Şimdi Ara

El Gringo (2012) | Scott Adkins

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
3.234
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kendisi pek fazla filmde rol almamasına ve pek tanınmamasına rağmen undisputed 2-3 adlı filmlerde kendine belli bir kitle edinen scott adkins'in yeni aksiyon filmi. 11 Mayıs'ta Amerika'da sanırım sınırlı sayıda gösterime girecek. Ondan sonrada İngiltere'de gösterime gireceğini biliyorum film bildiğim kadarıyla Türkiye'de gösterime girmeyecek.
    Fragman şuradan izlenebilir:

İmdb'den gördüğüm kadarıyla kategorisi için düşük sayılabilecek bir bütçeye sahip ancak benim fragmandan çıkardığım kadarıyla çerezlikde olsa eğlenceli bir film geliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi !antidote! -- 24 Mayıs 2012; 4:18:46 >

• önceleri dublörlük yaparmış, sonradan kötü adam rollerde bir kaç filmde göründü ve son zamanlarda Undisputed III: Redemption ve Assassination Games gibi filmlerde esas adamlığa terfi etti. Scott Adkins yeni adam olabilir
  • Güzel bir filme benziyor, tam çıkış tarihi belli mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: JustUser

Güzel bir filme benziyor, tam çıkış tarihi belli mi?

imdbde şöyle belirtilmiş:
    Country Date
    USA 11 May 2012
    UK 3 September 2012
    dvd ve blu-ray çıkışı ise açıkcası bilemiyorum bu yıl yaz aylarındada olabilir 2012 sonunada sarkabilir çok sayıda sinemada gösterilmeyen filmlerin hangi tarihlerde çıkacağı pek belli olmuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi !antidote! -- 1 Mayıs 2012; 23:25:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: !antidote!

quote:

Country Date
    USA 11 May 2012
    UK 3 September 2012
    dvd ve blu-ray çıkışı ise açıkcası bilemiyorum bu yıl yaz aylarındada olabilir 2012 sonunada sarkabilir çok sayıda sinemada gösterilmeyen filmlerin hangi tarihlerde çıkacağı pek belli olmuyor.

Sinemada gösterilmeyecek mi?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: !antidote!

quote:

Country Date
    USA 11 May 2012
    UK 3 September 2012

Sinemada gösterilmeyecek mi?

kesin bi cevap veremem ama Türkiye'de muhtemelen gösterime girmez.

• meksika damı geçiyo
  • quote:

Orijinalden alıntı: Karlito Yalaréz

meksika damı geçiyo

sanırım.
  • Saçma sapan bir filme benziyor :)
  • Van Damme in İnferno saçmalığı vardı.Biraz onu anımsattı
  • quote:

Orijinalden alıntı: slicer

Saçma sapan bir filme benziyor :)

açıkcası günümüz sinemasının genel filmlerine bakılırsa bu tarz konuların basit ve saçma olduğu iddia edilebilir hatta sinemadan anlayan pek çok kişiye böyle gelebilir ama tam bir 90lar hastası olan ben bu tarz filmleri izlerken çok daha fazla keyif alıyorum.
  •  El Gringo (2012) | Scott Adkins

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi !antidote! -- 10 Eylül 2012; 1:55:25 >
  • şimdi izledim. absürt bir aksiyon filmi. Scott Adkins leblebi gibi adam vuruyor. boş vakitte izlenebilecek çerezlik bir film. 5/10
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.