Şimdi Ara

LG PM Serisi Plazmalar **2012** (37. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
927
Cevap
7
Favori
74.768
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: barisg

quote:

Orijinalden alıntı: Cengaver1

sanırım bu lg magic androidin uyumlu televizyonlar listesinde pm6800 yok galiba
    kullanan arkadaşlar var mı

LG Magic uygulmasının Android sürümü wifi ve kablolu internet bağlantısı olan her 2012 model TV'de (LM ve PM) çalışıyor. Buna PM6800 dahil. TV'nizin ve telefonunuzun evinizdeki aynı internet ağına bağlı olması gerekiyor.

sağol hocam deniycem
  • arkadaşlar tv gece kendi kendine açılma sorunu yaşayan varmı :)
  • arkadaşlar lg pm6800 televizyonuma flash nasıl yüklerim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bf

arkadaşlar tv gece kendi kendine açılma sorunu yaşayan varmı :)

Elektrik gidip geliyorsa yapıyordur, ayarı var mı bilmiyorum ama bende de oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lvnt38

quote:

Elektrik gidip geliyorsa yapıyordur, ayarı var mı bilmiyorum ama bende de oluyor.

yok hocam elektrik değil pc yi açık bırakıyorum o zaman oda kapanırde sigortları indirip kaldırdım genede bir hareket olmadı ama ne hikmetse 2 gecedir kendi kendine tv alışıyor sese uyanıyorum uyanmasam kanal logoları ekrana çıkacak diye korkuyorum yoksa sabaha kadar açık kalsın umrumda değil
  • quote:

quote:

quote:

yok hocam elektrik değil pc yi açık bırakıyorum o zaman oda kapanırde sigortları indirip kaldırdım genede bir hareket olmadı ama ne hikmetse 2 gecedir kendi kendine tv alışıyor sese uyanıyorum uyanmasam kanal logoları ekrana çıkacak diye korkuyorum yoksa sabaha kadar açık kalsın umrumda değil

Merhaba yanlış anlamayın ama belki otomatik kapatma kurarken yanlışlıkla otomatik açma kurmuş olabilirsiniz ya da evde başka birisi kurcalarken kurmuş olabilir. Dedigim gibi bazen insan gözünün önündeki göremiyor hatırlatayım istedim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: scorpionida

quote:

quote:

quote:

Merhaba yanlış anlamayın ama belki otomatik kapatma kurarken yanlışlıkla otomatik açma kurmuş olabilirsiniz ya da evde başka birisi kurcalarken kurmuş olabilir. Dedigim gibi bazen insan gözünün önündeki göremiyor hatırlatayım istedim.

yok hocam benimde ilk aklıma o geldi baktım her ayarına bi değişiklik yok artık pc yide açık bırakıyorumda elektrikmi gidip geliyor onu çözmeye çalışıyorum bakalım

• quote:

Orijinalden alıntı: caglar_sss

arkadaslar 1250 tl ye 50pa6500 aldım

pm6800 ün 3d siz smartsız versiyonu denebilir...

Kullanıyorsanız görüşlerinizi alabilir miyiz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: N-HakaN

quote:

Orijinalden alıntı: dvmvolkan

6 aydır kullanıyorum hala istediğim görüntü ve ses olayına ulaşamadım...D-smart ve Digitürk ile kullanıyorum. Görüntü hep karanlık ve ses az geliyor. Bana ayarları konusunda (uzman ayarları) yardım ederseniz sevinirim.

Bende 6 aydır soruyorum net bir cevap alamıyorum.

Sorulan butun sorularin cevaplari gecmis sayfalarda var. Hala neyin cevabini bekliyorsunuz anlamadim. Ornegin profesyonel goruntu ayarlari bile paylasildi. Ben yaptim cok daha dogal, kusursuza yakin goruntu elde ettim. Gecmis sayfalari biraz karistirin hala cevabini bulamadiginiz soru olursa seve seve cevaplamaya hazirim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• vatanbilgisayarda LG 50PM6900 televizyon 1699 lira...
    ya bi yanlışlık var yada televizyonda bi bozukluk var...
    mümkün mü bu fiyata alabilmek bunu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: onureonure

vatanbilgisayarda LG 50PM6900 televizyon 1699 lira...
    ya bi yanlışlık var yada televizyonda bi bozukluk var...
    mümkün mü bu fiyata alabilmek bunu?

