

Eğer LPG ile garantili satılsaydı bu aracı ciddi ciddi düşünebilirdim.

Evet arkadaşım. Bu sene Astra Classic Sedan sonmuş. 2013 yok yani. Yeni astranın sedanı çıkarılacakmış sanırım. Ben bunu öğrenince astra almaktan vazgeçtim. Çünkü ellerinde hem astra pek yok hem de kasanın değişmesi benim için olumsuz gözüküyor. Sanırım Cruze alacağım.

1090 Mesaj
21 Mayıs 2012; 9:12:33 

quote:

Evet arkadaşım. Bu sene Astra Classic Sedan sonmuş. 2013 yok yani. Yeni astranın sedanı çıkarılacakmış sanırım. Ben bunu öğrenince astra almaktan vazgeçtim. Çünkü ellerinde hem astra pek yok hem de kasanın değişmesi benim için olumsuz gözüküyor. Sanırım Cruze alacağım.

Peki bu bilgiye nereden ulaştınız? Opel bayisimi söyledi astra classic'in satıştan kalkacağını size?

Cruze da bu aralar etrafta sıkça görülmeye başlandı, sanırım eskiye nazaran daha fazla tutuluyor.

Rakiplerinden hesaplı olması en büyük avantajı. Şimdiden size hayırlı olsun..

3533 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
suleymangonca
22 Mayıs 2012; 15:45:25 

Opel Astra III Essentia 33.750 tl arkadaslar nasıl sizce

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi suleymangonca -- 22 Mayıs 2012; 15:46:17 >

911 Mesaj
22 Mayıs 2012; 15:49:24 

quote:

Orijinalden alıntı: suleymangonca

Opel Astra III Essentia 33.750 tl arkadaslar nasıl sizce

Kendi sitesinde zaten o fiyata.. İndirim yapılmamış artı hediyeleride unutmayın.

3533 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
suleymangonca
22 Mayıs 2012; 16:01:11 

quote:

Orijinalden alıntı: kadirdaylight

Kendi sitesinde zaten o fiyata.. İndirim yapılmamış artı hediyeleride unutmayın.

Nasıl yani anlamadım.Biraz daha açıklarmısınız.
Birde hediye derken ne demek istediniz
Teşekkürler

911 Mesaj
22 Mayıs 2012; 16:32:02 

quote:

Nasıl yani anlamadım.Biraz daha açıklarmısınız.
Birde hediye derken ne demek istediniz
Teşekkürler

Öncelikle aldığınız fiyat hangi araç için, şanzuman tipi nedir? Ben manuel olduğunu varsayarak söyledim. www.opel.com.tr sitesinde Konfigürasyona girdiğinizde Essantia modelinin fiyatı zaten 33.750 TL Bayiiler bu fiyatın altına araç veriyorlar. Sıkı pazarlık etmeniz lazım bunun dışında fiyatta anlaştıktan sonra hediye isteyin.

Hediyeler genellikle Karter Koruma (Olmazsa olmaz), Park Sensörü, Boya koruma, Pas pas vs.. Bu hediyelerden alabildiğinizide isteyin bir çok bayii veriyor. Son olarak aracı anahtar teslim anlaşın ve MTV ödemeyeceğinizi bu verginin bayiinin sorumluluğunda olduğunu teyit ettirin.

Şimdiden hayırlı olsun..

3533 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
suleymangonca
22 Mayıs 2012; 17:06:58 

quote:

Orijinalden alıntı: kadirdaylight

Öncelikle aldığınız fiyat hangi araç için, şanzuman tipi nedir? Ben manuel olduğunu varsayarak söyledim. www.opel.com.tr sitesinde Konfigürasyona girdiğinizde Essantia modelinin fiyatı zaten 33.750 TL Bayiiler bu fiyatın altına araç veriyorlar. Sıkı pazarlık etmeniz lazım bunun dışında fiyatta anlaştıktan sonra hediye isteyin.

Hediyeler genellikle Karter Koruma (Olmazsa olmaz), Park Sensörü, Boya koruma, Pas pas vs.. Bu hediyelerden alabildiğinizide isteyin bir çok bayii veriyor. Son olarak aracı anahtar teslim anlaşın ve MTV ödemeyeceğinizi bu verginin bayiinin sorumluluğunda olduğunu teyit ettirin.

Şimdiden hayırlı olsun..

