Şimdi Ara

Yeni Total War İçin Notch İle Görüşülüyor

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.626
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•      Tek başına çıkardığı Minecraft ile birlikte oyun dünyasının fenomeni haline gelen Markus Persson, sanal alemdeki adıyla Notch, bir teklifle daha karşı karşıya. Total War serisinin yapımcısı Creative Assembly, yeni oyun için Notch'la görüşüyor.

Twitter üzerinden bir yazı yayınlayan Creative Assembly'den Craig Laycock Tweet'inde, "Bugün Notch ile yeni Total War'da görev alıp alamayacağı hakkında konuştuk. Gerçekten güzel olurdu." kelimelerine yer verdi.

PC'cilerin göz bebeği konumundaki iki isimin anlaşması gerçekleşir mi, gerçekleşirse ne olur bilemiyoruz fakat Notch'un şimdiden Rome: Total War serisini devam ettirmeye yönelik Tweet'ler aldığını tahmin eder gibiyiz... 

• Medieval 3 Total War istiyoruz !
  • romadan aldığım zevki medievaldan zerre kadar alamadım ama yeni gelecek oyun romada olsa medievalda olsa yeni bir oyun sonucta ama ben roma daha renkli bir oyun olabilir diye düşünüyorum medievalda haclılar ve müslüman askerleri kendi aralarında kopya gibi oluyor pek fark olmuyor ama romada bunun britanyası var ispanyolu var romalısı var mısırlısı var perslisi var yunanı var rusu var inşallah roma gelir
  • + olarak birde artık şu avrupa haritasının sınırları aynı kalsın ve asya ve afrikada eklensin ticaret daha önemli olsun ama haritayı büyüttük diyede mesela fransa 4-5 parça onu 1-2 parça halinde sınırlara bölme region çok fazla olsun süper olur
  • Süper olur keşke çıksa rome total war 2
  • dostlar bu adamın tvitteri ne bilen varsa bi yazsa güzel olur hangisi rome 2 için tvitter açıp mesaj atacam
  • Efsane olur yeni grafiklerle koca harita üstünde stratejiler bir sürü yeni ayrıntı eklenir - insanın ağzı sulanıyor ;)
  • rome 2 süper olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: Glukhovsky

Medieval 3 Total War istiyoruz !

aynen..en azından tüm avrupa ve kapsamlı bir oyun..halen daha Medieval 2 oynuyorum..
    Kingdoms da güzeldi ancak şuana kadar çıkan en güzel Medieval 2..sonra Rome Total war..
    rome'deki gibi prensleri bizim seçmemiz çok güzel olurdu..
    gelecekse mutlaka Rome yada Medieval 3 gelsin!
  • Roma total war in yerini hicbirseye degsmem benim acimdan devrim gibiydi. Hele o oyun ici muzikler harikaydi.Gunumuz savaslari degilde eski tarz savaslar daha cekici geliyor. Roma tw 2 gelirse cok guzel olacak.Heyecanlandim gercekten..
  • ya kingkong varken notch nedir ya. king kong a teklif goturun. adam rome2 totalwar i yapsin.
    stainless steel ve third age gibi modlar bu adamin ellerinde buyudu. ekibin kalanini da unutmamak lazim tabi. notch yapamaz diyemem ama teklif goturulmesi gereken biri varsa o da king kong dur.
  • Bir liseli olarak bu total war serisi tarihte kavrama yeteneğimi geliştirdi helal olsun adamlara
  • total war + minecraft = totalcraft
  • notchla total warın ne alakası var simdi
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.