Şimdi Ara

HTC ONE X Kullanıcıları Kulübü ve Destek Bölümü|4.2.2&Sense 5| (853. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17.347
Cevap
120
Favori
735.990
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 851852853854855
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • telefonu sarjdan cikardigimda, (kasa acik halde halen suan) yesil indicator isigi yanip yanip sonuyo bu ne anlama geliyo? ekran acik olmadigi icin anlayamiyorum.. bi forumda pil baglantisini cikarin bikac sn bekleyin ve takin sonra ses kisma tusuna basarken guc dugmesine basin yaziyo oe yapsam acaba?onarim modunda acilirmi?
  • dendim o sekilde.. titresim motoru calisti uzun sure basinca ve ekranda bi degisiklik olmadi.. sonra yine yesil indicator isigi yanmaya basladi.. sanirim ben ac kapa ac kapa uzun bas fln kafa iyice karisti.. tamamen bu sekilde kapanmis bir tel nasil acilir acaba? onu deniyim..
  • soyle bisey farkettim simdi, guc tusuna basinca ve karsidan gelen isiga yan olarak tutunca telefonun ekranini hani gunes isiginda parladigi gibi, cook silik sekilde ama siyah ekran uzerinde ana menu ekranini gorebiliyorum ama daha bi tusa basamadan kayboluyor sanki tus kildi devreye giriyor gibi.. nasi is anlamadim ya...?? dun aksam calisan ekran nolduda boleoldu simdi..??
  • mechan M kullanıcısına yanıt
    Telefon Normal bir sekikde çalışıyor kirmzi yanan sönen ışık batarya zayif, yeşil yanıp sönen ışık bildirim geldiği için büyük ihtimalle. Ekrana zarar vermissiniz malesef bu durumda kurtulma şansı az oluyor yeni bir ekran temin etmeniz lazım. Bu seferkinde herşeyi tüm bağlantıları kontrol edin iyice oturmuş olmali en son arka kapagini kapatıp öyle acın telefonu o zaman sorun olmayacak büyük ihtimalle. O eldivenleri aynı şekilde ihmal etmeyin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • nası gercekten ekran mi gitti simdi? ama zarar verici hicbirsey yapmadımkı ben? calıstı ekran ve kapattım guc dugmesınden ekraı sonra wifi gps antenlerini videolarda adam resmen ekranı tutarken ve takarken sankı kaba bisrsey tutuyo gibi davranıyo da bisey olmuyo benki parmak uclarımla ttutum resmen eldivenle.. nasıl kesin olarak anlayabilirim ekranın gittigini??
    Sırf bu sebepten 2 kere değiştirdim çok hassas ve ekran bağlantısının üstüne bant yapıştırmak gerekiyor kesinlikle o bağlantinin hareket etmemesi gerekiyor yine de bi deneyin takip çıkarın vs.. kolay gelsin

• hadi ya sende mi....ebay den siparis ettigin ekran mı bu sekilde gitti ? tekrar siparis ettin ole mi? cıkarıp kac kere taktım artık yalama olcak diye cekiniyorum o kucucuk beyaz pin ekran baglantisi olan yer..

birde bisey sorcam bende gelen ekranda bu ekran baglantı kablosu cıkmadi, ayrica bununla birlikte dokunmatik tuslarin hemen arkasındaki ve titremim saglayan ufak motorugu ve baglı oldugu kabloyu hep eski telimden sokmek zorunda kaldımç. normalde bunlarda ustunde olması gerekmıyormuydu? sana da bu sekilde anlattıgım gibi mi gelmisti..?
    birde sende en son bu benim siparis verdigim kisiyemi verdin yine? ben ekran da arizali olabilir diyede dusunuyorum bi 3-5 sn ekran geldi bidaha gelmedi???

son olarak bu ekran aynı zamanda HTC ONE X PLUS icinde uygun mu acaba?
    Satıcıyi hatırlamıyorum hangisi ucusa ondan aldım. Kasa ve ekranla alakasi olmayan hiç bir parça beraberinde gelmiyor malesef eski telefondan sokuyorsunuz. Saticiyla konuşun iade alip yenisini gönderebilir. One x plus hakkında bilgim yok

• Merhaba arkadaşlar bende one x ailesine katıldım. haziran ayında aliexpressten 170$ a aldığım cihazdan çok memnunum :)
    saygılar, hayırlı geceler.
  • s@liq S kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun iyi fiyata almışsınız cihazı garantisi yurtdışında bitmediyse htc ye mail atın burada da geçerli olabilir. Gümrükten şansa mi geçti yoksa ek bir işlem uygulandı mi

• Merhaba arkadaşlar;