Öncelikle cevaplarınız için teşekkürler
Benim baktigim arac benzini 1.6 16V (115 HP) 5 İleri Manuel olan fiyat 33.750,42 diyor
Birde bayiiler bu fiyat üzerinden indirim mı yapıyorlar süpermiş o zaman
Bu indirim tahmini maksimum ne kadar oluyor.hani kafamda canlandıramıyorum 1000-2000tl arası yapıyorlar mı
birde MTV ilk alındığı zaman onlar ödeyebiliyorlarmı

911 Mesaj
22 Mayıs 2012; 17:47:41 

quote:

Öncelikle cevaplarınız için teşekkürler
Benim baktigim arac benzini 1.6 16V (115 HP) 5 İleri Manuel olan fiyat 33.750,42 diyor
Birde bayiiler bu fiyat üzerinden indirim mı yapıyorlar süpermiş o zaman
Bu indirim tahmini maksimum ne kadar oluyor.hani kafamda canlandıramıyorum 1000-2000tl arası yapıyorlar mı
birde MTV ilk alındığı zaman onlar ödeyebiliyorlarmı

İndirim araca göre değişir mesela Corsa için 1000-1500 TL arası yapıyorlardı ama Astra için bilemiyorum. Fiyat alırken bayilerden fiyat alıyorum en uygun hangisi ise ondan alacağım derseniz zaten size en uygun fiyatı söylerler.

MTV aslında onlara ait (ilk taksidi) aracı aldıktan sonra ikinci taksit size ait olur. Bu durumda Mayıs yada Haziran ayı içerisinde alacak olursanız ilk taksiti onlar öder Temmuz bandrolünü siz ödemek durumunda kalırsınız. Bazı bayiiler bu ara ödemiyoruz diyormuş ama ben hiç denk gelmedim.

İyi akşamlar

110 Mesaj
23 Mayıs 2012; 0:21:44 

Astra classic hb 1.6 essentia konfor paketli 35.000. fiyat alındı. hemen hemen satında alındı. yer: Yer İstanbul Eyüp :) bu fiyatın altında fiyat alan war mı acaba ?

3533 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
suleymangonca
23 Mayıs 2012; 9:37:27 

@kadirdaylight arkadaşım bilgilendirme için teşekkürler Şimdi tam anlamıyla anladım

@doridiri85 hocam 35.000tl ye almış demekki indirim baya bir var Hayırlı olsun bu sınıfta bu fiyata alınabilir tek araç

911 Mesaj
23 Mayıs 2012; 10:31:15 

quote:

@kadirdaylight arkadaşım bilgilendirme için teşekkürler Şimdi tam anlamıyla anladım

@doridiri85 hocam 35.000tl ye almış demekki indirim baya bir var Hayırlı olsun bu sınıfta bu fiyata alınabilir tek araç

Haklısınız, ben sizin yerinizde olsam (tabi durumunuz müsaitse) 33.750 vermeyi göze almışken 35.000 verip konfor paketi alırım. Diğerinin Jantları hiç hoş durmuyor a tabii zevk meselesi artı donanim olarakta tatmin edici, yardımcı olabildiysem ne mutlu bana iyi günler.

112 Mesaj
24 Mayıs 2012; 9:28:02 

quote:

Peki bu bilgiye nereden ulaştınız? Opel bayisimi söyledi astra classic'in satıştan kalkacağını size?

Cruze da bu aralar etrafta sıkça görülmeye başlandı, sanırım eskiye nazaran daha fazla tutuluyor.

Rakiplerinden hesaplı olması en büyük avantajı. Şimdiden size hayırlı olsun..

Kusura bakma biraz geç oldu ama Opel bayiisindeki satış danışmanı söyledi bunu. Hatta kendiliğinden söylemedi. Dayımla gitmiştik Astra bakmaya ve pazarlık sırasında dayım fiyatı düşürmek için "Zaten 2-3 aya kalmaz 2013 ler çıkcak. O zaman fiyatı zaten düşürceksiniz" deyince satış danışmanı bu serinin son kasası bu. 2013 çıkmayacak dedi. Bu da astra sedan almaktan vazgeçmeme sebep oldu. Yoksa beyaz renk için 1 ay beklemeyi göze almıştım bile.

1090 Mesaj
24 Mayıs 2012; 11:31:44 

Est. ö değil.

Anladım . Peki pazarlıkta ne fiyat verdiler. 38.250 liste fiyatı olan full astra sedan için??

Eğer satıştan kalkacağı için 4-5 bin TL indiriyorlarsa, bu araç cidden düşünülebilir. (İlerisi için LPG uyumu da önemli tabiki ekonomik açıdan) B segment araç fiyatına full C segment araç.

Ancak astra sedan pek tutulmadı hb kadar. Yani yüzü eskimiş, ikinci eli iyi olmayan bir C segment tercih edilebilirmi?

