Şimdi Ara

‘Shadowrun Returns’ ile efsane yeniden doğuyor.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
2.859
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•  Harebrained Schemes adlı oyun stüdyosu tarafından başlatılan Kickstarter kampanyası kısa bir süre içinde hedeflen 400.000$’lık miktardan fazlasına ulaştı. Oyunun yaratıcısı Jordan Weisman’nın önderlik ettiği bu kampanya da 1.895.722$’lık bağış toplanmış durumda.

Zengin grafiklere ve derin bir hikaye yapısına sahip olan ‘Shadowrun’ 90’lı yıllarda boy göstermiş tek kişilik bir oyun. Karakter gelişiminde ki derin yapı ve taktiksel savaşın önemini başarılı bir şekilde yansıtan yapımın bu özelliklerini günümüz modern oyunlarında görmekte zorluk çektiğimiz oluyor. Shadowrun Returns'te ilk oyunun yapımında görev alan yazar ve tasarımcı kadrosunun da projede yer alacağı belirtiliyor.

‘Shadowrun Returns’ için kesin bir çıkış tarihi verilmese de oyunun en kısa zamanda PC, Mac, iOS ve Android platformları için geleceği belirtiliyor.

• ilk yorum falan muhabbeti olmasın diye ilk yorum :D
  • eğer hedeflediklerine ulaşabilirlerse bomba gibi düşecektir bu oyun piyasaya
  • Sabırsızlıkla bekliyorum
  • Bilmediğim eski bir hazine keşfetmiş oldum... Biraz Blade Runner biraz Syndicate tadında...
  • hedeflenen bağış ile toplanan bağış arasında ciddi bir uçurum var.. milyoner olmak bu kadar kolaymıydı??? bizde mi bağış toplasak acaba oyun yapcaz diye :))
  • quote:

Orijinalden alıntı: sonerrap

ilk iosa gelir :)

Adam doğruları söylemiş fakat 2 eksi almış fuc...ng adaletini dünya.
  • bu oyunu oldum olası sevmem bildiginiz geow'un mobilini yapmaya çalışmışlar ama olmamış ben hayır diyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sodalayn

bu oyunu oldum olası sevmem bildiginiz geow'un mobilini yapmaya çalışmışlar ama olmamış ben hayır diyorum.

daha çıkmamış hocam ? ne zaman oynadınız da olmamış diyorsunuz anlam veremedim
  • Oyun sadece PC versiyonu olarak ciksa cok daha iyi olur. Mobile dustugunde az da olsa insan oynama istegini kaybediyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TuffkiLLe

quote:

Orijinalden alıntı: Sodalayn

bu oyunu oldum olası sevmem bildiginiz geow'un mobilini yapmaya çalışmışlar ama olmamış ben hayır diyorum.

daha çıkmamış hocam ? ne zaman oynadınız da olmamış diyorsunuz anlam veremedim

yani oynadıgım ilk zamandan beri demek istiyorum bildiginiz geow. daha önce bir oyunu daha vardı yanlışmı hatırlıyorum acaba shadowgun değilmi

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.