Şimdi Ara

FİAT LİNEA REKLAM MÜZİĞİ (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
119
Cevap
1
Favori
17.962
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • beyler bir kardeşimiz müşteri hizmetlerini arayıp sormuş ve ismi A. Pierce & A. Shine - It's your day imiş ama henüz biyerlerde bulamadım
  • A. Pierce & A. Shine - It's your day birisi müşteri hizmetlerini arayıp sormuş henüz hiç biryerde bulamadım
  • A. Pierce & A. Shine - It's your day birisi müşteri hizmetlerini arayıp sormuş henüz hiç biryerde bulamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: forumalmaz

beyler bir kardeşimiz müşteri hizmetlerini arayıp sormuş ve ismi A. Pierce & A. Shine - It's your day imiş ama henüz biyerlerde bulamadım

Eyvallah kardeş.Keşke mailini verip bi zahmet parçayı alsaydı süper olurdu

Bi de soran elemana söyle buraya bi yorum yazsın.Tebrik edicem
  • umarım jingle değildir.
    birisi şarkı sözlerinin ve şarkının bulunduğu bir link paylaşabilir mi ?
  • güzel bi reklam olmuş ama her reklamın bi kusuru olur elbet.

çocuk o sivri şeyi neredeyse eline batırıyordu topu patlatacam derken.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kadirekinci

Beyler buyrun;

http://www.mediafire.com/?c7741gqqa851j3h

Teşekkürler kardeş.Hiç yoktan iyidir.Keşke adamın sesini almasaydın.Daha iyi olurdu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Thomassee

quote:

Orijinalden alıntı: kadirekinci

Beyler buyrun;

http://www.mediafire.com/?c7741gqqa851j3h

Teşekkürler kardeş.Hiç yoktan iyidir.Keşke adamın sesini almasaydın.Daha iyi olurdu.

Hiç dikkat etmedim ama uğraştırır , böyle iyidir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kadirekinci -- 8 Mayıs 2012; 21:39:08 >

• hehe buldum buldum çok yakında açıklanacak

Altay Aydemir
    yeni line reklamında çalan parçanın adı : A. Pierce & A. Shine - It’s your day imiş. AMA NEDENSE HİÇBİR YERDE BULAMADIM.
    Beğen · · 21 saat önce, Antalya yakınlarında
    İsmet Harun Edizel bunu beğendi.

FIAT Türkiye Merhaba; reklam filmimizin müziğini sayfamızdan sizinle yakın zaman içinde paylaşacağız. İlginiz için teşekkür ederiz
    11 saat önce · Beğen · 1
    Altay Aydemir şarkının sahibiyle görüştüm. şarkının başka bir versiyonunu gönderdi. reklamda çalan versiyonu 'unleashed' imiş. bulunca onu da gönderecek yalnız ilginçtir ki, reklamı benim göndermemle görmüş.
    9 saat önce mobil ile · Beğen · 1

facebookta açıklanacak
    https://www.facebook.com/FIATTurkiye
    link bu
    ^^ yine yardıma bn yetiştim :D

• Beyler Shazamdan da arattım sonuç çıkmıyor. şarkı sözlerini arattım çıkmıyor çıldıracam ya Reklam için özel mi yapıldı anlamadım ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: design.CagdaS

Beyler Shazamdan da arattım sonuç çıkmıyor. şarkı sözlerini arattım çıkmıyor çıldıracam ya Reklam için özel mi yapıldı anlamadım ya

hocam reklamdaki müziğin tamamını mp3 biçiminde upload ettim. bir bilen arkadaşımzda cıksın o reklam edilen bölümü kırpsın olsun bitsin uzatmaya gerek yok.
  • quote:

Arkadaşlar Linea'nın yeni reklamındaki müziği arıyorum.Shazam bulamadı bişey.Sözlerini google'a yazdım ordan da çıkmadı.Bilen arkadaşlar paylaşırsa çok makbule geçecek

Adrienne Pierce-Ari Shine "it's your day" şarkı bu. fiat bayiinden öğrendim fakat şarkıya ait link daha yok. sanırım şarkı daha piyasaya çıkmadan reklamda kullandılar.