-Görselliği ikinci plana atıp f/p olarak düşünürsek edilebilir, şurası gayet netki C segmentte bu fiyata bu donanımda araç yok kalbur üstü markalarda.

1090 Mesaj
24 Mayıs 2012; 11:35:03 

quote:

Orijinalden alıntı: doridori85

Astra classic hb 1.6 essentia konfor paketli 35.000. fiyat alındı. hemen hemen satında alındı. yer: Yer İstanbul Eyüp :) bu fiyatın altında fiyat alan war mı acaba ?

Liste fiyatı 36.500 Tl olan "Düz Vites" Astra Classic III içinmi bu fiyat, şanzuman belirtmemişsinizde?

Easytronic değildir herhalde onun liste fiyatı 39.285 TL.

112 Mesaj
24 Mayıs 2012; 15:27:07 

quote:

Est. ö değil.

Anladım . Peki pazarlıkta ne fiyat verdiler. 38.250 liste fiyatı olan full astra sedan için??

Eğer satıştan kalkacağı için 4-5 bin TL indiriyorlarsa, bu araç cidden düşünülebilir. (İlerisi için LPG uyumu da önemli tabiki ekonomik açıdan) B segment araç fiyatına full C segment araç.

Ancak astra sedan pek tutulmadı hb kadar. Yani yüzü eskimiş, ikinci eli iyi olmayan bir C segment tercih edilebilirmi?

-Görselliği ikinci plana atıp f/p olarak düşünürsek edilebilir, şurası gayet netki C segmentte bu fiyata bu donanımda araç yok kalbur üstü markalarda.

Astra sedan 1.6 enjoy plus için aldığım fiyat 37.650 TL oldu. Fiyat/özellik açısından uygun bir araç ama dediğin gibi sedanı piyasada fazla yok. lpg uyumunun olmadığını söylüyorlar ama lpg olmadan da benzinli araca binilmez. İyi bir lpg kiti ile uzun km ler yapılabilir. Zaten yapacağın birkaç bin tl kar ile motora zarar gelse bile fazla koymaz adama bence. Zaten motoru yaptırmak için vereceğin paranın fazlasını benzin alırken istasyona vereceksin. Bu arada ben astradan son kasa olması sebebiyle vazgeçtim ve cruze aldım. nasipse salı günü elime geçecek. bayiden almadan da brc lpg taktırıyorum. 3 yıl garanti veriyorlar.

1090 Mesaj
24 Mayıs 2012; 16:41:15 

quote:

Astra sedan 1.6 enjoy plus için aldığım fiyat 37.650 TL oldu. Fiyat/özellik açısından uygun bir araç ama dediğin gibi sedanı piyasada fazla yok. lpg uyumunun olmadığını söylüyorlar ama lpg olmadan da benzinli araca binilmez. İyi bir lpg kiti ile uzun km ler yapılabilir. Zaten yapacağın birkaç bin tl kar ile motora zarar gelse bile fazla koymaz adama bence. Zaten motoru yaptırmak için vereceğin paranın fazlasını benzin alırken istasyona vereceksin. Bu arada ben astradan son kasa olması sebebiyle vazgeçtim ve cruze aldım. nasipse salı günü elime geçecek. bayiden almadan da brc lpg taktırıyorum. 3 yıl garanti veriyorlar.

Evet LPG olmadan benzinli araca bence de binilmez bu devirde. Peki Cruze kaça aldınız hangi donanım seviyesini tercih ettiniz paylaşabilirmisiniz?

Bir de BRC lpg'yi Chevrolet yetkili servislerimi garanti kapsamında takıyor, yoksa herhengi bir BRC yetkili bayisi oluyormu?

Hayırlı olsun, güle güle kullanırsınız inşallah.

110 Mesaj
24 Mayıs 2012; 22:42:25 

Evet Düz vites internette 36500 olan bu fiyat pazarlıkla 35.000 e düştü :)

1090 Mesaj
25 Mayıs 2012; 8:09:55 

quote:

Orijinalden alıntı: doridori85

Evet Düz vites internette 36500 olan bu fiyat pazarlıkla 35.000 e düştü :)

Hayırlı olsun hocam. Aracı ne zaman teslim alıyorsunuz, bir de LPG oluyormuymuş bu motorlara araştırdınızmı?

7 Mesaj
25 Mayıs 2012; 10:23:46 

bende opel astra clasic 3 alcaktım mayısda yakın yerde bayilerde ellerinde kalmadı samsun ordu,acaba haziranda gelirmi,fiyatlar nasıl olur sizce

İnsanlar para için çalışıp sağlığını verirler,Sağlığı için parasını verirler....