Bu linkten (tıklayın) almış olduğu ekran+digitizer+mid frame'nin fotoğraflarını @d33p3r hocamdan istedim sağolsun fotoğrafları gönderdi. Yaklaşık 15 günde geldiğini, iyi kargolanmış olduğunu ve en önemlisi Türkiye'deki satılan ekranlar gibi kenarlardan atma olmadığını söyledi. Bende kendi one x'im için alacağım merak edenler için birkaç fotoğraf:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karakaya_o -- 26 Ağustos 2014; 23:47:59 >
  • arkadaslar one x+ tlf umdan izledigim tv yayinini medialink hd cihazini kullanmadan samsung f serisi tv ye aktarma sansim varmi.varsa nasil yapiliyor acil yardim lutfen.tv de all share cast aciyorum ama tlf da bulamiyorum...
  • Selamün Aleyküm abiler ben 14 yaşında bir öğrenciyim liseye başlayacağım htc one x telefonum var abimden kalma abim kullanırken ekran çatlamıştı telefoncuya verdik ekranı kendisi getirtti alt seviye kalite taktı ekranın yan tarafında açıklık vardı neyse dedik belirli bi süre sonra abimden bana kaldı ben kısa bi süre kullandım sonra 300 tl ye orjinal ekran aldık ve çok sevdiğim bir telefoncuya verdim takması için ekranı taktı fakat herşey çalışıyo fakat ekran şığı gelmiyo ses tuşları çalışıyo bunun çözümü normalde ışık integesi ve bobin 220 den kaynaklanıyor fakat bobin 220 çalışıyor nerden anladım derseniz 220 nin direnci 1.4 çıkıyor bobinlerden de değilse ana entegreden şüphelenmeye başladı 2 aydır başka bir htc one x bekliyor voltaj geçiş değerlerini ölçmek için eğerki siz voltaj değerlerini biliyorsanız ve ölçme yada öğrenme imkanınız varsa bana söyleyebilirmisiniz lütfen 15 eylüle kadar elime geçmesini istiyorum telefon alma durumum yok lütfen abiler yardımınıza ihtiyacım var.
  • ATAM3 A kullanıcısına yanıt
    Merhaba, all share cast samsunglar içindir başka marka çalışmaz tv yayinini telefonun kendi oynaticisi uzerinden aciyorsaniz seceneklerden yurutucu seçe basarsaniz tv yi bulur
    Programla ise şansınız az mhl hdmi kablosu lazim direk görüntü de media link cihazı olmadan telefonu rootlayarak bi programla yapılıyordu ama hatirlayamadim simdi google dan aratin isterseniz

• quote:

Orijinalden alıntı: karakaya_o

Merhaba, all share cast samsunglar içindir başka marka çalışmaz tv yayinini telefonun kendi oynaticisi uzerinden aciyorsaniz seceneklerden yurutucu seçe basarsaniz tv yi bulur
    Programla ise şansınız az mhl hdmi kablosu lazim direk görüntü de media link cihazı olmadan telefonu rootlayarak bi programla yapılıyordu ama hatirlayamadim simdi google dan aratin isterseniz

Tşk ederim.Dsmart blu dan izlediğim yayını tv ye aktarıcaktım.Medialink cihazı şart anlaşılan...
  • Bugun medialink cihazi ile denedim one x+ telefonumdan tv ye goruntu aktarmayi.digiturk un diledigin yerde uygulamasindan canli yayinlari aktarmiyor ama sec izle ve tekrar izleden sectigim filmleri aktariyor.d-smart blu dan ise hicbir yayini aktarmiyor sadece sesi aktariyor.bunun sebebi ne olabilir fikri olan varmi acaba?
  • arkadaşlar elimde yurtdışı temiz kaydı yazılım yoluyla halledilmiş nokia lumia 900 telefon var..kutuludur....windowsa alışamadığımdan dolayı htc one x veya dengi android cihazlarla takas yapmak istiyorum...şimdiden teşekkurler..ilan linkim budur.. http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-cep-telefonu-modeller-lumia-900-cok-temiz-degisimli-620-tl-176922984/detay/
  • quote:

Merhaba arkadaşlar;

Bu linkten (tıklayın) almış olduğu ekran+digitizer+mid frame'nin fotoğraflarını @d33p3r hocamdan istedim sağolsun fotoğrafları gönderdi. Yaklaşık 15 günde geldiğini, iyi kargolanmış olduğunu ve en önemlisi Türkiye'deki satılan ekranlar gibi kenarlardan atma olmadığını söyledi. Bende kendi one x'im için alacağım merak edenler için birkaç fotoğraf:

Arkadaslar bende ayni saticidan aldim ve tahminen 10 gun once geldi takmaya calisirken nedenini anlamadigim skilde once calisti ekran sonrada bidaha gelmedi.. bugun yine komple tum parcalari tek tek soktum ve yine taktim yapistirdim ama yok malesef ekran yok gelmiyor..(( siz bu ekrani bagladinizi ve calisitirdinizmi acaba @d33p3r arkadasim?? mecburen yine siparis edicem sanirim...:( ama yine ekrani yakarim diye korkuyorum// ne yapmam lazim neye dikkat etmem lazim acaba?

banada baglantinizi tek tek anlatirmisiniz nasil yaptiginizi acaba? ayni telefona 2. ekran olcak ya:( insallah bu sefer hallederim....
  • quote:

Merhaba arkadaşlar;

Arkadaslar bende ayni saticidan aldim ve tahminen 10 gun once geldi takmaya calisirken nedenini anlamadigim skilde once calisti ekran sonrada bidaha gelmedi.. bugun yine komple tum parcalari tek tek soktum ve yine taktim yapistirdim ama yok malesef ekran yok gelmiyor..(( siz bu ekrani bagladinizi ve calisitirdinizmi acaba @d33p3r arkadasim?? mecburen yine siparis edicem sanirim...:( ama yine ekrani yakarim diye korkuyorum// ne yapmam lazim neye dikkat etmem lazim acaba?

banada baglantinizi tek tek anlatirmisiniz nasil yaptiginizi acaba? ayni telefona 2. ekran olcak ya:( insallah bu sefer hallederim....
    Merhaba ben başka saticidan aldım ekrani taktım çalışıyor bir sorun yok ama sağ kenardan ışık sizmasi var. Ekran+dokunmatik (yapisik bunlar) i ayrı alıp mid frame (orta kasa) i ayrı alıp siz yapistirin. Ayrı satilan mid frame de daha iyi malzeme var. Suan link veremiyorum bi araştırın isterseniz ucuza bulursunuz yada yukarda link atmıştık onlara bakabilirsiniz

• 
Sayfa: önceki 851852853854855
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.