Şimdi Ara

HTC ONE X Kullanıcıları Kulübü ve Destek Bölümü|4.2.2&Sense 5| (868. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17.347
Cevap
120
Favori
735.990
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 864865866867868
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Dostlar merhabalar elinde one x çalışır durumda ekranı olup bana hediye göndermek vermek isteyen çıkar mı? Dokunmatik değil sadece lcd ekran
  • Arkadaşlar HTC one x plus telefon var elimde aşağıdaki bölüm felan açılıyor ben telefoncuya vermiştim oda rootlu bir şekilde açılıyor kullanıyorum sıkıntı yok şimdi ben buna rom atmak istiyorum rom dosyasını hafızasına atıp bu recovery bölümünden direk instal diyerek kurdugumda sorun çıkarma yoksa başka işlemlerde mı var Bilir kişi yardımcı olursa çok sevinirim ayrıyeten Önerecegi 4.4.2 rom veya daha üstü Rom yüklemek istiyorum Yardımcı olursanız çook teşekkür ederim İnanın Maxicep Bitmiş durumda Bir Allahın kulu doğru düzgün şeyler demez olmuş bakalım buradan yardım sever bir arkadaş yardımcı olursa Rom Atmayı Başarırım inşallah

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emreli01 -- 19 Nisan 2017; 23:25:38 >
  • Arkadaslar merhaba , htc one x telefonum kapandı açılmıyor .. Ne yapmalıyım ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: firstemperor

arkadaşlar artık pes ediyorum ben bu telefonu adam edemiyorum ücretli yaptırabileceğim yer varmı antalyadayım. şehirdışına da kargoyla yollayabilirim
    bu ekranda kaldı

şarj.bat ile şarj oluyor. stock roma dönerken yanlışlıkla uyumsuz bir ruu yükledim sanırım böyle oldu.

arkadaşlar cihazı bu şekilde satmaya karar verdim. yaparım diyen varsa
  • herkese merhaba.

ankara içinde olup, kullanmadığı htc one x telefonunun LCDsini bana hediye etmek isteyen var mı acaba? :) yada tüm kasa da makbule geçer :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: memoally

herkese merhaba.

ankara içinde olup, kullanmadığı htc one x telefonunun LCDsini bana hediye etmek isteyen var mı acaba? :) yada tüm kasa da makbule geçer :)
    Halen ihtiyacınız var mı hocam?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 864865866867868
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.