1847 Mesaj
25 Mayıs 2012; 16:29:17 

bende aldım opel astra 3 karter koruma body kit alarm ve cam filmi dahil 36500

** INTEL i7 960 3.20 GHz ** ASUS Rampage III Extreme ** 6*2 GB KINGSTON HyperX 1600 MHZ **
** GIGABYTE GTX 770 WindForce 3x OC 2GB ** Gigabyte Odin GT 800W ** 2*1 TB SEAGATE SATA III 64 MB CACHE NCQ RAID0 ** ** 2*ASUS DRW-24B3LT 24x Sata DVD-RW Light Scribe Siyah ** COOLER MASTER HAF X 942 BLACK EDITION **
** G27 Racing Wheel **
Xperia Z Black

1090 Mesaj
25 Mayıs 2012; 17:07:12 

quote:

Orijinalden alıntı: SUPERMAN

bende aldım opel astra 3 karter koruma body kit alarm ve cam filmi dahil 36500

Hayırlı olsun, güle güle kullanın.

Peki hangi astradan aldınız?

Sedanmı classicmi? ve hangi donanım seviyesi full olanmı?

LPG uyumu varmıymış bu motorların araştırdınızmı veya bilgi aldınızmı opel bayisinden?

Saygı ve selamlar.

1154 Mesaj
25 Mayıs 2012; 17:19:54 

Benim bacanak opel-chevrolet yetkili servisinde çalışıyor. "Eğer LPG düşünüyorsan, kesinlikle düşünme, bak şu içeride gördüğün araçlar, hep lpg'den dolayı burada, ya kelebek arızalı, ya silindirdeki magnezyumları erimiş, ya da vs. arızaları var" dedi. Yoksa bu fiyatlara astra veya cruze hiç düşünmeden alırdım.

İşin özü benim için şu; şimdi gideceğim ucuz diye donanımlı bir araç alacağım ama, çok yakıyor diye de pek fazla binemeyeceğim, e nerede kaldı benim doya doya arabaya binme zevkim. Kapının önünü beklesin diye mi araba aldım ben. O yüzden alacağım araba ya lpg ye tam uyumlu olacak ya da daha az donanımlı dizel olacak.

Km.si Düşürülmüş araç almak istemiyorsanız, Ankara'dan Abdullah ve Bedriye ÜSTÜN çiftine bulaşmayın, aman ha!!!

1847 Mesaj
25 Mayıs 2012; 17:37:59 

quote:

LPG uyumu varmıymış bu motorların araştırdınızmı veya bilgi aldınızmı opel bayisinden?

Saygı ve selamlar.

clasic modeli hachback konfor paketli ful olanı yani

** INTEL i7 960 3.20 GHz ** ASUS Rampage III Extreme ** 6*2 GB KINGSTON HyperX 1600 MHZ **
** GIGABYTE GTX 770 WindForce 3x OC 2GB ** Gigabyte Odin GT 800W ** 2*1 TB SEAGATE SATA III 64 MB CACHE NCQ RAID0 ** ** 2*ASUS DRW-24B3LT 24x Sata DVD-RW Light Scribe Siyah ** COOLER MASTER HAF X 942 BLACK EDITION **
** G27 Racing Wheel **
Xperia Z Black

110 Mesaj
25 Mayıs 2012; 20:52:12 

quote:

Orijinalden alıntı: sayaras

Benim bacanak opel-chevrolet yetkili servisinde çalışıyor. "Eğer LPG düşünüyorsan, kesinlikle düşünme, bak şu içeride gördüğün araçlar, hep lpg'den dolayı burada, ya kelebek arızalı, ya silindirdeki magnezyumları erimiş, ya da vs. arızaları var" dedi. Yoksa bu fiyatlara astra veya cruze hiç düşünmeden alırdım.

İşin özü benim için şu; şimdi gideceğim ucuz diye donanımlı bir araç alacağım ama, çok yakıyor diye de pek fazla binemeyeceğim, e nerede kaldı benim doya doya arabaya binme zevkim. Kapının önünü beklesin diye mi araba aldım ben. O yüzden alacağım araba ya lpg ye tam uyumlu olacak ya da daha az donanımlı dizel olacak.

http://www.opel.com.tr/...at%C3%B6r.html#/summary

110 Mesaj
25 Mayıs 2012; 20:53:32 

quote:

Saygı ve selamlar.

http://www.opel.com.tr/...at%C3%B6r.html#/summary

LPG olayını