• quote:

Orijinalden alıntı: gtrskyline

quote:

Arkadaşlar Linea'nın yeni reklamındaki müziği arıyorum.Shazam bulamadı bişey.Sözlerini google'a yazdım ordan da çıkmadı.Bilen arkadaşlar paylaşırsa çok makbule geçecek

Adrienne Pierce-Ari Shine "it's your day" şarkı bu. fiat bayiinden öğrendim fakat şarkıya ait link daha yok. sanırım şarkı daha piyasaya çıkmadan reklamda kullandılar.

Eyvallah kardeş.Shazam bulamadığında anlamıştım piyasaya çıkmamış bi parça olduğunu ama bu kadarını beklemiyordum.Umarız Fiat sitesine bi download linki koyar
    Sana da ekstra teşekkürler.Benim aklıma gelmezdi müşteri hizmetlerine sormak

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: gtrskyline

quote:

Eyvallah kardeş.Shazam bulamadığında anlamıştım piyasaya çıkmamış bi parça olduğunu ama bu kadarını beklemiyordum.Umarız Fiat sitesine bi download linki koyar
    Sana da ekstra teşekkürler.Benim aklıma gelmezdi müşteri hizmetlerine sormak

rica ederim. ben araba için cd yapıyordum bu şarkı takıntı oldu derken siteden link olacağını sanmıyorum telif falan uğraşmazlar. en iyisi youtube bence.

• Sözlerini yazın bakalım benim anladıklarım doğru mu
  • quote:

Orijinalden alıntı: King Of The Forum

hehe buldum buldum çok yakında açıklanacak

Altay Aydemir
    yeni line reklamında çalan parçanın adı : A. Pierce & A. Shine - It’s your day imiş. AMA NEDENSE HİÇBİR YERDE BULAMADIM.
    Beğen · · 21 saat önce, Antalya yakınlarında
    İsmet Harun Edizel bunu beğendi.

FIAT Türkiye Merhaba; reklam filmimizin müziğini sayfamızdan sizinle yakın zaman içinde paylaşacağız. İlginiz için teşekkür ederiz
    11 saat önce · Beğen · 1
    Altay Aydemir şarkının sahibiyle görüştüm. şarkının başka bir versiyonunu gönderdi. reklamda çalan versiyonu 'unleashed' imiş. bulunca onu da gönderecek yalnız ilginçtir ki, reklamı benim göndermemle görmüş.
    9 saat önce mobil ile · Beğen · 1

facebookta açıklanacak
    https://www.facebook.com/FIATTurkiye
    link bu
    ^^ yine yardıma bn yetiştim :D

HarikasınDH'nin elinden hiçbir şey kurtulmazAçıkladıklarında burada paylaşalım.Hepinize çok teşekkürler.Bu bir zafer

• Şarkıyı söyleyen hatun yorum yazmış sayfaya

Adrienne Pierce Hi! This is my song: "It's Your Day". I wrote it with my husband Ari Shine.
    Çevirisine Bak
    13 dakika önce

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Thomassee -- 9 Mayıs 2012; 0:08:14 >
  • selamlar,
    şarkının ismini vs. buradan öğrenip biraz araştırınca şöyle bir şey buldum.
    http://www.youtube.com/watch?v=EGRZyWu985A&feature=player_embedded
    dileyen arkadaşlar bunu aynen indirip mp3'e çevirebilirler. hatta biri yapıp geri yüklerse çok da güzel olur :)
    buradaki versiyonda adamın sesi yok ve sonunda es hafifçe kısılarak bitiyor ;)
  • quote:

Orijinalden alıntı: beksizmir

selamlar,
    şarkının ismini vs. buradan öğrenip biraz araştırınca şöyle bir şey buldum.
    http://www.youtube.com/watch?v=EGRZyWu985A&feature=player_embedded
    dileyen arkadaşlar bunu aynen indirip mp3'e çevirebilirler. hatta biri yapıp geri yüklerse çok da güzel olur :)
    buradaki versiyonda adamın sesi yok ve sonunda es hafifçe kısılarak bitiyor ;)

Sadece o ses girmeden kesilmiş. O o o dediği yere kadar gelmiyor.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.