Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY ACE S5830i KULLANICILARI DERNEĞİ [Inceleme-Root-Unroot-CWM-Flash] (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
365
Cevap
14
Favori
207.632
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaslar bana samsung galaxy ace 5830i ye uygun adobe flash player bulabilirmisiniz bu arada konu 5830 ile 5830i nin farkı icin cok güzel olmus

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu telin gps i nasıl navigasyon olarak kullanma imkanı var mı?
  • nette app lock diye bir proğram buldum,indirdim.Fakat kitleme yapmıyor.Çok bariz bir şey mi atlıyorum bilmiyorum..!
  • quote:

Orijinalden alıntı: vb35

nette app lock diye bir proğram buldum,indirdim.Fakat kitleme yapmıyor.Çok bariz bir şey mi atlıyorum bilmiyorum..!

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.sp.protector.free&feature=search_result

bu proğram faal...
  • Arkadaslar benide yazin araniza bende iki hafta.oldu alali ama ogrenecek cok sey var bu telefonda evet oyunlar cok kotu mesela bu romu nasil yuklicez ne ise yaricak :-X

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • İcs temalı rom çıkmış durumda yükledim ve denedim simdi gayet iyi ram kullanımıda az
  • need for speed shift i oynayabilen varmı telefonum rootlu ve gerekli şeyleri yaptım ama açılmıyor bu arada ice cream sandwich temalı rom varmı bu telefona göre ve rom yüklemek telefonu garantiden cikartirmi ve çıkarsa bile rootta olduğu gibi geri dönüşü varmı cevaplar için şimdiden teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pccolic -- 8 Temmuz 2012; 11:37:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: polkol

bu telin gps i nasıl navigasyon olarak kullanma imkanı var mı?

ben kullanmadım ve igo indirdim igo dan çok memnunum herkese tavsiye ederim

• Bu telefon 400 tl ye alınır mı? 6 aylık ve beyaz eğer alacak olursam nelerine dikkat etmeliyim? Benim için kamera, navigasyon, müzik, radyo önemli. Sizce ihtiyacımı karşılar mı? Ya da en fazla 400 civarı tel öneriniz var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: khanjui

Bu arada hayırlı olsun 5830i için rom çıktı

Link

kardeş rom ne ise yarar nasıl yuklenir ve garantiden cikarirmi ve telefona herhangi bi zararı olurmu cevap için şimdiden teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: pccolic

quote:

Orijinalden alıntı: khanjui

Bu arada hayırlı olsun 5830i için rom çıktı

Link

kardeş rom ne ise yarar nasıl yuklenir ve garantiden cikarirmi ve telefona herhangi bi zararı olurmu cevap için şimdiden teşekkürler

Körmüsün ban yedim5 gün kaldı bu yedek hesap neden bana soruyorsunki nette yazıyor zaten rom garantiden çıkarır şuan nasıl yüklendiğini anlatamam googleden bak dolu var işte. Zararı olabilir telefonla alakan yoksa içli dışlı bilmiyorsan kurcalama derim.

• arkadaşlar bende de ace var bluetooth kulaklığımı bağlayamadım her türlü bluetoothları görüyor ama kulaklığı görmüyorum 2-3 tane kulaklık denedim olmadı acaba sadece samsung marka kulaklıkları mı görüyor bir tek onu denemedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mucuklu Sucuk

arkadaşlar bende de ace var bluetooth kulaklığımı bağlayamadım her türlü bluetoothları görüyor ama kulaklığı görmüyorum 2-3 tane kulaklık denedim olmadı acaba sadece samsung marka kulaklıkları mı görüyor bir tek onu denemedim.

Bende olmadığı için bilemeyeceğim.
  • galaxy pro mun aniden bozulmasiyla hazir indirimdeyken bu cihaza gecis yaptim benide ekleyebiliriniz

• bugün kardeşime aldık bir sorum var flash desteği var mı bu telefonda?
  • quote:

Orijinalden alıntı: polkol

Bu telefon 400 tl ye alınır mı? 6 aylık ve beyaz eğer alacak olursam nelerine dikkat etmeliyim? Benim için kamera, navigasyon, müzik, radyo önemli. Sizce ihtiyacımı karşılar mı? Ya da en fazla 400 civarı tel öneriniz var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: ckt

bugün kardeşime aldık bir sorum var flash desteği var mı bu telefonda?

yok normalde ama root yapinca destekliyor.

• Beni de ekleyebilirsin ... 1hafta önce aldım ve bugün rootladım ;) 5800 dan sonra mukemmel geldi...

• quote:

Orijinalden alıntı: egealp3

İcs temalı rom çıkmış durumda yükledim ve denedim simdi gayet iyi ram kullanımıda az

Cikmis diyonda kardes link versen bizde baksak

• Ya arkadaslar bu 5830 i icin iyi seyler yazmiyolar duz 5830 lar daha iyimis. Siz nediyonuz bu ise yoksa hepimiz samsungtan saglam bi kazikmi yedik

• 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.