Dün ben dahil bir çok kişi dün Darty'den
    TV + 2 gözlük + 2 kalem + akıllı kumanda'yı normal fiyat 1699-TL'ye aldı.

Ben %6 kuponnow indirimi + %3 avanatajix para iadesiyle 1.557-TL ye almış oldum.

LG geçen hafta sonu LM660S için çok iyi bir kampanya yapmış ve stokları eritmişti.
    2013 de yeni modeller geleceğinden bir çok modelin stoklarını eritmeye çalışacaktır.

LM 6900 pahalı bir TV idi ve sanırım satılmıyordu. Herkes PM6800'e yönlenmişti.
    LG Pentouch teknolojisine sahip olan PM6900 ün yeni modellerini üretti ve yurtdışında piyasaya sürdü bile...

Bu TV'nin stokları bitmek zorunda ve bence 6800 ve 6900 daha çok kampanya götürür...

• quote:

Orijinalden alıntı: vedat1912

Teknosa'da 1699
    http://www.teknosa.com/kategori/ses_ve_goruntu/plazma_tv/854/110012528/lg_50pm6900_fhd_3d_plazma_pentouch_tv

fiyat ve özellik açısından nasıldır?
  • ekran cok parlıyor . ayna gibi kendinizi gorursunuz gunduz . onun haricinde cok iyi tv
  • Arkadaşlar selam,

50 pm 6800 modele sahibim. Fakat laptopum kablosuz ağ görmesine sağmen tv görmüyor, laptop un gördüğü ağların da gerçi biraz sinyali düşük. Sormak istediğim ilave bir tuş mu var ? yoksa ayrı bir ayarı var mıdır.

Teşekkürler...
  • beyler LG 50PM6900 modelinde ps3 de sorun cıkartırmı ? kullanan arkadaslar varmı
  • PVR olayını deneyen varmı?

Flash bellek ile çalışmıyor HDD bağlayınca format atmak istiyor acaba süper hızlı bir flash bellek taksam çalışır mı? veya Hdd'ye format atmadan kayıt yaptırılabilr mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: WanDoGa

PVR olayını deneyen varmı?

Flash bellek ile çalışmıyor HDD bağlayınca format atmak istiyor acaba süper hızlı bir flash bellek taksam çalışır mı? veya Hdd'ye format atmadan kayıt yaptırılabilr mi?

Cihaz format atmadan kayıt yapmıyor malesef. O yüzden kayıt için takacağınız diskin içinin boş olmasına ve değerli verilerinizin disk içinde olmadığına dikkat edin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sportty2006

Arkadaşlar selam,

50 pm 6800 modele sahibim. Fakat laptopum kablosuz ağ görmesine sağmen tv görmüyor, laptop un gördüğü ağların da gerçi biraz sinyali düşük. Sormak istediğim ilave bir tuş mu var ? yoksa ayrı bir ayarı var mıdır.

Teşekkürler...

Ayri bir tus yok. Baglanti menusunde baglanti tipi kablosuz olarak ayarlandigi halde ag bulamiyorsa uc ihtimal var.
    TV nizin wi-fi alicisi modemi bozuk olabilir (cok dusuk ihtimal).
    Baglanmaya calistiginiz agin sinyali cok zayif olabilir ( ayni agda farkli cihazlar farkli randiman verebilir).
    Ya da aginiz gizli olarak yapilandirilmis oldugu icin taramalarda gorunmeyebilir. Her cihaz icin ilk baglantida ag adini ve sifresini kendiniz girerek baglanti kurmanizi gerektiren bir baglanti turudur. Telefonunuzu daha once bagladi iseniz o simdi sorunsuz olarak agi goruyordur ama televizyon standart aramada agi goremeyebilir. Baglantiyi otomatik tarama yerine elle konfigure etmeniz gerekir.
    Su an evde olmadigim icin TVnin baglanti menusunu hatirlamiyorum. Eve donunce bakar, bir atraksiyon kesferdersem yazarim.

• quote:

Orijinalden alıntı: dimitradon

beyler LG 50PM6900 modelinde ps3 de sorun cıkartırmı ? kullanan arkadaslar varmı

6800 da hem normal hem de 3D oyunlari once oyun modunda sonra da uzman ayarlari yapildiktan sonra uzman modunda on numara goruntuyle oynadim. Sizin TV modelinizle 6800 arasinda panel farki yok bildigim kadariyla. Eger oyleyse PS3 konusunda TV niz sizi tatmin edecektir...

• 
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.