Şimdi Ara

arkadaşın olmayan kişinin profilini görme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
11
Cevap
0
Favori
15.203
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar kuzenim ergenlik çağında.bu nedenlede onun facebook denen velette kötü alışkınlıklar edinmesini bazı şeylere kanıp kötü yola düşmesini istemiyoruz.bu nedenlede onun gizlice fotoğraflarına duvarına bakmamız gerekiyor.fakat arkadaş olursak o gereken önlemleri alacaktır.bu nedenle gizlice o kişinin fotoğraflarını vede bilgilerini nasıl görebiliriz?

• Yeni bir profil aç sonra arkadaşlarını ve duvarını gizle ki yeni açıldığı belli olmasın . Profil resmi olarak google'dan yakışıklı/güzel birinin resmini bul son sayfalardan ve fake olduğu belli olmayacak şekilde olsun yani manken havası da olmasın ve kuzenin kabul edecektir büyük ihtimalle . O profilden duvarını ve foroğraflarını izleyebilirsin . Başka yol olarak da bilgisayara keylogger programı yükleyip e mail ve şifresini kolayca elde edip arada girebilirsin
  • hocam bana keylogger yüklemeyi anlatırmısın açıkca
  • http://tinyurl.com/cdfeksx
    adresinden indir ve kur . Başlat çubuğunda sembolü çıkarsa onu kapatabilirsin. e-mail yazarsan e-mailine gelir . Linkte kısaca bahsetmiş ne iş yaptığından . Kuzenin pcye geçmeden yükle ve aç kalktıktan sonra programa bakıp ordan şifreleri konuşmaları vs. görebilirsin
  • peki casus 007 nasıl hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: benbuyumişte

peki casus 007 nasıl hocam

İyi olduğu söyleniyor ama ben denemedim ikisi de işini görür
  • tamam sağol
  • Önemli değil
  • Bunu indirince sendekilerde çalınmasın dikkat et. tekin bi program değil trojenlerle oynuyosun nede olsa
  • quote:

Orijinalden alıntı: stei

Bunu indirince sendekilerde çalınmasın dikkat et. tekin bi program değil trojenlerle oynuyosun nede olsa

Doğru haklısın deneme sürümünü resmi siteden indirmenizi tavsiye ederim , diğer platformlarda paylaşılanlara sonradan virüs eklenmiş olabilir verilerinizi çalmak için , yükleyen kişi de zaten bu virüsle çalışıyor diye programın virüsüyle , sonradan ekleneni ayırt edemez , önemli bir noktaya değindin
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.