Şimdi Ara

Verbatim, Store 'n' Go V3 serisi USB 3.0 belleklerini duyurdu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
2.216
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•  
    Tüketicilere veri depolama çözümleri sunan Verbatim, Store 'n' Go V3 serisi USB 3.0 belleklerini duyurdu. 58 mm x 20 mm x 11 mm ebatlarında ve 10 gram ağırlığında sürgülü tasarıma sahip USB 3.0 bellekler sarı, yeşil, pembe, mavi, turuncu, mor gibi renk seçenekleriyle geliyor.

8 GB ile 64 GB arasında değişen depolama kapasitesine yer verilen USB bellekler, saniyede 60 MB'a varan okuma hızı ve saniyede 12 MB'a varan yazma hızı sunuyor. Fiyatların ise 19.99$'dan başladığı bildiriliyor.

• Bu nasıl usb 3.0 bellek??? saniye de 12 mb yazma mı olur!!! çok düşük müş...
  • aga kimse demiyor ki şu usb3.0 yıllardır neden yaygınlaşamadı.
  • bence yazma hızı hiç iyi değil.
  • Değerler daha iyi olabilirdi.
  • 12mb yazma hızımı olur arkadaş böyle olacaksa usb 3.0 kalsın.En az artık 30mb felan olmaları lazım.
  • yav arkadas bende sizi anlamıyom performans istiyonuz tipini begenmiyonuz tipini begeniyonuz perfomansından sikayet ediyonuz
    6 ay once soyle bir urun cıkarttılar bu kezde bunun tipini begenmediniz alın size okuma ve yazma performaslı usb 3 bellek http://forum.donanimhaber.com/m_54733765/mpage_1/f_/key_//tm.htm#54733765
  • Benim USB2'lerin yazma hızları 12 MB değil, 25 MB'ın altına düşmüyor, HI-LEVEL 16 GB, A101'den tanesini 16 liraya aldım, dolar değil, lira, 8 GB değil, 16 GB, Trium Elektronik 2 yıl garanti, bu kadar kapak yeter sanırım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: hiachi

yav arkadas bende sizi anlamıyom performans istiyonuz tipini begenmiyonuz tipini begeniyonuz perfomansından sikayet ediyonuz
    6 ay once soyle bir urun cıkarttılar bu kezde bunun tipini begenmediniz alın size okuma ve yazma performaslı usb 3 bellek
    http://forum.donanimhaber.com/m_54733765/mpage_1/f_/key_//tm.htm#54733765

Doğru söylüyorsun...Yalnız kingston hyperx serisi tam istediğim bellek.Yalnız çok pahalı...
  • quote:

Orijinalden alıntı: marseltalon

quote:

yav arkadas bende sizi anlamıyom performans istiyonuz tipini begenmiyonuz tipini begeniyonuz perfomansından sikayet ediyonuz
    6 ay once soyle bir urun cıkarttılar bu kezde bunun tipini begenmediniz alın size okuma ve yazma performaslı usb 3 bellek

Doğru söylüyorsun...Yalnız kingston hyperx serisi tam istediğim bellek.Yalnız çok pahalı...

o konuda haklısın fiyatlarını haftada bir takip ediyorum 300 un altına inmedi arkadas performansıda fiyatı kadar yuksek bir ürün nerede ise ssd leri gececek bir urun ve tasınabilir olmasıda cabası fakat sunuda goz ardı etmemek lazım heryerde de usb3 bulamıyorsun kendi evimdeki laptopum ve masaustumden haric hiçbir yerde rastlamadım heleki resmi kurumlarda düşünmek bile yanlıs olur sadece evinde kullanacaksanda harici usb 3 hdd alırım ofiyataki en performanslısı olur neyse ama ben tipinide cok begeniyorum onuda belirtmek isterim bu performanstaki urunde biraz agresif yapıda olmalıydı busekilde kendini belli ediyor bence.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: marseltalon

quote:

o konuda haklısın fiyatlarını haftada bir takip ediyorum 300 un altına inmedi arkadas performansıda fiyatı kadar yuksek bir ürün nerede ise ssd leri gececek bir urun ve tasınabilir olmasıda cabası fakat sunuda goz ardı etmemek lazım heryerde de usb3 bulamıyorsun kendi evimdeki laptopum ve masaustumden haric hiçbir yerde rastlamadım heleki resmi kurumlarda düşünmek bile yanlıs olur sadece evinde kullanacaksanda harici usb 3 hdd alırım ofiyataki en performanslısı olur neyse ama ben tipinide cok begeniyorum onuda belirtmek isterim bu performanstaki urunde biraz agresif yapıda olmalıydı busekilde kendini belli ediyor bence.

Aynen...

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.